2017. 04. 25. kedd - Márk 10°C | 21°C Még több cikk.

Ligakupa: ETO-Videoton 0-0

Labdarúgás - A Ligakupa 7. fordulójában a Győri ETO FC a Videotont fogadta. Helyzeteket igen, gólt nem láthattak a nézők a gyenge színvonalú meccsen.
GYŐRI ETO FC - VIDEOTON 0-0
Ligakupa, 7. forduló

Győri ETO FC: Sánta - Babic, Eugene, Fehér, Vető - Koltai (Sharasenidze 85.p.), Pilibaitis (Brnovic 85.p.), Kiss M.,  Kink - Nicorec (Copa 57.p.), Aleksidze
Vezetőedző: Pintér Attila

Videoton: Tujvel - Lázár, Lipták, Sifter, Présinger (Andic 46.p.)- Szakály, Milanovic, Demjén (Sitku 46.p.) - Móri (Elek 46.p.), Vujovic, Farkas II. (Gyurcsó 60.p.)
Vezetőedző: Mezey György

Pintér Attila: A bajnokság befejezése után egy jó Ligakupa mérkőzést játszottunk, melyen csak a gól hiányzott.

Mezey György: Jó mérkőzést játszottunk, amelyen a kiállítás után fölénybe került az ETO, de igazságos eredmény született.

90. perc: Vége. Ennek örülnek talán leginkább a nézők.

85. perc: Cserél az ETO. Koltai és Pilibaitis megy le. Sharashenidze és Brnovic áll be.

78. perc: Sifter rántotta le a gólhelyzetben kilépő Koltait. Piros lapot kapott. A szabarúgást 17 méterről Kink sípszó előtt a bal felsőbe lőtte. A gól érvénytelen, és sárga lap az ETO játékosának. Az ismétlésből is Kink próbálkozhatott. A bal alsóba tartó labdát Tujvel ütötte ki.

76. perc: Kink 18 méterről lőtt. Tujvel bravúrral védett.

68. perc: Vujovic forgatta be a védőket majd 15 méterről lőtt. Sánta ütötte ki a labdát.

66. perc: Aleksidze kapott ságát kezezésért.

65. perc: Babic lecsúszott jobb lodali beadása a felső lécről pattant ki.

60. perc: Farkas helyére Gyurcsó állt be.

58. perc: Koltai visszagurított labdáját Kink 15 méterről lőtte fölé.

57. perc: Cserélt az ETO. Nicorecet Copa váltotta.

55. perc: A meccs eddigi legnagyobb helyzetéből majdnem gól lett. Farkas 17 méteres bombája a felső lécről a gólvonal elé csapódott, majd onnan kifelé pattant.

51. perc: Pilibaitis kapott sárga lapot.

46. perc: Elkezdődött  második félidő. A Videoton hármat cserélt a szünetben. Sitku, Andic, és Elek is pályára lépett. Présinger, Móri és Demjén ment le.

45. perc: Vége az első félidőnek.

41. perc: Nicorec bal oldali beadását küldte 16 méterről kapura Aleksidze. Lipták lépett közbe.

35. perc: A meccs első sárga lapját a Videoton csapatából Demjén kapta.

27. perc: Szakály lőtt kapásból a tizenhatos jobb sarkáról. Sánta másodszorra fogta a labdát.

25. perc: Présinger csavart a jobb oldalról 18 méterről kapura egy szabadrúgást. Sánta könnyedén védett.

11. perc: Nicorec indította a bal oldalon Kinket. Az észt légiós ballal a tizenhatos sarkáról bombázott kapura, Tujvel nagyot védett.

9. perc: Egy középről visszapasszolt labdát Farkas lőtt el kapásból 17 méterről. Legalább 5 méterrel fölé.

6. perc: Az első kapuralövés Koltai nevéhez fűződik. Az ETO középpályása 16 méterről lőtt a jobb alsó sarok mellé.

1. perc: Az ETO kezdte a meccset.

A csoportelsőség szempontjából is sorsdöntőnek ígérkező mérkőzést vív ma Győrött az ETO és a Videoton a Ligakupában. A zöld-fehérek legutóbb Pápán arattak magabiztos győzelmet (3–0).

Az biztos, hogy a mai mérkőzést a nem a centerpályán rendezik, a szurkolók ezért a Magvassy-csarnok felőli bejáraton léphetnek be a stadionba.

Az ETO várható kezdőcsapata: Sánta András – Babic, Eugene, Bieder, Vető – Koltai, Berde, Kiss M., Copa, Sharashenidze – Aleksidze.

A csoport állása: 1. Győri ETO 15 pont (8 mérkőzés), 2. Videoton 15 (8), 3. Paks 14 (9), 4. ZTE 12 (9), 5. Kaposvár 10 (9), 6. Pápa 5 (9).
Eugene Fomumbod

• 11. Primax 2009. december 03. 20:37
    „A nézők számát már ki sem kell írni...”
  • 10. 07743 2009. december 03. 16:10
    „Brnovic a Pintér old-timere...”
  • 9. Ibrox 2009. december 02. 21:51
    „sáros volt(a talaj)?”
  • 8. poto 2009. december 02. 17:56
    „Kösz főnök,hogy nem engedtél szabadságra és erről is lemaradtam.
    Az edzők szerint jó mérkőzés volt a nézők szerint nem.
    Lehet,hogy nem egy meccset néztek?”
  • 7. rick221 2009. december 02. 16:36
    „b** pintér”
  • 6. Dr.Corolla 2009. december 02. 15:59
    „0-0 szép eredmény :)”
  • 5. Reális 2009. december 02. 14:14
    „A pintér is magyarokat tenné be ilyen meccsre,minek 5 légióssal felállni?A magyar futball elleni bűncselekmény!”
  • 4. FB 2009. december 02. 14:06
    „Pomper Tiboron múlik ki nyer, ha mer még fogadni”
  • 3. gergo04 2009. december 02. 13:18