Lipót, 300 néző. V.: Szabó Gy.

Lipót: Cseri – Török, Fajkusz, Kun, Simon (Németh Sz.), Smodics (Sipos), Ásványi, Krén, Kiss (Németh Zs.), Gál, Magyar. Edző: Gunyhó Ferenc.
Abda: Takács I N. – Fazakas, Saru, Szabó (Izsáki), Csanaki, Takács II N., Takács P. (Kulicskó), Győry, Baranyai, Herczeg, Csonka. Edző: Izsáki László.

Gsz.: Fajkusz, Gál, Simon, ill. Takács P.

Kitűnően előkészített pálya, lelkes közönség várta a rangadót. Mindkét edző győzelmet remélt a csapatától. Az első gólra a 11. percig kellett várni, amikor Simon jobb oldali beadásából Fajkusz nyolc méterről a hálóba fejelte a labdát. 1–0. A 40. percben újabb gólt szerzett a lipóti csapat. Gál átadásából Simon talált a hálóba. 2–0. Az 59. percben húsz méterre szabadrúgáshoz jutott az Abda. Takács Péter állt a labda mögé és a jobb alsó sarokba lőtt. 2–1. A 73. percben formás lipóti támadás után Krén adta középre a labdát, melyet Gál nagy erővel lőtt a kapuba. 3–1.
Óriási küzdelemben a jobb játékosokból álló lipóti csapat megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Jók: Ásványi, Magyar, Fajkusz, Smodics, ill. Saru, Csonka.

Gunyhó Ferenc: – Változatos mérkőzésen, szép gólokat szerezve megérdemelten nyertünk.

Izsáki László: – Gratulálok a Lipótnak.

Kalmár László

----------------------------------------------------------------

Győri Dózsa–Fertőszentmiklós 1–3 (1–1)

Győr, 150 néző. V.: Radasics.

Győri Dózsa: Kokas – Körtvélyesi (Mák, Varga R.), Tóth, Polczer, Sztankovics, Böcz (Pátka), Kovács, Kovacsics, Molnár, Fábián, Borsó. Edző: Horváth Dénes.

Fertőszentmiklós: Kovács – Horváth A., (Farkas), Hatejer, Horváth I., Horváth T., Németh F., Steiner, Ősze (Mentes), Kalmár, Bognár, Ábrahám. Edző: Horváth György.

Gsz.: Borsó, ill. Bognár, Horváth T., Ábrahám.

Mindkét félidő elején gyorsan gólt szerzett a Fertőszentmiklós. Utána a Dózsa átvette az irányítást, de csak futott az eredmény után.
Jók: Polczer, Borsó, Sztankovics, ill. Hatajev, Horváth T., Steiner, Horváth I.

Horváth Dénes: – Magyaros színvonal, Horváth edzők, a jelenlegi erőviszonyokat tükröző eredmény.

Horváth György: – Első félidőben a Dózsa játszott jobban, a másodikban feljavultunk és ezzel tudtunk nyerni.

Pannonhalma–WHB-Ménfőcsanak 2–2 (2–1)

Pannonhalma, 50 néző. V.: Nyúl.

Pannonhalma: Novák – Németh L., Mayer, Horváth Sz. (Nemoda), Geleta, Horváth M. (Mohamed), Csollány, Ress T., Németh Cs., Ferenczi, Erdélyi. Edző: Novák Béla.

Ménfőcsanak: Csiszár – Tétedli Gábor, Puglits, Kószás, Pintér T., Reizer, Mészáros Zs., Rónaszéki, Dobó, Tétedli Gergő, Sulyok (Horváth Z.). Edző: Turbék István.

Gsz.: Geleta, Ferenczi, ill. Tétedli Gábor, Kószás.

Küzdelmes mérkőzésen a hazai csapat a helyzeteit nem tudta kihasználni.
Jók: Mayer, ill. mindenki.

Novák Béla: – Úttörő gólokat kapunk sorozatban, de a meccslabda megint előttünk volt.

Turbék István: – A játék képe alapján győzelmet szalasztottunk el. Gratulálunk a csapatomnak a tíz emberrel való küzdelemhez és játékhoz.

Lébény–Koroncó 5–3 (2–1)

Lébény, 200 néző. V.: Szabó.

Lébény: Hiba – Mészáros (Fehér), Samu (Hatos), Németh L., Kovács Gy., Németh T., Hegedűs, Makai, Farkas (Varga), Sebők, Szalka. Edző: Turány Imre.

Koroncó: Nagy – Neszméry, Torma, Ivánfalvi (Mező), Kalmár, Tóth, Lőrincz, Farkas, Juhász, Fodor (Suba), Vészei. Edző: Molnár Attila.
Gsz.: Sebők (4), Szalka, ill. Lőrincz, Ivánfalvi, Tóth. Kiállítva: Farkas.
Két gyors hazai góllal kezdődött a mérkőzés, majd a tíz főre olvadt vendégek meglepetésre fölénybe kerültek és kiegyenlítettek. A hajrában azonban magasabb sebességre kapcsoló lébényiek Sebők gólerős játékával semmi kétséget nem hagytak afelől, hogy ezen a mérkőzésen melyik volt a jobb csapat.

Jók: Sebők, Németh L., Mészáros, Németh T., ill. Tóth, Lőrincz.

Turány Imre: – Méltó zárása volt a mai mérkőzés az egész szezonnak és köszönet mindazoknak, akik segítettek bennünket.

