2017. 02. 26. vasárnap - Edina -1°C | 9°C Még több cikk.

Labdarúgó NB II - Sima soproni győzelem

A Sopron hazai környezetben három góllal nyert szerdán a Tatabánya ellen a labdarúgó NB II 30., előrehozott fordulójának első mérkőzésén.

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt - Tatabánya  3 - 0  (2-0)

Sopron, 3500 néző

Vezette: Szabó Zs. (Tóth II V., Farkas B.)

Soproni VSE-GYSEV-Goldschmidt: Sásdi – Vadas, Baranyai, Fazekas, Pintér A. – Horváth A., Deme, Varga G. (Seper, a 67. percben), Laczkovich (Balázs R., a szünetben) – Szabó L. (Pados, az 58. percben), Bali. Vezetőedző: Bücs Zsolt

DUNA FC TATABÁNYA: Dombai – Almási, Hegedűs N., Djuric, Törtei – Bakos Sz. (Skriba, a 60. percben), Oláh G., Kovács I., Ferkó (Szekér D., a 67. percben) – Weitner, Huszák (Covic, a 78. perben). Vezetőedző: P. Nagy László

Gólszerzők: Laczkovich (1–0) az 5. percben, Szabó L. (2–0) a 9. percben, Horváth A. (3–0) a 85. percben
Kiállítva: Almási (két sárga lap után) a 88. percbenÚ

A vezetőedzők értékelése itt érhető el >>

Soproni VSE-FC Tatabánya május 1., szerda 16:00, Városi Stadion

A klub döntése értelmében, majális napján ingyenes lesz a találkozó megtekintése. Bücs Zsolt és csapata élete meccsére készül.

Bücs Zsolt: Azt kell, hogy mondjam az életünk meccse lesz a szerdai. Persze ez mindegyik hátralévő találkozónkra igaz, ha bent akarunk maradni. A srácok megtanultak nyomás alatt futballozni, amelyre kevés magyar játékos képes. Meg van bennük az alázat, a harcosság, a gondolkodás és nem utolsó sorban a szív is.

Megtanulták kisegíteni a másikat, tudják, hogy nem mindenkinek megy ugyan úgy minden meccsen, ezért próbálják egymást átsegíteni a holtponton. Szeretnénk úgy lejönni a pályáról szerdán, mint, ahogy szombaton, jó volt látni, hogy tényleg egymásra talált  a csapat és közönsége. Mindezért pedig nem kell mást tennünk, csak amit szeretünk, focizni!

A soproni szakvezető Bognárra és Gaálra sérülés miatt, Fazakasra pedig eltiltás miatt nem számíthat.

Várható kezdő: Sásdi, Pados, Vadas, Baranyai, Pintér, Fazekas, Horváth A., Deme, Szabó L., Bali, Mészáros

A Bayern bejutott a Bajnokok Ligája fináléjába

A német csapat az elődöntő szerdai visszavágóján 3-0-ra nyert az FC Barcelona vendégeként. Tovább olvasom