2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

Ligakupa: két vereség

A Ligakupa csoportkörének 5. fordulójában mindkét megyebeli csapatunk vereséget szenvedett.
Haladás–Győri ETO FC 2–1 (0–1)
A csoport, Szombathely, 100 néző. V.: Kiss N.
Haladás: Mursits – Szeles, Jagodics M., Devecseri, Farkas M. – Simon Á., Rajos (Fider, 63.) – Nagy D. (Czafit, a szünetben), Németh M. (Hanzl, 78.), Kalász – Andorka. Vezetőedző: Artner Tamás.
ETO: Molnár P. – Kálmán, Lang, Paget, Dinjar – Németh L., Kalmár – Dudás, Nicorec (Vankó, 76.), Andric – Novák (Matetits, 55.). Vezetőedző: Pintér Attila.
Gsz.: Andorka (60., 89.), ill. Kalmár (27.).

Az ETO az első félidő közepén jutott előnyhöz egy szöglet után, a Haladás Andorka góljával előbb egyenlített, majd a támadó a hajrában egy Kálmánon megpattanó lövéssel csapata győztes találatát is megszerezte. A tartalékos csapattal felálló ETO első vereségét szenvedte el a kupában, a Haladás először nyert.

Budapest Honvéd–Gyirmót FC Győr 4–0 (4–0)
A csoport, Bozsik-stadion, 200 néző. V.: Nagy R.
Honvéd: Czuczi – Moga, Lovric, Remes, Vidovic (Hidi, 69.) – Nagy G., Diarra (Odia, a szünetben), Ikenne-King, Faggyas, Ivancsics (Varga M., a szünetben) – Vernes. Vezetőedző: Marco Rossi.
Gyirmót: Deli – Hajba (Cseri, a szünetben), Gévay, dr. Kardos, Nagy G. – Regedei, Horváth R., Erős (Lázár P., 78.), Fitos – Nagy L. (Oross, 66.), Ferenczi. Vezetőedző: Csank János.
Gsz.: Vernes (2., 31., 41.),
Diarra (29.).

A fővárosi piros-feketék már az első félidőben kiütötték ellenfelüket. Szünet után feljavult a Gyirmót, de nem tudott szépíteni.

A csoport állása: 1. Győri ETO FC 5 16–6 10, 2. Budapest Honvéd 5 11–7 10, 3. Haladás 5 9–14 5, 4. Gyirmót 5 7–16 2.

Euroliga: idegenbeli meccsek

Idegenben szerepel az Uniqa-Euroleasing Sopron és a Hat Agro-UNI Győr is a hétközi… Tovább olvasom