Csorna, 250 néző. V.: Tuczai M.

Csorna: Lőre – Nagy Szabolcs, Fehér K., Mondovics (Ködmön), Gál B. (Kiss A.), Dorogi, Kiss M. (Maidics), Véghelyi, Jakab, Csonka, Sarus. Edző: Varga Péter.

Balatonfüred: Filipánics – Krén, Szabó A., Bognár, Tóth B., Boromissza G., Boromissza D. (Babik), Tatai, Benedek, Simon, Kovács G. Edző: Pető Tamás.

Gsz.: Benedek (2), Kovács G. (2), Babik.

A 3. percben a Balatonfüred szabadrúgáshoz jutott: a lágy beívelés után a lecsorgó labdát Benedek sarokkal húzta be a csornai hálóba. 0–1. A 29. percben egy kapu előtti kavarodás után Benedek lőtt a hálóba, s növelte a vendégek előnyét. 0–2. A 48. percben, ismét egy oldalszabadrúgás után, a lecsorgó labdára Kovács G. eszmélt a leggyorsabban, s lőtt a kapuba. 0–3. A 80. percben Tatai indította Kovács G.-t, aki egy átvétel után lőtt a hosszú felső sarokba. 0–4. A 85. percben egy csornai labdavesztés után az indítás Babikot találta meg, aki a hálóba lőtt. 0–5.
Jók: Csonka, ill. mindenki.

Varga Péter: – Magyarázkodásnak tűnne, ha a tartalékos csapatomra fognám a vereséget. Szerencsétlen gólok mérkőzésén a bajnokjelölt „kivégzett" bennünket. Jó pihenést mindenkinek, szurkolóknak, játékosoknak egyaránt.

Pető Tamás: – Megérdemelt győzelmet arattunk.
Molnár Gábor

Futura Mosonmagyaróvár–Hévíz 3–0 (3–0)
Mosonmagyaróvár, 150 néző. V.: Kovács G.

Mosonmagyaróvár: Antal – Horváth Á., Kovács Zs., Ladiszlaidesz, Kovács Á., Dombi (Burkus), Németh B. (Farkas), Domanyik, Scott, Schmatovich G., Szabados G. (Hajós). Edző: Tiba Zoltán.

Hévíz: Szabó Á. – Buza, Balogh, Vasas, Horváth M., Karika (Torsa), Karakai, Bárkányi, Fisli A., Horváth M. (Dudar), Kónya (Vései). Edző: Fisli Gyula.

Gsz.: Schmatovich G. (2), Németh B.

Hamar megszerezte a vezetést a hazai csapat: az 5. percben Dombi futott el a bal oldalon, lapos beadása után a labdát Schmatovich G. 5 méterről lőtte a kapu közepébe. 1–0. A 27. percben Karakai 22 méteres szabadrúgását védte Antal. Még a szünet előtt bebiztosította győzelmét a hazai csapat. A 40. percben egy jobb oldali szögletet követően a védők nem tudtak felszabadítani, és az üresen álló Schmatovich G. 10 méterről a bal felső sarokba lőtt. 2–0. A következő percben Németh B. a bal oldalról, 6 méterről laposan lőtt a hálóba. 3–0. A 71. percben Schmatovich G. tört kapura, de kecsegtető helyzetben a védők elsodorták, így odalett a lehetőség.

Az első félidőben a hazai csapat többet birtokolta a labdát és szinte minden adódó lehetőségét kihasználva a szünetig háromgólos előnyre tett szert. Fordulás után kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, de a kapuk nem forogtak veszélyben. A hazaiak a biztos vezetés tudatában kissé visszafogottabban játszottak, de így is megérdemelt, biztos győzelmet arattak a gyenge napot kifogó hévíziek ellen. A Mosonmagyaróvár jó teljesítményével szép sikert ért el az őszi szezonban.

Jók: Schmatovich G., Domanyik, Ladiszlaidesz, Dombi, ill. Szabó Á., Karakai.

Tiba Zoltán: – Gratulálok a csapatomnak a mérőzésen elért győzelemhez és a sikeres féléves, őszi teljesítményhez.

Fisli Gyula: – Megérdemelt vereséget szenvedtünk egy jó csapattal szemben.