2017. 09. 26. kedd - Jusztina 11°C | 21°C Még több cikk.

Loki vagy ETO? - harmincmilliót kap a kupagyőztes

A szerdai döntő győztese 30 millió, vesztese pedig 10 millió forinttal gazdagodik a labdarúgó Magyar Kupában.

A Bozsik Stadionban sorra kerülő fináléban a bajnok Győri ETO FC és a címvédő DVSC-TEVA csap majd össze.

A Magyar Labdarúgó Szövetség honlapjának keddi tájékoztatása szerint a sorozat összdíjazása minden korábbinál magasabb, 100 millió forint. Az elődöntőben kiesettek 5-5 millió, a negyeddöntőben búcsúzottak 2-2 millió forintot kapnak, és még azok a csapatok is részesülnek pénzdíjban - 150-150 ezer forintban -, amelyek már az első körben, a 128 között kiestek.

Az Amatőr Kupa összdíjazása 5 millió forint, a szerdai Martonvásár-Velence finálé győztese 3 millió, vesztese 1 millió forintot kap.

• 3. Hideyoshi 2013. május 22. 17:04
    „Vesztese...még a vesztes is töménytelen meccsen van túl. Itt nem egyetlen meccs lesz honorálva, hanem egy sorozat...Hajrá ETO!”
  • 2. ATXadmin 2013. május 22. 11:06
    „RÖHEJ : vesztese pedig 10 millió forinttal gazdagodik meg <moderálva> foci röhej pénzkidobás .............”
  • 1. Hortib 2013. május 22. 09:40
    „....már az egész világ tudja;az ETOnál nincsen jobb jobb jobb.....;)”

Bajnokok Ligája: Götze játéka továbbra is kérdéses a döntőben

Tervezték, mégsem edzhetett társaival együtt Mario Götze, a Bajnokok Ligája döntőjére készülő… Tovább olvasom