2017. 11. 24. péntek - Emma 3°C | 9°C Még több cikk.

Locsolás helyett sárdagasztás

Autó-motor - Poroltak, sarat dagasztottak, s a Szemenyei-pálya kegyetlenül meredek falait mászták meg gépeikkel húsvétkor a Koczka Pizza Húsvéti Off-road Kupa verseny résztvevői.

A Nyúl és Écs között, a 82-es főút mellett lévő terepen a kisterepjárók versenyében az 1. helyet szerezte meg a Bus Gergely–Osváth László páros, 2. lett a Bubernik Péter–Pintér Zoltán, míg 3. a Varga Zoltán–Csősz Csilla páros.

Látványos versenyt láthattak az érdeklődők. Fotó: Tóth Gyula

A nagyterepjárók között első lett Menich István és Fehér Edina, második Szollinger Norbert és Gede Sándor, 3. Krautheim Miklós és Csillag Szilvia.
A Quad 2 kerék kategória első helyezettje Varga Norbert lett, a második pedig Körmöndi János. A Quad 4 kerék kategóriában: 1. Szebelédi Imre, 2. Fekete Bálint, 3. Szabó Sándor.

sÖrdögök: mámorító hazai hajrá

Kosárlabda - Remek hajrával győzte le hazai pályán a Kecskemét csapatát a sÖrdögök együttese. Tovább olvasom