Molnár Attila: – Saját fegyelmezetlenségünknek köszönhetően végig emberhátrányban játszottuk a mérkőzést, így hiába hajtottunk, a végén már nem bírtuk a lébényi nyomást.

Győrújbarát–Öttevény BS-Tekton TC 1–3 (0–1)

Győrújbarát, 100 néző. V.: dr. Konrád.

Győrújbarát: Ács – Kiss, Tuifel, Fürst Á., Wynn, Forgács (Gombos), Fürst F., Forika, Váczi L., Váczi Á. (Farkas), Varga I. (Varga Cs.). Elnök: Kiss Antal.

Öttevény: Bősze – Csonka, Molnár,

Moór, Sallai (Raczenböck), Tóth, Nagy, Peczár, Tandari, Csáki (Tollár), Benkő. Edző: Siska Attila.

Gsz.: Forika, ill. Peczár, Benkő, Tollár.

Végig jó iramú mérkőzést játszottak a csapatok a mély talajon. A vendégcsapat valamivel harcosabb játékával megérdemelt győzelmet aratott.

Jók: Forika, Tuifel, ill. Nagy, Benkő, Sallai.

Kiss Antal: – A pályán kiütközött a két csapat közötti különbség. Gratulálok az Öttevénynek.

Siska Attila: – A mély talaj ellenére mindkét csapat színvonalas játékot produkált. Helyzeteink alapján megérdemelt győzelmet szereztünk.

Hegyeshalom-Lafarge–Intertec Ablak Bajcs 2–4 (2–1)
Hegyeshalom, 100 néző. V.: Kleizer.

Hegyeshalom: Almási – Baranyai, Kopf R., Németh B. (Polonkai), Denk, Fléner, Hegedűs, Kovács R., Kopf K., Jurácsik, Glaser (Zsupán). Edző: Éliás Géza.

Bajcs: Kiss – Kokas, Bíró, Teidl, Pirka, Vadász, Oláh (Czeiter), Kovács S., Ladiszlaidesz, Mikli (Horváth A.), Wágenhoffer (Fadgyas). Edző: Józsa Péter.

Gsz.: Kopf R., Németh, ill. Pirka (2), Oláh, Kovács S.
A második félidőre teljesen megváltozott játékvezetői felfogás a vendégcsapatnak kedvezett.

Jók: Kopf K., Jurácsik, Glaser, ill. Pirka, Kovács, Oláh.

Éliás Géza: – Az, amit a Bajcs szakosztályvezetője a mérkőzés után tett, teljesen érdektelenné tette a mérkőzésen történteket.

Józsa Péter: – A második félidőben példásan küzdött a csapat.

Petőháza–Loland-Nyúl4–1 (1–0)

Petőháza, 200 néző. V.: Bálintfi.
Petőháza: Janics – Szalai S., Riedinger, Bebes, Németh, Heller, Szabó Á. (Müller), Pokrócz, Juhász (Gundics), Szalai V., Szabó D. (Licskai). Edző: Gosztola József.

Nyúl: Unger – Gayer, Tóth, Józsa, Schmied, Varga, Kiss (Lakner), Vígh, Szekér (Szabó), Németh, Cserháti. Edző: Horváth György.
Gsz.: Heller, Szalai V., Bebes, Pokrócz, ill. Kiss.

A minden csapatrészben jobb hazai együttes megérdemelt győzött.
Jók: Pokrócz, Heller, Szalai, Szabó ill. Vígh, Kiss.

Gosztola József: – Sikerült megfognunk a „nyulat".

Horváth György: – Védekezésben gyermeteg hibákat követtünk el, és ezt a hazai csapat könyörtelenül kihasználta.

Nagyszentjános–Jánossomorja 6–0 (2–0)

Nagyszentjános, 150 néző. V.: Csejtei.
Nagyszentjános: Tóth – Varga, Gardó, Molnár T., Domján (Szabó A.), Molnár I., Kertész B., Csanaki, Vollai, Fodor (Kelemen), Vedres (Megyeri). Edző: Süle János.

Jánossomorja: Sipőcz – Pint, Göblyös, Görgits, Mátyás, Bagoly (Fábián), Molnár, Göde, Balogh Z. (Reiszer), Ornyi, Fördős. Edző: Csenteri Csongor.

Gsz.: Szabó A. (2), Vedres, Domján, Csanaki, Vollai.

Sportszerű mérkőzésen a hazai csapat könnyedén, magabiztosan, gólratörően játszott. Megérdemelten szerezte meg a három pontot utolsó őszi mérkőzésén.

Jók: mindenki, ill. Göblyös, Fördős.

Süle János: – Közönségszórakoztató játékkal sikerült befejeznünk az őszi szezont. Minden játékosomnak köszönöm a hozzáállást és a játékát.

Csenteri Csongor
: – Aki nem érti meg és nem hiszi el, hogy edzés nélkül nem lehet, annak itt a bizonyíték. További sok sikert ellenfelünknek.

• 2. aranyhal 2007. november 26. 14:48
    „Hegyeshalomban nagy divat mindíg másba keresni a hibát álltalában a játékvezetőkben keresik a hibát,de most újjítottak találtak mást ,csak a saját teljesítményük maradt most is hibátlan!!!!!”
  • 1. ACSA 2007. november 25. 19:58
    „Üzenem a hegyeshalmi nyilatkozónak hogy jól nézzen körúl a saját háza táján és a provokatív elemeket söpörje a helyére!”

NB II-es labdarúgó mérkőzések eredményei (11.25.)