Győrújbarát–Győri Dózsa 0–2 végeredmény született.

Győrújbarát–Győri Dózsa 0–2 (0–0)

Győrújbarát, 200 néző. V.: Hofbauer.
Győrújbarát: Ács – Kiss Á., Tuifel, Fürst Á., Gombos (Forgács), Forika, Fürst F., Váczi L. (Farkas), Váczi Á. (Varga I.), Varga Cs., Tóth A. Elnök: Kiss Antal.

Győri Dózsa: Kokas – Körtvélyesi (Varga Gy.), Tóth, Kovács, Stankovics, Bőcz (Bónyai), Polczer, Király, Polgár, Molnár (Varga R.), Fábián. Edző: Horváth Dénes, Füzi Géza.
Gsz.: Király, Bónyai.

8. p: Varga Cs. beadását Váczi Á. 7 méterről a kapusba lőtte. 25. p: Király közeli fejese a kapu fölé szállt.
37. p: Varga Cs. beadását Tóth A. centiméterekkel mellélőtte. 46. p: Varga Cs. 16 méterről zúgó kapufát lőtt.
48. p: Váczi L. kitűnően ugrott ki két védő között, azonban 5 méterről a kapusba lőtte a labdát, ami visszapattant elé, és melléfejelte. 66. p: Egy kontratámadásnál Király a hosszú sarokba lőtt. 0–1. 70. p: Fábián tiszta helyzetben melléemelt.
76. p: Ismét Fábián került gólhelyzetbe, ezúttal a kapus és a kapu mellé gurított.
85. p: Fürst F.-et a tizenhatoson belül Kokas lerántotta, de a játékvezető nem látott szabálytalanságot, az ellentámadásnál Kiss kezéhez ért a labda, ezt viszont tizenegyessel honorálta a játékvezető, amelyet Bónyai értékesített. 0–2.

Jók: Tuifel ill. Kovács Á., Polczer, Molnár, Fábián.

Kiss Antal: – Az első félidőben és a második elején eldönthettük volna a mérkőzést. Nem sikerült, de hogy ne legyen döntetlen, abban a játékvezető segített.

Horváth Dénes: – Amennyiben ez volt a böjt, jól elnyújtottuk.

Kiss Antal

-------------------------------------------------------------

Abda–Lébény 2–0 (2–0)

Abda, 250 néző. V.: Böcskei B.
Abda: Takács I N. – Fazakas, Baranyai, Csanaki, Szabó, Győry, Takács II N., Izsáki (Szekeres), Herczeg, Takács P. (Tamándl L.), Csonka (Kulicskó). Edző: Izsáki László.
Lébény: Hiba – Mészáros, Samu, Kovács Gy. (Németh L.), Hécz, Németh T. (Kovács K.), Farkas, Makai, Fülöp (Varga), Szalka, Sebők. Edző: Turány Imre.
Gsz.: Takács II N., Győry.
Az első félidő lendületes hazai támadásai két gólt eredményeztek, a második félidőt jobb elfelejteni.
Jók: Baranyai, Fazakas, Szabó, Takács II N., ill. Hécz, Farkas, Makai.

Izsáki László:
– Jól nem játszottunk, de eredményes volt a csapat.

Turány Imre:
– Két gól és semmi más.

Petőháza–Hegyeshalom-Lafarge1–0 (0–0)

Petőháza, 200 néző. V.: Szántai.
Petőháza: Janics – Németh, Riedinger, Bebes, Müller, Szalai S. (Fekete), Heller, Hadarics, Szabó Á. (Szabó D.), Pokrocz (Gundics), Szalai V. Edző: Gosztola József.
Hegyeshalom: Kopp – Denk (Mezei), Fléner, Kopf R., Kopf K., Baranyai, Kószás, Kertész, Gláser, Hegedűs, Németh (Zsuppán). Edző: Horváth Tamás.
Gsz.: Hadarics.
Megérdemelt hazai siker született a mérkőzésen, melyen a mezőnyben egyenrangú felek küzdöttek, de a kapu előtti határozottság a petőháziak sikerét hozta.
Jók: Bebes, Riedinger, Hadarics, Fekete, Janics, ill. Kopf K., Gláser, Kertész.

Gosztola József: – Gratulálok az egész csapatnak, mielőbb visszavárjuk Kövesházi Pista bácsit.
Horváth Tamás: – Két egyforma képességű csapat unalmas, gyenge színvonalú mérkőzésén egy talált góllal jobb volt a Petőháza.

Jánossomorja–Intertec Ablak-Bajcs 1–0 (1–0)

Jánossomorja, 150 néző. V.: Maidics.
Jánossomorja: Sipőcz – Mátyás, Pint, Göblyös, Balogh (Smukk), Bácskai, Ornyi, Bagoly, Görgics, Göde (Fábián), Molnár. Edző: Csentei Csongor.
Bajcs: Kiss – Németh, Bíró, Teidl, Horváth, Pirka (Faggyas), Vadász, Oláh (Mikli), Ladiszlaidesz, Kokas, Wágenhoffer. Edző: Józsa Péter.
Gsz.: Molnár. Kiállítva: Horváth.

