2017. 06. 25. vasárnap - Vilmos 20°C | 32°C Még több cikk.

Kosárlabda: Elődöntős az MKB-Euroleasig Sopron

Kosárlabda - A címvédő Sopron a csütörtöki hazai sikerét követően szombaton vendégként is magabiztosan győzte le a Vasas-Csata együttesét, ezzel negyedikként bejutott az UNIQA női kosárlabda NB I elődöntőjébe.

Eredmény, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

Vasas-Csata - MKB-Euroleasing Sopron 48-82 (14-23, 12-27, 12-20, 10-12)

továbbjutott: a Sopron, 2-0-val.

A Sopron ellenfele az elődöntőben a SEAT Foton Győr lesz. A másik ágon a Szeviép-Szeged és a MiZo Pécs 2010 csatázik.

Sima győzelemmel kezdte a női kosárlabda bajnokság rájátszását a címvédő MKB-Euroleasing Sopron.

MKB-Euroleasing - Vasas-Csata 102-49 (32–12, 23–15, 22–13, 25–9)

Sopron, NB I-es női mérkőzés, 400 néző. V.: Tóth K., dr. Magyari T.

MKB-Euroleasing Sopron: MacLeod 4, Eördögh 6/3, Holt 6, MILOVANOVIC 26/3, Horti 11
Cs.: HORVÁTH ZS. 10/3, Horváth L. 2, Semsei 6, KRIVACSEVICS 20, HADARICS 11, Tajkov
Edző: Székely Norbert

Vasas: LAKLÓTH 4, Fritz 6, CZANK 11/3, Fejes 4, F., Mansare 4
Cs.: Szondy 4, N. Mansare 8, Győr 8/6
Edző: Deák Éva

Ahogy az várható volt a soproniak magabiztosan győzték le fővárosi ellenfelüket. A második mérkőzést szombaton rendezik.

Székely Norbert: – Kifejezetten közönségszórakoztató mérkőzést játszottunk, remélem, ennél csak jobb jön majd a következő napokban, hetekben.

A Pécs csütörtökön nyert Szolnokon, így bejutott az UNIQA női kosárlabda NB I elődöntőjébe.

Negyeddöntő, 2. mérkőzés: Szolnoki NKK–MiZo Pécs 2010 49–65 (11–17, 16–18, 15–16, 7–14). Továbbjutott: a Pécs, 2–0-val.

NBI: Élen az Újpest

Labdarúgás - Az Újpest és a Debrecen is nyert, így a lila-fehérek maradtak a tabella élén a… Tovább olvasom