Labdarúgás - A 19. forduló mérkőzéseinek eredményei és a bajnokság állása.

Nyúl, 200 néző. V.: Rózsa J.
Nyúl: Varga P. - Fürst, Gayer, Horváth P., Németh D., Wágenhoffer, Závori (Schmied), Vígh, Németh G., Bognár (Csigó), Cserháti (Sulyok). Edző: Horváth György.
Nagyszentjános: sze - Mismás (Hérics), Kerékgyártó, Varga Sz., Böröczky, Kertész B. (Varga R.), Fodor, Domján, Szabó A., Megyeri, Vedres (Mészáros). Edző: Kertész Balázs.

Gsz.: Závori, Bognár, Schmied, ill. Szabó A.

A nyúli pályát nem fogadta kegyeibe az időjárás, mert az amúgy is mély talajra vasárnap újabb nagy mennyiségű eső érkezett.
A hazai csapat két távoli lövéssel jelezte győzelmi szándékát, majd a 10. percben formás bal oldali támadás után Závori 10 méterről a léc alá lőtt. 1-0. Újabb tíz perc elteltével a Nagyszentjános is kijött a szorításból és a középpályát gyorsan átjátszva Szabó Alexet indították, aki a kifutó kapus fölött a hálóba emelt. 1-1. A vendégcsapat átvette a játék irányítását, csatárai többször is ziccerhelyzetbe kerültek, de lehetőségeiket sorra elhibázták.
Szünet után ismét a hazai gárda lépett fel támadólag, de eleinte a szögleteken kívül többre nem futotta. A hazai mezőnyfölény mellett a Nagyszentjános is eljutott a kapuig, de gólt nem tudott szerezni. A 80. percben a korábban két nagy helyzetet is elhibázó Vígh remekül indította a bal oldalon Bognárt, aki megtolta maga előtt a labdát, és mintegy 15 méterről a léc alá lőtt. 2-1. Öt perccel a vége előtt Schmied kihasználta a vendégvédők figyelmét és egy lepattanó labdával kilépett, majd tíz méterről a hálóba lőtt. 3-1.
Mindkét csapat dicséretet érdemel, mert ebben az időjárási körülményben, ilyen pályán, végig hatalmas lelkesedéssel játszottak, s a második félidei fölényével és a végén szerzett két góljával, a hazai gárda megérdemelten tartotta otthon a három pontot.

Jók: Fürst, Gayer, Bognár, Wágenhoffer, ill. Szabó, Kertész, Megyeri, Varga.

Horváth György: - Óriási küzdelemben végigtámadtuk a második félidőt, és végig hittünk abban, hogy megnyerjük a mérkőzést.
Kertész Balázs: - Nehéz pályán, kis odafigyeléssel jobb eredményt is elérhettünk volna.

Kocsis Imre

Abda-Fertőszentmiklós 1-0 (0-0)
Abda, 100 néző. V.: dr. Szabó A.
Abda: Takács I N. - Fazakas, Saru (Szekeres), Kopf, Kiss Sz., Takács II N., Szabó T., Knauz, Csonka, Pozsonyi (Laukó), Csanaki. Edző: Pék László.
Fertőszentmiklós: Kovács - Horváth A., Steiner, Németh, Ternyák, Horváth I., Horváth T. (Biacsics), Kalmár, Mentes, Ábrahám, Holló. Edző: Horváth György.
Gsz.: Kopf.
A 80. percben Kopf fejesgóljával megszerezte a hazai csapat a várt győzelmet.
Jók: Csanaki, Kiss Sz., Knauz, ill. mindenki.
Pék László: - Éreztem, hogy előbb-utóbb beleszalad valaki... A viccet félretéve, jelen helyzetünkben nagyon örülünk a győzelemnek.
Horváth György: - A futball szép játék, de nem mindig igazságos. Ilyen hozzáállással kell tovább játszani.

Hegyeshalom-Öttevény-Siri-Trans 0-2 (0-0)
Hegyeshalom, 100 néző. V.: Hofbauer.
Hegyeshalom: Bálint - Török (Ambrus), Berki Á., Berki P., Szelecz, Polonkai, Baranyai (Csányi N.), Mezei (Csányi D.), Konrád, Dankó, Hegedüs. Edző: Tiba Zoltán.
Öttevény: Kokas - Molnár (Baracskai), Mészáros P., Benkő, Nagy, Raczenböck (Tandari), Konrád, Tóth, Fábián (Molnár B.), Borbély, Mészáros. Edző: Siska Attila.
Gsz.: Nagy L., Borbély.
A második félidő elején két jól eltalált távoli lövésével a vendégcsapat a maga javára döntötte el a mérkőzést.
Jók: Berki Á., Szelecz, Konrád, ill. Borbély, Nagy, Mészáros P.
Tiba Zoltán: - Megérdemelt vendéggyőzelem.
Siska Attila: - A nehéz talaj ellenére sportszerű mérkőzés volt, melyen szerintem többet tettünk a győzelemért.

