2017. 06. 24. szombat - Iván 18°C | 33°C Még több cikk.

Ligakupa: Videoton-ETO FC 1-1

Labdarúgás - A Ligakupa 2. fordulójában 1-1-es döntetlent játszott idegenben a Győri ETO FC a Videotonnal. Az egyenlítő gólt az utolsó percben szerezték a zöld-fehérek.

VIDEOTON FC - GYŐRI ETO FC 1-1 (0-0)
Ligakupa, 2. forduló

Videoton:
Tujvel - Vadász, Radovics (Kocsis D. 46.p.), Sifter, Présinger - Dvéri (Máté 60.p.), Milanovic, Fejes ( Kocsis G. 77.p.)- Móri, Vujovics (Bencze 46.p.), Alison (Szolnoki 77.p.)

Győri ETO FC: Molnár P. - Berde, Zámbó, Eugene, Vető- Dorogi (Csermelyi 11.p.), Kiss M. (Nicorec 52.p.), Dudás (Nyári 57.p.),Dinjar (Pákolicz 75.p.)- Koltai, Copa (Sánta 46.p.)

90. perc: Vége a mérkőzésnek.

89. perc: Egyenlít az ETO! Zámbó ívelt fel egy szabadrúgást a félpályáról a Videoton kapuja el. A védők elvétették a labdát, Eugene pedig közelről a hálóba lőtt. 1-1.

88. perc: Présinger sem ússza meg lap nálkül a meccset.

87. perc: Kocsis G. is begyűjt egy sárga lapot.

77. perc: Újabb kettős csere a Vidinél. Alison és Fejes hagyta el a pályát. Kocsis G., és Szolnoki állt be.

75. perc: Dinjar helyére Pákolicz jön az ETO-ban.

68. perc: Újabb hazai lehetőség. Alison lőtt kapura 20 méterről. Molnár kiütötte a labát.

65. perc: Vezet a Vidi.  Máté lőtt 16 méterről a jobb alsóba. 1-0.

60perc: Csere a hazaiaknál is. Máté jön Dvéri helyett.

59. perc: Berde lövését védte Tujvel

57. perc: Újabb csere a vendégeknél. Nyári váltja Dudást.

55. perc: Dvéri 20 méteres szabadrúgása jelentett veszélyt az ETO kapujára. Molnár szögletre ütötte a labdát.

52. perc: Cserél az ETO. Kiss M. helyére Nicorec állt be.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Mindkét csapat cserélt a szünetben. A hazaiaknál Vujovics és Radovics ment le. Érkezett Kocsis és Bencze. Az ETO-ban Copát Sánta váltotta.

45. perc: Vége az első félidőnek.

42. perc: Radovics rúgta le Berdét. Sárga lap.

40. perc: Végre egy próbálkozás. Dudás lőtt távolról. Mellé.

39. perc: Két sárga lap két percen belül. Az ETO-ból Dinjart, a Vidiből Siftert figyelmeztette a játékvezető.

35. perc: Zámbó kapott sárgát. Vujovicsot rúgta fel.

33. perc: Alison cselezgetett jól a védők között, majd tizenhatról lőtt. Megint Molnárnak kellett védeni.

32. perc: Móri indította remek labdával Alisont, aki közelről lőhetett. Molnár védett.

23. perc: Móri húzott el a jobb oldalon, majd az érkező Alisonnak tette vissza lövésre a labdát. Eugene mentett előle.

22. perc: Dvéri lőhetett kapura 16 méterről. Molnár könnyedén védett.

20. perc: Dudás 22 méteres szabadrúgása kerülte el kevéssel a jobb kapufát.

11. perc: Dorogi nem tudja folytatni. Sérülés miatt le kell cserélni. Helyére Csermelyi jön.

8. perc: Helyzetet még egyik oldalon sem láthattak a nézők. Ápolás. Dorogi és fejes ütközött a levegőben.

1. perc: A Videoton kezdte a mérkőzést. Copa buktatásáért Vadász máris sárgát kapott.

Vidi: egy vereség itt, egy győzelem ott

A Ligakupa 1. fordulóján már túl vannak a csapatok. A Győri ETO FC fordulatos meccsen, hazai pályán 4-3-ra verte a Kaposvárt, míg a Vidi idegenben kapott ki 2-0-ra a ZTE-től.

A bajnokságban, lényegesen erősebb kerettel győzelemmel nyitott Mezey György csapata. A piros-kékek a Kecskemétet verték vendégként 6-3-ra.

ZTE FC - FC Fehérvár 2-0

A csoportokból az első két helyezett jut tovább. A mezőnyhöz ekkor csatlakoznak a nemzetközi kupákban induló klubok: A Debrecen, az Újpest, a Haladás és Honvéd.

Jegyek a meccsre

A találkozón csak a főlelátó (A, B, C, D szektorok), illetve a vendégszektor lesz nyitva.

A jegyüket elővételben is megvásárolhatják a szurkolók a stadion főpénztárában.

A pénztár minden nap 15 és 18 óra között tart nyitva. A mérkőzés napján csak a külső pénztárak árusítanak belépőt, amelynek ára felnőtteknek 1400 Ft, diákoknak 700 Ft, a vendégszektorba pedig 1200 Ft lesz.

Fehér Zoltán Győrben

Több hetes huzavona után a Bolgár Labdarúgó Szövetség megküldte Fehér Zoltán játékengedélyét. Európai szövetségeknél ismeretlen az a gyakorlat, amit a bolgárok alkalmaznak: egy szerződését klubjával megszüntető labdarúgó játékengedélyét addig nem adják ki, míg azt egy helyi sportdöntőbíróság jóvá nem hagyja.

Pénteken délután még úgy tűnt, hogy sikerül elintézni azt, hogy a hátvéd pályára lépjen az Újpest ellen, azonban 17.00 óra után már minden remény megszűnt.

Kedden jóváhagyták Fehér távozását, így minden akadály elhárult az elől, hogy a játékos a jövőben zöld-fehérben szerepeljen, akár már a szerdai Ligakupa találkozón.

Szurkolói buszok a Vasas elleni bajnokira

A második bajnoki fordulóban, pénteken este a Vasas otthonában lép pályára a Győri ETO FC. A fővárosi találkozóra igény esetén szurkolói buszt indít a klub. A különjárat július 31-én, 16.00 órakor a klubépülettől indul. A részvétel költsége a jelentkezők számának függvényében alakul, de minimum 2.500 Ft lesz. A részvételi szándékot jelezhezik az f.nora@eto.hu email címen, vagy a 305 594 124-es mobiltelefonszámon.

Az utolsó mérkőzésen vívták ki a feljutást

Labdarúgás - Kiélezett küzdelemben szerezte meg a bajnoki címet a Szil labdarúgócsapata. Tovább olvasom