2017. 02. 22. szerda - Gerzson 3°C | 12°C Még több cikk.

Kupagyőztes az MKB-Euroleasing Sopron - hanganyag

A legnagyobb rivális, a MiZo-Pécs 2010 otthonában védte meg Magyar Kupa-elsőségét az MKB-Euroleasing Sopron együttese. Képek az éjszakai örömünnepről! Hallgassák meg a nyilatkozatokat a mérkőzésről!

MKB-Euroleasing Sopron-MiZo-Pécs 2010 77-63 (18-15, 22-23, 15-8, 22-17)
Pécs, női Magyar Kupa-döntő, 3500 nézo. V.: dr. Vígh, Földházi, Cziffra.
MiZo-Pécs 2010: IVÁNYI 24/12, FEGYVERNEKY 11/6, Vajda 5, Podrug 6, Coelho 12. Cs.: Somogyi 5/3, Krivacevic, Richter. Edző: Rátgéber László.
MKB-Euroleasing: Németh 2, HONTI 22/3, GORBUNOVA 10, MILOVANOVIC 17/9, Branzova 7/3 Cs.: Semsei 7/3, Horti 6, Horváth Zs. 6. Edző: Székely Norbert.

Török Z. nyilatkozata a Nap Rádiónak:

A pécsiek szereztek vezetést, de hamar magához ragadta a kezdeményezést a soproni gárda. Az első negyed végén hárompontos MKB-előnyt mutatott az eredményjelző. A második tíz perc is remekül indult soproni szempontból, hiszen nőtt az előny, Rátgéber László ki is kérte első idejét.

Székely Norbert:

Honti Kata:

Örömünnep a Fő téren, Bajnok újra az MKB-Euroleasing Sopron!

Rendezte is csapata sorait, s egyenlített a Pécs (26-26). A negyed hajrájában ismét megugrott a Sopron, de Iványi gondoskodott arról, hogy ne nyugodjanak meg túlságosan az MKB-s lányok.

Szünet után sokáig nem változott a helyzet, ám a harmadik negyed hajrája nagyszerűen sikerült a vendégek számára, így kilencpontos elony maradt az utolsó szakaszra, melyben s

Iványi vezérletével két pontra felzárkózott a Pécs (65-63), de sikerült újítania a soproniaknak, s Milovanovic két triplájával végképp eldöntötte a kupa sorsát..

A címvédő soproniak nagyszerű teljesítményt nyújtva a vártnál sokkal magabiztosabban hódították el ismét a Magyar Kupát.

Fotó: Magasi Dávid
A 3. helyért: Szolnok-Zala Volán ZTE 64-67 (14-19, 12-19, 22-9, 16-20).

• 3. Beush 2008. március 23. 22:03
    „Hajrá Csajok! Szuper volt a meccs:-) Így tovább!”
  • 2. :) 2008. március 23. 20:40
    „Gratula csajok!”
  • 1. pcsira60 2008. március 23. 20:18
    „Hajrá lányok csak igy tovább!! Most márt a bajnoki cimet kell begyüjteni!!!”

A túlórában szállt el a felsőház a sÖrödökök számára

Kosárlabda - A rendes játékidő végén Mills vezetésével döntetlenre mentette a "partit" a hazai… Tovább olvasom