2018. 02. 23. péntek - Alfréd -1°C | 2°C Még több cikk.

Ligakupa: Győri ETO - Lombard Pápa 1-3

A Pápa győzelmével biztosította a helyét a legjobb nyolc között. A negyeddöntőbe a csoportgyőztesek mellett a három legjobb második helyezett jut be.

ETO: csalódás a Ligakupában

A Pápa győzelmével biztosította a helyét a legjobb nyolc között. A negyeddöntőbe a csoportgyőztesek mellett a három legjobb második helyezett jut be.

ZTE FC–Haladás Sopron Bank (szerda, 13 óra)

A csoport állása: 1. (és továbbjutott) Lombard Pápa Termál FC 13 pont/6  mérkőzés, 2. Győri ETO FC 9/6, 3. Haladás Sopron Bank 7/5, 4. ZTE FC  1/5.

Online közvetítés itt >>

A Pápa kedden 3-1-re győzött a Győri ETO vendégeként a labdarúgó Ligakupa csoportküzdelmeinek utolsó fordulójában, ezzel biztosította a helyét a legjobb nyolc között.

Győri ETO-Lombard Pápa 1-3 (0-3)
Liga Kupa, 6. forduló; jv.: Radványi Ádám; asszisztens: Demeter János, Tóth István

58. perc: Kiss Máté lőtt veszélyesen a kapu elé egy szabadrúgást, a kapu előtt Völgyi érkezett és csúsztatott a kapuba. 1-3

35. perc: Ferenczi emelt 16 méterről a kapuba. 0-3
Valamivel több mint fél óra alatt Fereczi mesterhármast lőtt.

30. perc: ismét Ferenczi lőtt gólt. 0-2
Egy elvesztett labdánkból kontrázott a Pápa, Lovrencsics passzából Maric került helyzetbe, de elcselezte magát, majd Ferenczihez passzolt, aki a kapu jobb oldalába lőtt.

16. perc: egy jobb oldali Pápa szögletre Ferenczi érkezett középen és 5 méterről a bal alsóba fejelt. 0-1

Előzmények: a
Győri ETO csapata győzni szeretne kedden a Ligakupában a Lombard Pápa ellen és ezzel csoportelsőként jutna tovább.

Az utolsó csoportfordulót rendezik a héten a Ligakupában, a Győri ETO FC ma 13 órakor a Lombard Pápát fogadja az ETO Park NB II-es pályáján. A zöld-fehérek esélyesek arra, hogy elsőként zárják az A csoportot, ehhez azonban le kell győzniük a Pápát. Több második helyezett is továbbjuthat, Győrött azonban nem akarnak számolgatni.

„Nagyon fontos ez a hét számunkra a két hazai mérkőzéssel. A Honvéd ellen szombaton folytatni akarjuk a jó bajnoki sorozatunkat, kedden pedig szeretnénk legyőzni a Pápát és csoportelsőként továbbmenni a Ligakupában" – fogalmazott Csertői Aurél, az ETO vezetőedzője.

A tervezett kezdőcsapat: Molnár P. – Nagy Á., Paget, Zámbó, Völgyi – Trajkovic, Kiss M., Tokody – Koltai, Ceolin, Strestik.

A Lombard Pápa tervezett kezdőcsapata: Szücs L. – Rása, Totadze, Rodenbücher, Présinger – Zulevs, Horváth L., Farkas A. – Lovrencsics, Maric, Ferenczi.

• 3. Balettpinky 2011. november 15. 17:25
    „Fiúk ideje lenne összekapni magunkat!Azért ebben a csapatban is vannak a rendes csapatból:(