2016. 12. 05. hétfő - Vilma -6°C | 4°C

Labdarúgás: Értékelhetetlen soproni teljesítmény

FC Sopron B 0 (0) Répcelak 1 (1)
Répcelaki helyzetekkel kezdődött a mérkőzés, az első igazán veszélyes hazai támadást Hullám egyéni játéka utáni lövése fejezte be, aki húsz méterről egy életerős bombát eresztett kapura, de centikkel elkerülte a bal felső sarkot.
 A 44. percben dőlt el a három pont sorsa, amikor Varga G. labdáját Legáth 16 méterről laposan lőtte a jobb sarokba. 0–1.

Szünet után répcelaki helyzetek következetek egymás után, csupán az utolsó negyedórában érződött, hogy a döntetlen elérhető a soproni csapat számára.

Ekkor volt néhány hazai gólszerzési alkalom, Tóth Zs. a 83. percben két lépésre a kaputól a kapusba vágta a labdát. A játék képe alapján reális eredmény született.

Végh Tibor:Csapatunk teljesítménye értékelhetetlen volt.

Varga József:Úgy érzem, hogy akik bíztak bennünk, azoknak megháláltuk a bizalmat.

Kosárlabda: Nemzetközi porondon

Kosárlabda - Csütörtökön 18.30 órától a lengyel Polkowice otthonában játssza első nemzetközi… Tovább olvasom