Gerstenbrein – Turi, Marosfalvi (Kübsön), Kovács, Farkas, Fehér, Sipos, Vas (Selenka), Czakó, Siklósi, Péter. Edző: Pál József.
Sipos – Nagy, Méry T., Pálla, Novota, Hegyi, Méry A., Szegletes (Kertész), Gordian (Polhammer), Király (Szakáll). Edző: Tiba Zoltán.
Gsz.: Sipos, ill., Szegletes (3), Gordian.
Kiállítva: Méry T. (69. p).
3. p: Sipos a jobb oldalról lőtte be a szabdarúgást, ami a hálóban kötött ki. 1–0. 4. p: Gordian elé pattant a labda, ő pedig 16 méterről egyből a hálóba lőtt. 1–1. Gyors válasz! 12. p: Egy keresztbe ívelt labdát a hazaiak védője, Turi utolsó emberként a 16-oson kívül elütötte Méry A. elől, mégis csak sárga lapot kapott. 13. p: Nagy T. 17 méteres szabadrúgása a kapufán csattant. 16. p: Méry A. a jobb oldalon levitte az alapvonalig a labdát, onnan bepasszolta, Szegletes pedig közelről lőtt a hálóba. 1–2. 41. p: Szegletes–Gordian–Szegletes volt a labda útja, az utóbbi 10 méterről kirúgta a hosszú sarkot. 1–3. 47. p: Király a bal oldalról szabadrúgást ívelt a kapu elé, Szegletes a kapu mellé helyezte a labdát. 52. p: Turi elesett a 16-oson belül, Sóthy egy kis gondolkodás után megadta a büntetőt. Péter ezt a kapu mellé rúgta. 58. p: Szegletes–Hegyi–Szegletes kényszerítő után utóbbi 14 méterről a felső sarokba lőtt. 1–4. Mesterhármas! 68. p: Kertész 17 méteres kapáslövése alig ment a hazai kapu mellé. 69. p: Sóthy nem adott meg egy szabadrúgást Novota ellen, közvetlenül utána Méry T. buktatta ellenfelét, akinek azonnal sárga lapot adott. Mivel már volt neki egy, ezért piros következett, s a vendégcsapat tíz főre olvadt. 76. p: Sipőcz harmadszor hárított bravúrral perceken belül.
A vendégcsapat ilyen különbséggel is megérdemelten győzte le a lelkes hazai gárdát.
Jók: Farkas, Fehér, Siklósi, ill. Sipőcz, Sipos, Szegletes, Hegyi, Gordián.
Pál József: – Meglephettük volna az elején a jobb játékosokból álló ellenfelet, de az MTE nagyobb sebességre kapcsolt és megérdemelten győzött.
Tiba Zoltán: – Javuló játékkal megérdemelten győztünk. Örülök, hogy ezzel átvettük a vezetést a táblázaton.