2017. 07. 22. szombat - Magdolna 21°C | 34°C Még több cikk.

Ligakupa: ETO FC-Siófok 3-0

Labdarúgás - Továbbra is veretlen a Ligakupában a Győri ETO FC. Egervári Sándor csapata ezúttal a Siófokot győzte le hazai pályán 3-0-ra. A szombati bajnoki mérkőzésen szintén a Balaton-partiak ellen játszanak majd a zöld-fehérek.

Győri ETO FC - BFC Siófok  3-0 (0-0)
Ligakupa, 5. forduló
Vezette: Bognár T. (Kovács Z., Huszár B.)

További képek itt!

90. perc: Végett vetett a meccsnek a játékvezető.

84. perc: Sütő csúszott rá csúnyán Sántára, a bíró habozás nélkül kiállította a siófoki játékost.

82. perc: Harmadik sárgáját kpta a zöld-fehér gárda: most Kovács II. Z. kapta kezezésért.

78. perc: Játszik az ETO!!! Újabb győri gól! Lappints szabadrúgását Brnovic fejelte a kapu bal felső sarkába, 3-0.

76. perc: Kihasználta ötödik cserelehetőségét Egervári Sándor vezetőedző, az imént gólt szerző Eugene helyére Sántát küldte pályára.

72. perc: Eugene szerezte meg az ETO második gólját, Pákolicz passzát 7 méterről a léc alá vágta, 2-0

71. perc: Kiss adott remek labdát Brnovicnak, aki becsúszva akart a hálóba gurítani, de Hegedűs szögletre tolta ki a lövést.

70. perc: Helyzet nélkül teltek el az elkmúlt percek, az ETO birtokolja többet a labdát.

61. perc: Brnovic bedobásából Csermelyi került helyzetbe, 9 méterről a rövid sarokba emelte a labdát Hegedűs feje felett, 1-0.

54. perc: Kanta passzolt a tizenhatos vonalánál Ladoczki elé, majd a középályás lövését védte a zöld-fehér kapus.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Mindkét oldalon több csere történt: Jakl, Kovács  I. Z., Bicak és Copa ment le a zöld mezeseknél. Helyükre Vető, Brnovic, Lappints és Pákolicz érkezett. A Balaton-partiaknál Magasföldi, Horváth, Takács és Bojtor helyére, Koós, Nagy, Lipcsei és Ladoczki lépett a pályára.

45. perc: Lefújta a találkozó gólnélküli első félidejét a játékvezető.

43. prc: Újabb sárga lap: Ezúttal Kiss kapta Magasföldi visszahúzásáért.

42. perc. A mérkőzés első sárgáját egy zöld mezes, Pntér kapta, miután felrúgta Tusorit.

41. perc: Basara ívelt a hosszú oldalra egy szabadrúgást, majd Magasföldi csúszott 5 méterről a labdára, de csak az oldalhálóba tudott lőni.

37. perc: Ndjodo fordulatból lőtt kapura 17 méterről, jócskán a felsőléc fölé ment a labda.

31. perc: Csermelyi adott remek passzt Bicaknak, aki 14 méterről lőtt kapura, Hegedűs szögletre vágta ki a labdát.

27. perc: Ndjodo került nagy helyzetbea a tizenhatoson belül, de a győri kapus ismét hatalmasat védett.

24. perc Kanta lőtt egy szabadrúgást a tizenhatos sarkáról, Varga pedig bravúrosan hárítota a bal felső sarok felé tartó labdát.

17. perc: Copa bal oldali szögletét követően Hegedűst megelőzve Csermelyi fejelt 5 méterről, de Kanta a gólvonaltól pár centire kivágta a labdát.

10. perc: Sütő rúgott össze Kovács I. Zoltánnal, s percekig állt a játék ápolása miatt.

5. perc: Njodo lőtt kapura 15 méterről, Varga pedig lábbal hárított.

3. perc: Csemelyi passzolt Bicaknak, majd a középpályás lövését magabiztosan védte a vendég kapus.

1. perc: A találkozót a Siófok kezdte.

A Siófok a Hegedűs - Forgács, Sütő, Tusori, Magasföldi, Kanta, Basara, Horáth G., Takács M., Bojtor, Ndjodo csapattal kezdi a mérkőzést.

A Győri ETO FC a Varga Z. - Kovács II. Z., Pintér A., Jakl, Kovács I. Z., Bicak, Kiss M., Tóth M., Eugene, Csermelyi Copa kezdő tizenyegyel lép pályára.

A győriek veretlenek a Ligakupában, miután a Haladás és a Budaörs ellen győzelmet arattak, az MTK ellen pedig döntetlent játszottak. Egervári Sándor vezetőedző következetesen a fiatal játékosoknak és az első csapatban kevesebb szerephez jutó futballistáknak ad lehetőséget ebben a sorozatban.

Zámbót eltiltották

Egy mérkőzésre tiltotta el az MLSZ Zámbó Bencét, a győriek védőjét az elmúlt újpesti mérkőzésen Simon ellen elkövetett szabálytalansága miatt. Egervári Sándor vezetőedző: – Úgy vélem, nem egyenlő mércével mérik az együtteseket, nemrég hasonló esetben felmentettek egy szintén élvonalbeli futballistát. A következetességet hiányolom, pedig felvétellel bizonyítottuk, hogy nem történt szabálytalanság.

Tutti JK: nőtt a tehetségek száma

Cselgáncs - Tizenkilenc hazai és két külföldi csapat kétszáz cselgáncsozójának részvételével… Tovább olvasom