A korai kiállítás és a jogosan megítélt tizenegyesből megszerzett hazai vezetés meghatározta a játékot. Az ellenfél végigtámadta a mérkőzést, de a hazaiak végig jól zártak, és kontrákra is futotta erejükből.
Jók: Sipőcz, Görgics, Göblyös, Mátyás, Molnár, ill. senki.
Csenteri Csongor: – Küzdésből ismét jelesre vizsgáztunk. Hamarosan a szép játék is látható lesz.
Józsa Péter: – Jelentkezzen, aki pontot szeretne kapni. Vendégként szívesen ellátogatunk.

Öttevény BS Tekton TC–WHB-Ménfőcsanak 4–1 (1–1)

Öttevény, 350 néző. V.: Nagy Z.
Öttevény: Temesi – Molnár, Mészáros P., Nagy (Szári), Moór, Raczenböck, Tandari, Peczár, Tóth (Sallai), Tollár, Csáki (Csonka). Edző: Siska Attila.
Ménfőcsanak: Csiszár – Puglits (Rónaszéki), Szabó A., Dobó, Mészáros Zs., Sulyok M. (Tétedli Gábor), Sulyok B., Reizer, Kószás, Kovács, Tétedli Gergő. Edző: Turbék István.
Gsz.: Peczár (2), Csáki, Tandari, ill. Puglits.
A hazai csapat a kötelező győzelmek minden nehézségével megküzdve végül megérdemelten nyerte a mérkőzést.
Jók: Moór, Tandari, Peczár, ill. Puglits, Mészáros Zs., Tétedli Gergő.
Siska Attila: – Csak Puglits sajnálatos sérülése után tudtuk feltörni a csanakiak szervezett védekezését.
Turbék István: – A listavezető ellen csak hatvan percig voltunk jók.

Koroncó–Pannonhalma2–2 (2–0)

Koroncó, 200 néző. V.: Nyúl.
Koroncó: Nagy – Neszméry, Torma, Ivánfalvi, Kalmár (Fodor), Juhász, Füleki, Farkas, Veszelyi, Lőrincz, Szabados (Mező). Edző: Molnár Attila.
Pannonhalma: Novák – Ress A., Baki, Németh L., Geleta (Mohamed), Horváth (Ferenczi D.), Csollány, Ress T., Németh Cs. (Szabó), Ferenczi G., Erdélyi. Edző: Novák Béla.
Gsz.: Juhász, Füleki, ill. Németh Cs., Mohamed.

Az erősen tartalékos hazaiak már megnyert mérkőzésen pazarolták el a második félidőben lelkesen játszó vendégek ellen a mérkőzést.
Jók: Nagy,  Neszméry, ill. Szabados, ill. Mohamed, Erdélyi, Németh L.
Magyar Péter elnökségi tag: – Tartalékos csapatunk ajándékba adott két pontot ellenfelünknek.
Novák Béla: – Sajnos a mérkőzés 0–2-ről kezdődik csapatunknál, úgy nem lehet nyerni, hogy helyzeteinket sorra kihagyjuk.

Loland-Nyúl–Fertőszentmiklós 2–4 (0–2)

Nyúl, 200 néző. V.: Schnellbach.
Nyúl: Unger – Gayer (Bognár J.), Tóth A., Bodor (Domonkos), Lakner, Varga, Vígh, Szekér (Kiss Z.), Schmied, Cserháti, Németh G. Edző: Kóbor Péter.
Fertőszentmiklós: Kovács – Horváth I., Farkas K., Hatejer, Varga P. (Németh A.), Horváth T., Kalmár, Steiner, Ábrahám (Horváth A.), Bognár, Mentes (Németh F.). Edző: Horváth György.
Gsz.: Cserháti, Varga, ill. Bognár (4).
A vendégek már 2–0-ra vezettek, a Nyúl ezután még ki tudott egyenlíteni, végül azonban a vendégek elvitték a három bajnoki pontot.
Jók: senki, ill. Bognár, Németh A.

Kóbor Péter: – Pokol, mennyország, pokol...

Horváth György: – Gratulálok a csapatnak, hetven percig nagyon gyengén játszva, az utolsó húsz percben megfogyva bár, de törve nem, hoztuk a három pontot.

Nagyszentjános–Lipót-Pékség 5–2 (4–0)

Nagyszentjános, 250 néző. V.: Stenger.
Nagyszentjános: Tóth I. – Varga, Gardó, Tóth Sz., Domján, Csanaki, Kertész, Vollai (Megyeri), Molnár, Vedres (Kelemen), Szabó (Horváth Cs.). Edző: Süle János.
Lipót: Bálint – Török, Ásványi (Sípos), Magyar (Németh), Gollovitzer (Kovács), Kun, Fajkusz, Simon, Gál, Smodics, Kiss Á. Edző: Gunyhó Ferenc.
Gsz.: Molnár (2), Vedres, Vollai, Megyeri, ill. Németh, Simon.
Nagy iramú, az osztály színvonalát meghaladó mérkőzésen a hazaiak az első félidei sziporkázó játékukkal magabiztosan nyertek.
Jók: mindenki, ill. senki.

Süle János: – Gratulálok minden játékosomnak a mai győzelemre törő játékához. A siker teljes mértékben megérdemelt.
Gunyhó Ferenc: – Súlyos védekezési hibák miatt korán behozhatatlan hátrányba kerültünk.

A hajrában bukott két pontot a Győri ETO FC

A labdarúgó Soproni Liga 11. fordulójában a Győri ETO FC hazai pályán már 3–1-re vezetett a… Tovább olvasom