2018. 07. 19. csütörtök - Emília 18°C | 27°C Még több cikk.

Ligakupa: Elődöntőben az ETO

Labdarúgás - Az ETO 5-3-as összesítéssel jutott tovább, és vasárnap Székesfehérváron lép pályára az elődöntőben az FC Fehérvár ellen.

16. perc: Aleksidze passzolt a tizenegyes pontról a bal oldalon érkező Bicaknak, aki kapásból laposan a bal alsó sarokba lőtt. 0–1.
45. perc: Aleksidze ívelt be a kapu elé bal oldalról, az érkező Sánta pedig 7 méterről a kilépő Balajcza fölött emelt a hálóba. 0–2.
81. perc: Kabát szerzett meg egy lepattanó labdát, majd 19 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 1–2.

Szentes Lázár: - Ma többször megsértettük a futball törvényeit és ennek vereség lett a vége.

Dragoljub Bekvalac : - A fiatal játékosok esélyt kaptak és megmutatták, hogy lehet rájuk számítani. Ma nem a nevek játszottak és voltak fent a pályán nálunk, hanem a szív játszott. Örülök a győzelemnek.

• 2. medvebocs 2009. március 27. 10:17
    „Szintén gratulálok! Én abban bízom, hogy inkább a Magyar Kupában jutnak el a döntőig, bár nekem az se baj, ha LK-ban is bejutnak:) De inkább előbbit nyejék meg már végre!”
  • 1. ZéZé 2009. március 27. 08:57
    „Gratula a fiúknak!
    Szerintem érdemes is a fiataloknak bizalmat adni, inkább az övék a jövő ebben a csapatban, mint az idegenlégiósoké. Persze megfelelő arányban, időzítéssel.
    Remélem a két kupasorozatból legalább egyet megnyernek!”

Puljezevics köpött: a Pick-elnök fia volt a célpont

Nenad újra bizonyította, hogy valami nincs rendben körülötte. A szerb származású kapus Lele Ambrus… Tovább olvasom