2017. 09. 25. hétfő - Eufrozina, Kende 10°C | 18°C Még több cikk.

Kosárlabda NBI/B - Győzelem, vereség

SMAFC-NYME–Bp. Honvéd 90–83 (18–21, 25–17, 18–28, 29–17)
Sopron, NB I/B-s férfimérkőzés, rájátszás a 9–16. helyért, 50 néző. V.: dr. Magyari, Surrányi, Kovács-Nagy.

SMAFC: KARÁCSONYI 20/6, Szlávik 8/6, Berneczei 2, Vesztergom 6, CSAPLÁR-NAGY 13. Cs.: UGAROS 20/15, HERCZEG 11/9, NAGY G. 10/3. Edző: Barlai Tamás.

A tartalékos SMAFC tompán kezdte a szezonzárót. A negyed második felében tértek magukhoz a hazaiak. Térfélcsere után zónára állt át a Honvéd, és ez ellen tanácstalan volt a SMAFC, a negyed végére a fővárosiak visszaszerezték a vezetést. A befejező tíz perc kritikus helyzeteiben jobban koncentráltak a hazaiak, így megérdemelten nyertek.

Barlai Tamás: – Magas színvonalú mérkőzésen helyenként jó játékkal sikerült győzelemmel zárni az évadot. Köszönöm a fiúk egész éves munkáját.

Szolnok U23–Győr-Szol-SZESE 73–48 (19–15, 21–18, 24–8, 9–7)
Szolnok, NB I/B-s férfimérkőzés, rájátszás a 17–24. helyért, 150 néző. V.: Kovács N., Bogárdi, Domonkos.

SZESE: Gombás 4, Péterfai 6, Helmeczi 13/9, Daru 1, Horváth G. 5. Cs.: Erdész, Vida, Káli, Oláh, Baruta 19, Papp. Szakmai igazgató: Rátvay Tamás.

A győri csapat a csoport második helyén végzett a bajnokságban, ami az összesített 24-es táblázat 18. helyét jelenti. A SZESE a kitűzött céltól elmaradt az idei évben, ám a klubnál úgy vélik, a fiatalok olyan értékes tapasztalatokra tettek szert, amelyekre a következő évben biztosan támaszkodhatnak.

Rátvay Tamás: – Több játékosom már régebben „befejezte" a bajnokságot. Mindkét csapat sok hibával játszott, rossz passzok, elkapkodott dobások voltak a jellemzőek, kissé olyan volt, mintha egy streetball-meccsen lennénk. Jó, hogy vége van. Köszönöm a csapatnak és a vezetőségnek az egész éves munkát, sok sikert kívánok nekik a következő bajnokságra.

Kézilabda - Országos döntőt nyertek az ETO fiataljai

A Győri ETO KC Erima U14-es csapata országos döntőt játszott, s ott megszerezte az első helyet. Tovább olvasom