Petőháza-Rajka 5-0 (1-0)
Petőháza, 300 néző. V.: Maidics.
Petőháza: Jánics - Németh, Horváth, Bebes, Heller, Pokrócz (Szalay), Tóth F., Müller (Kiss), Szabó D., Szabó A. (Tóth Z.), Szabó Á. Edző: Gosztola József.
Rajka: Csiffáry - Molnár T., Vaszily, Kószás, Kovács, Malinerics (Fogl), Schnitzer D. (Józsa), Németh, Kopf, Tóth (Molnár), Schnitzer L. Edző: Kovács László.
Gsz.: Tóth F., Szabó Á., Kiss, Heller, Szabó D.
A második félidő közepéig jól tartotta magát a vendégcsapat, de a második gól után egyértelmű fölénybe kerültek a hazaiak, és ilyen arányban is megérdemelten győztek.
Jók: Heller, Tóth F., Szabó D., Szabó Á., Bebes, ill. Molnár T., Kószás, Tóth P.
Gosztola József: - Csapatom szorgalmas játékosokból áll, egész héten azért dolgoznak, hogy hétvégén örülhessenek, még ha sajátos módon is. Ezután is így lesz, akkor is, ha ez nem mindenkinek tetszik. Az Edda-idézetek nem fogytak el.
Kovács László: - A 70. percig egyenrangú ellenfelei voltunk a Petőházának, a második bomba szabadrúgásgól után szétesett csapatunk, és a cseréink sem sikerültek.

Raabpetrol-Koroncó-Lébény 1-0 (1-0)
Koroncó, 100 néző. V.: Kleizer G.
Koroncó: Dold - Bácskai, Sebesi, Szabó, Juhász (Kiss K.), Kalmár, Süveges, Kovács, Wágenhoffer, Proceller (Lábas), Kulcsár. Edző: Gulyás Imre.
Lébény: Hiba - Mészáros, Tóth, Hécz, Sallai (Kovács), Németh L., Németh T., Makai (Keresztély), Hegedüs, Sebők, Farkas (Gál). Edző: Turány Imre.
Gsz.: Proceller.
Szakadó esőben, mélytalajú pályán a hazai csapat minden tekintetben jobb volt ellenfelénél, győzelme teljesen megérdemelt.
Jók: mindenki, ill. Hécz, Tóth, Hegedüs.
Gulyás Imre: - A mai mérkőzésen stabilitásunk megmaradt, csak egy lehetőséget váltottunk gólra, és ezért végig a küzdés dominált.
Turány Imre: - Gyermeteg hibánkat könyörtelenül bünette a hazai csapat, és ezzel el is döntötte a mérkőzést.

Pannonhalma-Jánossomorja 1-1 (0-0)
Pannonhalma, 100 néző. V.: dr. Konrád.
Pannonhalma: Boczkó - Kulcsár, Németh L., Zsoldos, Horváth Sz., Ferenczi D. (Kovács D.), Ress T., Csollány, Novák, Varga Cs., Erdélyi. Edző: Novák Béla.
Jánossomorja: Sipőcz - Kopf, Pint, Göblyös, Forika (Fülöp), Fuhrmann, Cseri (Bognár), Mikhely, Kékes, Markó, Tollár. Edző: Király József.
Gsz.: Varga Cs., ill. Markó (11-esből).
A szakadó esőben lejátszott, küzdelmes és egy hazai kiállítással tarkított mérkőzés pontosztozkodással végződött.
Jók: Boczkó, Németh L., Horváth Sz., Kulcsár, ill. Pint, Göblyös, Kopf, Mikhely.
Novák Béla: - A szokásos döntetlenünk, bonyodalmakkal.
Király József: - Ha a hozzáállás, és az akarat a gólhelyzetek kihasználásával párosul, akkor elérjük céljainkat.

Győrszemere-Intertec Ablak-Bajcs 3-3 (1-3)
Győrszemere, 150 néző. V.: Vadász Cs.
Győrszemere: Nagy A. - Radics, Germán, Bősze, Regner, Makkos, Baracskai, Herold, Máj, Holczer, Száraz. Edző: Gyurmánczi Attila.
Bajcs: Pécsváradi - Kiss T. (Hujber B.), Teidl, Milanovich, Németh, Bíró, Vadász, Kürti, Ladiszlaidesz, Wágenhoffer, Mikli. Edző: Józsa Péter.
Gsz.: Radics, Bősze, Száraz, ill. Mikli (2), Wágenhoffer.
Az első féidőben a Bajcs kihasználta a hazaiak hibáit. A második félidőben a Győrszemere óriási akarással kiegyenlített, és az utolsó percben a győzelmet is megszerezhette volna.
Jók: mindenki, ill. Mikli, Teidl.
Gyurmánczi Attila: - A számunkra nem kedvező játékvezetés ellenére is sikerült döntetlenre hoznunk a mérkőzést.
Józsa Péter: - Álomszerű kezdés után a végén majdnem kikaptunk.

Kapuvár-WHB-Ménfőcsanak 2-5 (0-2)
Kapuvár, 200 néző. V.: Ábrahám.
Kapuvár: Licskai T. - Jagadics, Licskai L., Axnix (Zsirai), Kocsis (Oláh), Áder, Dominek, Végh, Gosztola, Molnár, Kránitz. Edző: Szeg Kálmán.
Ménfőcsanak: Csiszár - Tóth, Reizer N., Tétedli Gábor, Puglits, Zobák (Csenteri), Tétedli Gergő, Dobó, Ivánfalvi, Kovács, Váli (Reizer). Edző: Turbék István.
Gsz.: Végh (11-esből), Kránitz, ill. Ivánfalvi (4), Puglits.
A Kapuvár fiatal csapata helytállt ugyan, de a hazaiak több ítéletet is számon kérnek a játékvezetőn.
Jók: Áder, Kocsis, Kránitz, ill. Ivánfalvi, Puglits, Kovács, Tétedli Gábor.
Szeg Kálmán: - Gratulálok a csapatnak, sajnos még nagyon fiatalok vagyunk ahhoz, hogy a bírókkal is meg tudjunk küzdeni.
Turbék István: - Megérdemelt győzelem.