Nyúl, 150 néző. V.: Vadász Cs.
Nyúl: Unger – Gayer, Tóth A., Bodor, Schmied, Lakner (Szabó), Varga M., Vígh, Szekér (Józsa), Németh, Cserháti. Edző: Horváth György.
Nagyszentjános: Tóth – Varga, Gardó, Molnár, Domján, Molnár I., Kertész, Vollai, Fodor, Vedres (Kelemen), Szabó (Palkovics). Edző: Süle János.

Gsz.: Cserháti, ill. Vedres.

A játékra szinte teljesen alkalmatlan pályán, roppant mély talajon kezdődött el a mérkőzés. Az első félórában a vendégcsapat irányította a játékot, de helyzetei inkább csak a hazaiaknak voltak. A nyúli szurkolók bánatára azonban ezek kimaradtak. A 30. percben aztán a Nagyszentjános megszerezte a vezetést. Egy bal oldali labdaszerzést, majd szép beadást követően Vedres lőtt a nyúli kapuba. 0–1.

A második félidőben kiegyenlítettebb volt a játék. A mezőnyben a vendégek uralták a játékot, de kapura a hazaiak voltak veszélyesebbek. A 85. percben a nagyszentjánosi kapus hibáját kihasználva kiegyenlített a Nyúl és így megérdemelten otthon tartott egy pontot.

Jók: Unger, Tóth A., Bodor, Cserháti, ill. Vollai, Molnár.

Horváth György: – A szervezettségünknek és a lelkesedésünknek köszönhetjük ezt az értékes pontot a kitűnő Nagyszentjános ellen.

Süle János:
– Hiányérzetem van, mert itt hagytunk két pontot, viszont mindkét csapatnak gratulálok, hogy ilyen talajon egy jó mérkőzést tudtak játszani.

Németh László

------------------------------------------------------------------

Fertőszentmiklós–Pannonhalma 2–0 (0–0)

Fertőszentmiklós, 100 néző. V.: Borbás.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. – Horváth A., Németh A., Hatejer, Horváth I., Horváth T., Steiner, Ősze (Farkas), Kalmár (Mentes), Bognár (Németh F.), Ábrahám. Edző: Horváth György.
Pannonhalma: Novák – Németh L., Mayer, Horváth Sz. (Mohamed), Nemoda P., Horváth M., Csollány, Ress, Németh Cs., Ferenczi, Erdélyi. Edző: Novák Béla.

Gsz.: Ábrahám, Mentes.

A körülményekhez képest jó talajú pályán a hazai kapura semmi veszélyt nem jelentő vendégek ellen megérdemelten nyert a Fertőszentmiklós.
Jók: Horváth I., Steiner, ill. Mayer, Németh Cs.

Horváth György
: – Hosszú böjt után végre győzelem. Van még egy mérkőzés, szeretnénk azon is jól teljesíteni.

Novák Béla: – Kiváló játékvezetés mellett megérdemelt hazai győzelem született.

WHB-Ménfőcsanak–Lébény2–2 (1–1)

Ménfőcsanak, 100 néző. V.: Schnellbach.
Ménfőcsanak: Csiszár – Tétedli Gábor, Puglits, Kószás, Pintér, Reizer, Mészáros, Rónaszéki (Tétedli Gergő), Dobó, Kovács Z., Sulyok (Süveges). Edző: Turbék István.

Lébény: Hiba – Mészáros, Samu (Hatos), Hécz, Németh L. (Fehér), Németh T., Hegedüs, Makai (Varga G.), Farkas, Szalka, Sebők. Edző: Turány Imre.

Gsz.: Tétedli Gábor, Puglits (11-esből), ill. Hegedüs, Szalka. Kiállítva: Hécz.

A sáros, mély talajú pályán nem alakulhatott ki folyamatos játék. A körülmények nemcsak a játékosokat, hanem a játékvezetőket is nehéz feladat elé állították. A játékosok küzdeni tudása minden dicséretet megérdemel.

Jók: Kószás, Csiszár, Tétedli Gábor,Reizer, ill. Hécz, Hegedüs, Makai.

Turbék István
: – Küzdelmes mérkőzésen igazságos eredmény született az irreális talajon.

Turány Imre: – Parázs hangulatú mérkőzésen létszámban három fővel kevesebben voltunk, mint a hazaiak. Egyébként jó iramú mérkőzés volt.

Intertec Ablak-Bajcs–Győri Dózsa 6–2 (4–1)

Nagybajcs, 100 néző. V: Nagy Zita.
Bajcs: Kiss Sz. – Pirka, Szabó Z., Teidl, Kovács S., Kokas (Horváth A.), Vadász (Czeiter), Ladiszlaidesz, Oláh (Mikli), Wágenhoffer. Edző: Józsa Péter.

Győri Dózsa: Kokas – Varga Gy. (Körtvélyesi), Tóth K., Polczer (Makk), Pátka, Kovacsics, Kovács Á., Király N., Molnár B., Borsó (Bőcz), Fábián. Edző: Horváth Dénes.

Gsz.: Wágenhoffer (2), Kovács S., Ladiszlaidesz, Oláh, Vadász, ill. Király (2).

A körülményekhez képest jó iramú mérkőzést játszottak a csapatok a jól előkészített pályán. A hazai csapat lehetőségeit remekül használta ki és magabiztos győzelemmel búcsúzott hazai közönségétől.

