Kisalföld logö

2017. 12. 11. hétfő - Árpád 4°C | 14°C Még több cikk.

Labdarúgó megyei bajnokság - csoportbeosztások

Labdarúgás - Szilsárkány és Pásztori visszatérnek a megye labdarúgásának vérkeringésébe. A Győrújbarát kiesett az első osztályból, nem indít még egy gárdát, s rajtuk kívül Pusztacsaládon döntöttek a szüneteltetés mellett. Elkészültek a 2008/2009. évi megyei bajnokságok csoportbeosztásai.
Ezúttal a megyei első osztály bajnoka, a Lipót feljebb lépett, viszont a Kapuvár – bár nem esett ki – visszanevezett a megyei első osztályba, ahonnan a nagy múltú Győri Dózsa és a már említett Győrújbarát búcsúzott.

A megyei bajnokság második vonalát jelentő 48 csapat létszámát és csoportba osztását is egyhangúlag fogadta el az elnökség. Az alsóbb osztályú bajnokságok győztesei a Barbacs kivételével vállalták az előrelépést, sőt, a második helyezettek közül felkért csapatok közül Ágfalva is elindulhat a magasabb osztályban.

Ismét változott a legalacsonyabb szintű bajnokságok csoportbeosztása, mivel a korábbi negyedosztály megszüntetése után az ötcsoportos megyei harmadosztályba a területi elveket is figyelembe véve kerültek besorolásra a csapatok.


Megyei I. osztály

Intertec Ablak Bajcs, Koroncó, Öttevény BS TC, Abda, Nagyszentjános, ESK Ménfőcsanak, Petőháza, Fertőszentmiklós, Kapuvári SE, Hegyeshalom, Pannonhalma, Lébény, Jánossomorja, Loland Nyúl, Győrszemere, Rajka


Megyei II. osztály

Teltech A csoport: Bőny, Kajárpéci Herold Trans SE, Ikrény, Táp, Börcs, Kóny, Bácsa, Vámosszabadi, Mezőörs, Töltéstava, Győri Dózsa, Felpéc, Gönyű, West Hungaria Bau Győrújbarát, Győrszentiván, Pér

Orchidea Hotel B csoport: Mosonszentmiklós, Bősárkány, Győrújfalu, Győrladamér, Győrsövényház, Dunasziget, Dunakiliti, Enese, Hédervár, Kunsziget, Máriakálnok, Mosonszolnok, Károlyháza, Halászi, Dunaszeg, Rábapatona

C csoport: Hegykő, Szany, Kisfalud, Répcementi SE, Fertőrákos, Lövő, Mihályi, Tercia Fertőendréd, Egyházasfalu, Veszkényi Tordosa SE, Nagycenk, Beledi SE, Rábapordány, Osli, Pereszteg, Ágfalva


Megyei III. osztály

Ziccer Sport A csoport: Győrasszonyfa–Tarjánpuszta, Győrság, Csikvánd, Mindszentpuszta, Szerecseny, Bakonyszentlászló, Nyalka, Metál-Hammer Gyarmat, Tényő, Écs, Sokorópátka, Veszprémvarsány LSE, Pázmándfalu, Tetőcentrum Gyömöre, Téti Sokoró, Nádorvárosi SC

B csoport: Abda II, Püski, Újrónafő, Győrzámoly, Bezenye, Dunaszentpál, Rárói Pékség Ásványráró, Levél, Lébény II, Darnózseli, Kimle, Mecsér, Várbalog, Mosonszentmiklós SE II, MITE

C csoport: Barbacs, Bezi, Acsalag, Markotabödöge, Bágyogszovát, Rábacsanak, Rábacsécsény, Rábaszentmihály, Rábaszentandrás, Egyed, Vág SE, Szil, Szilsárkány-Pásztori, Bodonhely

D csoport: Farád, Szárföld, Rábatamási, Babót, Vitnyéd, Himod, Csapod, Rábakecöl, Iván, Goldschmidt SC, Agyagosszergény, Magyarkeresztúr, Fertőd, Jobaháza

Páder Sport E csoport: Balf, Anger-réti SFAC 1900, Sopronkövesd, Répcevis, Újkér, Kópháza, Sopronhorpács, Solux Harka, Zsira, Und, Sopron Boys, Nagylózs, Sarródi Ászok ÖSE, Fertőszéplak

Olvasóink írták

  • 2. from Hegyes 2008. július 22. 17:44
    „Hegyeshalom meddig akar még "szenvedni" megye I-be??????
    A játékosokat előre sajnálom!
    Sok sikerélményben nem lesz részük!”
  • 1. Kapuvári 2008. július 22. 13:01
    „Ez övön aluli ütés a kapuvári futballnak,mert innen nehéz lesz a visszaút a jelenlegi állapotok miatt!Bár lehet,hogy valakiknek ez így jó!”

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Soproni játékvezető az EB-n

Kosárlabda - A nemrég magunk mögött hagyott évadban nemzetközi minősítésű kosárlabda-játékvezető… Tovább olvasom