Pannonhalma, 100 néző. V.: Péter G.
Pannonhalma: Novák - Ress A., Nemoda, Horváth Sz. (Bán), Geleta (Ferenczi D.), Horváth M., Ress T., Csollány, Németh Cs., Erdélyi, Ferenczi G. (Vámosi). Edző: Novák Béla.
Jánossomorja: Sipőcz - Pint, Göblyös, Görgits, Mátyás, Smuk, Bácskai (Hegedüs P.), Balogh Z., Bagoly (Reizer), Molnár F. (Fördős), Göde. Edző: Csenteri Csongor.
Gsz.: Göde.

Az első negyedóra végén Ferenczi G. kilépett a védők közül, ám  jobbal a kapusba lőtte a labdát. A 20. percben ismét Ferenczi G. volt a főszereplő. A hazai játékos a jobb oldalon kapott labdát, majd a kapufa mellé lőtt. Öt perc múlva Erdélyi a 16-oson belül  kapott egy labdát, majd ballal a bal felső sarok mellé lőtt. A 60. percben a kapusról kipattant labdát Ferenczi G. a kapufára lőtte. Negyedóra múlva a vendégcsapat szabadrúgást végzett el, s a bemozduló Göde a kapuba fejelte a labdát. 0-1. A kapott gól után a hazai csapat játéka görcsössé vált, és a lelkesen védekező vendégek tartani tudták az eredményt.
Hiába támadott többet a hazai együttes, egy szabadrúgás után szerzett találattal a vendégcsapat megszerezte mind a három bajnoki pontot.
Jók: senki, ill. az egész csapat

Novák Béla: - Ennyi helyzetet büntetlenül kihagyni nem lehet.
Csenteri Csongor: - "Kitűnő" játékvezetés mellett szereztük meg a három pontot.

Fertőszentmiklós-Intertec Ablak-Bajcs 2-2 (1-2)
Fertőszentmiklós, 200 néző. V.: Hofbauer.
Fertőszentmiklós: Kovács Zs. - Horváth A., Farkas (Németh A.), Hatejer, Horváth I., Kalmár, Horváth T. (Németh F.), Ősze, Steiner, Bognár, Ábrahám (Holper). Edző: Horváth György.
Bajcs: Kiss Sz. - Kokas, Szabó Z., Teidl, Biró, Pirka, Vadász, Oláh, Kovács S., Ladiszlaidesz, Wágenhoffer. Edző: Józsa Péter.
Gsz.: Biró (öngól), Kalmár, ill. Pirka, Wágenhoffer.

Alacsony színvonalú mérkőzésen igazságos eredmény született. A két csapat gyenge teljesítményét a játékvezetőnek sikerült alulmúlnia.
Jók: Hatejer, ill. Kokas, Teidl, Biró.

Horváth György: - Egy szervezett, jól védekező csapat ellen a gondjainkat figyelembe véve elégedett vagyok az eredménnyel.
Józsa Péter: - Harcos mérkőzésen a döntetlennel egyik csapat sem lehet elégedett.

WHB-Ménfőcsanak-Abda 2-0 (0-0)
Győr-Ménfőcsanak, 100 néző. V.: Venczel.
Ménfőcsanak: Csiszár - Tétedli Gábor, Puglits, Kószás, Mészáros, Reizer, Sulyok M. (Süveges), Bognár (Sulyok B.), Dobó, Kovács, Tétedli Gergő. Edző: Turbék István.
Abda: Takács N.- Saru, Fazakas, Baranyai, Csonka, Kozma, Tamándl, Kulicskó, Török, Szekeres, Takács P. Edző: Izsáki László.
Gsz.: Tétedli Gergő (2). Kiállítva: Kozma.

Küzdelmes mérkőzésen a jól játszó hazai csapat megérdemelten győzött a tartalékos vendégek ellen.
Jók: mindenki, ill. senki.

Turbék István: - Úgy érzem, megérdemelt győzelmet arattunk.
Izsáki László: - Ennyi hiányzó játékost nem lehet pótolni. Gratulálok a Ménfőcsanaknak.

Lipót-Pékség-Koroncó 1-0 (0-0)
Lipót, 150 néző. V.: Szántai.
Lipót: Cseri - Ásványi, Magyar, Kun, Fajkusz, Szmodics, Németh Sz., Németh Zs. (Kiss), Krén, Sípos, Gál (Simon). Edző: Gunyhó Ferenc.
Koroncó: Nagy - Neszméry, Ivánfalvi, Kalmár, Juhász, Füleki, Tóth, Lőrincz, Fodor, Suba, Farkas. Edző: Molnár Attila.
Gsz.: Németh Sz.

Jó iramú mérkőzésen beletörött a foga a lipóti friss kenyérbe a koroncói csapatnak.
Jók: Sípos, Kun, Magyar, ill. Lőrincz, Nagy, Farkas.

Gunyhó Ferenc: - Gratulálok a csapatnak, mert a nehéz talajon is megalkuvás nélkül törekedett a gólszerzésre.
Molnár Attila: - Gratulálok a hazai csapatnak, mi mindent elkövettünk, hogy meglepetést okozzunk, de most még nem nekünk sült meg a lipóti kenyér.

