2018. 07. 22. vasárnap - Magdolna 19°C | 27°C Még több cikk.

Ligakupa: ETO-siker

Labdarúgás - A győri csapat fordulatos, jó iramú mérkőzésen megérdemelt győzelmet aratott, de a továbbjutás kérdése nyílt maradt.
Győri ETO FC - Újpest 3-0 (2-0)
Győr, Ligakupa-mérkőzés, 500 néző. V.: Kassai.
Gsz.: Pákolicz, Kiss M., Aleksidze, ill. Simon, Popovics.
Győri ETO FC: Molnár P. – Bank (Dorogi), Supic, Zámbó, Bicak, Pákolicz (Kiss Sz.), Jäkl (Vető), Kiss M. (Nyári), Sánta, Brnovic (Csermelyi), Aleksidze. Edző: Dragoljub Bekvalac.
Újpest: Dombai – Privigyei, Dvorschák, Cutuk, Scott, Simek, Popovics, Bozic, Remili, Simon, Foxi. Edző: Szentes Lázár.

25. perc: Aleksidze tizenhét méterről leadott erőteljes lövését Dombai csak kiütni tudta, a felpattanó labdára Pákolicz csapott le, és közelről a hálóba lőtt. 1–0.
27. perc: Kiss Máté egy szép labdaátvétel után óriási gólt lőtt a jobb alsó sarokba. 2–0.
50. perc: Egy felívelést követően Supic hibájából Simon egyedül lépett ki és Molnár felett a kapuba emelt. 2–1.
85. perc: Foxi keresztlabdája után Simek és Simon játszottak össze a tizenhatos jobb oldalán, a lekészített labdát Popovics közelről a hálóba lőtte. 2–2.
88. perc: Aleksidze egy remek csel után tíz méterről a kapuba bombázott. 3–2.

Dragoljub Bekvalac: – Páran kiharcolták a kerettagságot, Kiss Máté személyében pedig nyertünk egy minőségi játékost. A csapat megmutatta igazi arcát, hiszen 2–2 után még volt erőnk újítani. Idegenben is győzelemre játszunk majd.

Sánta Attila (balra) lendületes játékkal segítette csapatát - Fotó: Krizsán Csaba

Háromból három győzelem

Tenisz - A magyar férfiválogatott fedett pályán eddig három tétmérkőzést vívott Győrött és… Tovább olvasom