2017. 03. 25. szombat - Irén, Irisz 7°C | 12°C Még több cikk.

Ligakupa: ETO-MTK 1-1

Labdarúgás - Az idei Ligakupa-sorozat harmadik összecsapásán a Győri ETO az MTK-val játszott hazai pályán. Brnovic góljával a mieink szereztek vezetést, Ladányi találatával azonban egyenlített a fővárosi csapat.

Győri ETO FC - MTK Budapest 1-1 (0-0)
Ligakupa, 3. forduló

90. perc: Az utolsó percekben nem alakított ki helyzetet egyik csapat sem.  1-1-es döntetlennel ért véget a mérkőzés.

83. perc: Újabb MTK-csere. Lencse helyére Nikházi érkezik.

75. perc:Egyenlít az MTK. Kákonyi adott be a jobb oldalról. Eppel még lemaradt a labdáról,  a lendületből érkező Ladányi azonban élt a lehetőséggel, nagy erővel lőtt a kapuba. 1-1.

70. perc: Kis helyére Ladányi érkezik a vendégeknél.

68. perc: A csere cseréje az ETO-ban: A gólszerző Brnovic megsérült, Zámbó jön helyette.

67. perc: Kis Róbert lövése Kovács I. Zoltánon pattant meg. Molnár már elmozdult jobbra, de visszavetődve bravúrral hárítani tudott.

62. perc: Cserék az MTK-ban: Tischler és Kornis le, Ponczók és Eppel be.

59. perc: Lencse bevállalja a távoli lövéseket. Most tizenhatról tüzelt, kevéssel fölé.

57. perc: Copa szólózott a jobb szélen. A középre passzolt labdára nem volt érkező ember, de a vendég védők röviden szababítottak fel. Dorogi 14 méterről lőtt mellé.

53. perc: Brnovic cselezte be magát a tizenhatoson belülre. Szatmári buktatta, a játékvezető pedig tizenegyest ítélt. A büntetőt a sértett értékesítette. Bojan laposan a bal alsóba lőtt. 1-0.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Több csere is volt a hazai csapatban: Bicak, Pákolicz, Kovács I.Z. és Pintér jött le, Völgyi, Brnovic, Copa és Dorogi állt be.

45. perc: Egy szép labdaszerzés után kontrázhatott az ETO, a játékvezető azonban lefújta a gól nélküli első félidőt.

43. perc: Ismét Csermelyi ziccere maradt ki. Kiss Máté ívelt be a jobb oldalról, a csatár fejesét Szatmári vetődve ütötte ki.

41. perc: Lencse szúrt rá egy szabadrúgást, jó 25 méterről. A lefelé csapódó labdát Molnár csak kiöklözni tudta.

32. perc: Bicak harcolt azért, hogy Kovács I. Z. helyzetbe kerüljön. A csatár gólhelyzetben kapott labdát, ám a laza megoldás nem jött be...lyukat rúgott.

28. perc: Pintér szögletére Csermelyi érkezett jól, a védőket megelőzve. Öt méterről csúsztatott kapura, a felső lécről pattant ki a labda.

25. perc: Lencse végezhetett el szabadrúgást Molnár kapujától 20 méterre. A nagy készülődés után gyatra csavart lövés következett.

18.perc: Lappints vezethette rá lendületből az MTK védőire a labdát. A kilépő Csermelyihez passzolt, aki közelről Szatmáriba lőtt.

16. perc: Pákolicz tette le a labdát az érkező Lappints elé. Kapáslövés. Méllé.

11. perc: Hajdú S. indította Tischlert. A csatár lefutotta Tóth Mátét és 18 méterről lőtt...mellé.

8. perc: Pákolicz ívelt a középpálya jobb oldaláról az MTK kapuja elé. Kovács I. Z. feje fölött elszállt a labda, Ladiszlai menteni akart, de majdnem öngólt fejelt.

5. perc: Az első percek helyzet nélkül teltek el. Az ETO birtokolja többet a labdát.

Az MTK együttesében Szatmári- Vági, Ladiszlai, Kornis, Hauser -Kákonyi, Hajdú S., Kis, Hajdu Zs.- Tischler, Lencse a pályán

A Győri ETO FC a Molnár P.- Kiss M., Kovács II. Z., Tóth M., Pintér- Pákolicz, Eugene, Lappints, Bicak- Csermelyi, Kovács I. Z. csapattal kezdi a meccset.

Egervári Sándor fiatal csapata először a Szombathelyi Haladást győzte le 4–0-ra, majd Budaörsön Lappints Árpád góljával nyert, így veretlenül várja a mai találkozót.

• 6. SOPRONI! 2008. október 30. 10:49
    „Mért foglalkoztok pisti50 írásaivalHisz ő csak egy soproni melegsrác,aki még ostoba is!”
  • 5. Győzike 2008. október 30. 07:40
    „"Kúltúrált"pisti50!

A saját hozzászólásaidat küldd el amikor győri cigányozol!!”
  • 4. kultúrált 2008. október 29. 23:57
    „Úgy látszik,hiába küldöm moderálásra,azt amit kell!!!
    Mert ezt szerintem oda kell küldeni:
    Akkor mi értelme a "Moderálásra küldöm" funkciónak????????????????????????????????????”
  • 3. pisti50 2008. október 29. 20:17
    „Egervári Sándor fiatal csapata először a Szombathelyi Haladást győzte le 4-0-ra, majd Budaörsön Lappints Árpád góljával nyert, így veretlenül várja a mai találkozót.

De nem ezzel a csapat összeállitásal, Tisztelt ujságiró ur!!”
  • 2. antipisti 2008. október 29. 15:18
    „pistikém, te ettől ugyanolyan degenerált barom állat maradsz mindenki szemében, mint eddig, te kis fasz!!!”
  • 1. Pisti50 2008. október 29. 14:09
    „Drága Győri SPORTTÁRSALYIM!

Azzértt nem Lyelentkeztem edig,mertt szóófogadtam és kezembevetem a hejesírási szabájokat!előlyöt a lyobik énem mivvel megyeji csapat lyátcik,aszt mondom:
    Halyrá ETTO,hajrá Győr”

Tokajik segítették az aranyéremhez

Sportlövészet - Remekül lőttek a magyarok a plzeni futócéllövő-világbajnokságon. A válogatottban két… Tovább olvasom