Lébény-Petőháza 1-1 (1-0)
Lébény, 100 néző. V.: Vadász.
Lébény: Hiba - Hécz, Samu, Németh L., Kovács Gy. (Hatos), Németh T., Hegedűs, Makai (Kovács K.), Fülöp (Varga), Szalka, Sebők. Edző: Turány Imre.
Petőháza: Jánics - Németh, Riedinger, Bebes, Müller, Heller, Hadarics, Szabó Á. (Juhász), Pokrócz, Szabó D., Szalai. Edző: Gosztola József.
Gsz.: Makai, ill. Juhász.

Csúszós, mély talajú pályán nagy küzdelmet vívott egymás ellen a két csapat. Az első félidőben a vendégeknek, a másodikban a hazaiaknak volt több gólszerzési lehetőségük, amelyekből egyet-egyet kihasználva igazságos eredmény született.
Jók: Hiba, Makai, Németh L., ill. Müller, Riedinger, Szabó D.

Turány Imre: - Helyzeteink alapján ezt a mérkőzést hozni kellett volna, de úgy érzem, csapatomnak ez az arca a valóságos, nem pedig a múlt heti.
Gosztola József: - Úgy érzem, közelebb álltunk a győzelemhez, de minden pontot megbecsülünk és örülünk neki.

Győri Dózsa-Loland-Nyúl 3-2 (3-0)
Győr, 150 néző. V.: Bozsoki.
Gy. Dózsa: Kokas - Körtvélyesi (Varga), Tóth K., Kovács, Sztankovics, Bőcz (Nagy), Polczer, Király, Borsó (Kádi), Molnár, Fábián. Edző: Horváth Dénes.
Nyúl: Unger - Gayer, Tóth A., Vígh (Szabó Zs.), Schmied, Bodor (Lakner), Varga M., Kiss Z., Szekér (Sulyok), Cserháti, Németh. Edző: Kóbor Péter.
Gsz.: Borsó, Király, Fábián, ill. Tóth A., Szabó Zs. Kiállítva: Tóth K.

Az első félidőben kitűnően játszó hazai csapat megérdemelt háromgólos előnyt szerzett. A vendégeknek a hosszabbításban sikerült szépíteni az eredményen.
Jók: Kokas, Borsó, Molnár, Fábián, ill. Kiss Z., Varga M.

Horváth Dénes: - Jelen helyzetünkben kellett a háromgólos előny, hogy a lefújáskor is maradjon belőle.
Kóbor Péter: - Ha segíteni nem tudok, ártani nem akarok. Sok sikert az utódomnak.

Hegyeshalom-Lafarge-Öttevény BS Tekton TC 3-2 (1-1)
Hegyeshalom, 300 néző. V.: Radasics.
Hegyeshalom: Kopp - Kopf K., Baranyai, Kopf R. (Glaser), Denk, Kószás, Jurácsik, Fléner, Hegedüs, Kovács R. (Németh B.), Kertész. Edző: Horváth Tamás.
Öttevény: Temesi - Csonka, Mészáros, Moór, Sallai, Raczenböck (Csáki), Nagy L., Peczár, Tandari, Tóth Sz., Tollár (Benkő). Edző: Siska Attila.
Gsz.: Hegedűs (3), ill. Peczár, Tandari. Kiállítva: Jurácsik, Kopf K., ill. Benkő.

Kiegyenlített első félidő után a második játékrész elején hamar emberhátrányba kerültek a hazaiak, azonban óriási lelkesedéssel, akarással, helyenként jól játszva megérdemelten fordították meg vesztett állásból a mérkőzést.
Jók: az egész csapat, ill. Sallai.

Horváth Tamás: - Köszönöm a szép búcsút, mivel munkahelyi elfoglaltságom miatt nem tudom folytatni ezt a munkát. Sok sikert kívánok a vezetőknek és a csapatnak is, ma kilenc emberrel is sikerült biztos győzelmet aratnunk a listavezető felett.
Siska Attila: - Gratulálok Horváth Tamás kollégámnak és a játékvezetőküldő bizottságnak.

Nagyszentjános-Győrújbarát 8-2 (3-1)
Nagyszentjános, 200 néző. V.: Horváth T.
Nagyszentjános: Tóth I., Varga, Gardó, Megyeri, Fodor, Csanaki, Kertész B., Vollai (Horváth Cs.), Domján, Molnár T. (Molnár I.), Szabó A. (Vedres). Edző: Süle János.
Győrújbarát: Pánczél - Kiss, Tuifel, Gombos, Wynn, Fürst Á. (Farkas), Fürst F., Forgács, Forika (Varga I.), Tóth A. (Váczi L.), Varga Cs. Elnök: Kiss Antal.
Gsz.: Domján (4), Vollai (2), Szabó A., Gardó, ill. Forika, Tóth.

A Rába ETO aranycsapatára emlékeztető játékkal magabiztosan nyert a hazai csapat.

Süle János: - Győzelmünkkel Varga Szabolcs eljegyzéséhez gratulálunk. Az eredmény önmagáért beszél. Minden játékosomnak csak gratulálni tudok.
Kiss Antal: - Sajnálom, hogy ebből a jó mérkőzésből ilyen eredmény alakult. Nem bírtuk ki az egyórai emberhátrányt. Játékvezető nélkül is jobb csapat a Nagyszentjános.