Jók: Wágenhoffer, Ladiszlaidesz, Biró, Szabó Z., Kiss Sz., ill. Király, Molnár B., Kovács Á.

Józsa Péter: – A mezőnyben jól játszó ellenféllel szemben a kapu előtti határozottságunknak köszönhetjük a három pontot.

Horváth Dénes: – Amikor szorosabbá tehettük volna a meccset, menetrendszerűen jöttek egyéni hibáink és ezt a bajcsi rutin azonnal büntette.

Abda–Hegyeshalom-Lafarge 1–3 (0–3)

Abda, 50 néző. V.: Böcskei.
Abda: Takács N. – Saru, Fazakas (Izsáki), Csanaki, Csonka, Herczeg (Kulicskó), Baranyai, Takács P., Szekeres, Szabó T. (Tamándl), Győry. Edző: Izsáki László.

Hegyeshalom: Kopp A. – Baranyai, Kopf R., Denk, Kószás, Fléner, Hegedűs (Zsuppán), Kovács R. (Bári), Kertész, Kopf K.  (Glázer), Jurásik. Edző: Éliás Géza.

Gsz.: Győry, ill. Kopf K. (2), Kopf R.

Kiállítva: Kertész Cs., Kopp A., Kószás.

A szövegelésért kiállított három vendégjátékos hiánya ellenére megérdemelten szerezte meg a három pontot a Hegyeshalom.
Jók: Baranyai, Szabó, ill. mindenki.

Izsáki László: – A megszokottnál jobb játékunk ellenére vereséget szenvedtünk.

Éliás Géza: – Követjük a spártai hősök példáját, a jutalmunk három pont.

Öttevény BS Tekton TC–Petőháza 2–0 (1–0)
Öttevény, 200 néző. V.: Szántai.

Öttevény: Bősze – Herm, Molnár, Moór, Sallai, Tóth (Tollár), Mészáros (Peczár), Tandari, Nagy, Csáki, Benkő. Edző: Siska Attila.

Petőháza: Janics – Szalai S., Riedinger, Bebes (Gundics), Németh, Heller, Hadarics, Szabó Á., Pokrócz, Szalai V. (Juhász), Szabó D. (Müller). Edző: Gosztola József.

Gsz.: Tóth, Benkő.

Nehéz talajú pályán  a hazaiak töretlen küzdőszellemüknek köszönhetően biztosan nyerték meg a találkozót.

Jók: mindenki, ill. Riedinger, Janics, Szalai S.
Siska Attila: – Példásan küzdött a csapat, jól segítették egymást a játékosok, ennek köszönhető a győzelem.

Gosztola József: – Gratulálunk az Öttevénynek, úgy érzem, méltó ellenfelek voltunk. Ismét vétettem a labdarúgás szabályai ellen, megsértettem a sérthetetlen embereket.

Koroncó–Győrújbarát 3–1 (3–1)

Koroncó, 150 néző. V.: Molnár Zs.

Koroncó: Nagy – Neszméry, Farkas, Torma, Kalmár, Juhász (Mező), Lőrincz, Tóth (Suba), Füleki, Ivánfalvi, Fodor (Gőgh). Edző: Molnár Attila.
Győrújbarát: Pánczél – Kiss, Forgács, Wynn (Ács), Fürst Á., Fürst F. (Gombos), Farkas, Váczi L., Váczi Á., Forika, Varga. Elnök: Kiss Antal.
Gsz.: Füleki, Fodor, Torma, ill. Fürst Á.

A körülményekhez képest remekül előkészített pályán a Koroncó kezdett jobban és a 25. percben már háromgólos előnyre tett szert. A második félidőben a sártengerré vált pályán a hazai csikócsapat sportszerű mérkőzésen és remek játékvezetés mellett megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Jók: Kalmár, Lőrincz, Juhász, ill. Forgács, Fürst Á., Forika.

Takács Gyula vezetőségi tag: – Ma a legfontosabb a három pont begyűjtése volt, ami sikerült. A fiatalok és az idősebb játékosok küzdenek egymásért és kezdenek csapattá érni.

Kiss Antal: – Az első félidő közepéig a hazaiak sokkal jobban játszottak, később átvettük az irányítást, de ez sajnos egy gólt eredményezett.

Jánossomorja–Lipót-Pékség 0–6 (0–2)

Jánossomorja, 100 néző. V.: Kiss A.
Jánossomorja: Sipőcz – Pint, Göblyös, Görgits, Mátyás, Smuk (Ölvedi), Fábián, Fördős (Reiszer), Molnár F. (Balogh), Göde, Ornyi. Edző: Csenteri Csongor.

Lipót: Cseri – Török, Fajkusz, Kun, Simon, Smodics, Ásványi, Krén, Németh Sz. (Kovács D.), Kiss Á. (Sipos), Nagy P. (Horváth K.). Edző: Gunyhó Ferenc.

Gsz.: Simon (2), Krén (2), Németh, Fajkusz.
Rossz időjárási viszonyok között futballoztak a csapatok, ám ez a gólok számában nem mutatkozott meg. A Lipót megérdemelten szerezte meg a három pontot.

Jók: senki, ill. mindenki.

Csenteri Csongor: – Fiatal együttesünknek túl nagy csapat a Lipót legyőzése. Sok munka áll még előttünk.

Gunyhó Ferenc: – A fiúk szemmel láthatóan élvezték a játékot.