Nagyszerűen sikerült az új győri edző, Bencze Tamás bemutatkozása a csapat élén.
MTK-Budapest–Hat Agro-UNI Győr 48–76 (13–21, 11–12, 12–24, 12–19)
Budapest, NB I-es női mérkőzés. V.: Szabó G., Rácz, Hervay.
MTK: MEDGYESSY 12, Orsó 12, Vukov, Svitlica 2, Bagi 2. Cs.: Reiner, Mihaczi 4, Zsilinszky 1, Cymmer 5/3, Szabó V. 8, Varga B. 2. Edző: Stevan Cupic.

Győr: SEMSEI 13, KOCH 7/3, IVANOVIC 15/3, LAKLÓTH 8, TINKLE 17. Cs.: Czirják 2, Fejes 2, Diamant 4, Mansaré 4, Pénzes, Lengyel 4. Edző: Bencze Tamás.

Semsei szerezte a találkozó első kosarát, melyre előbb Medgyessy válaszolt egy középtávolival, majd az ex-győri Orsó értékesített két büntetőt. Ezt követően a vendégcsapat szerzett zsinórban négy pontot, melyre öttel feleltek a hazaiak (9–6). A kissé hektikus első perceket követően maradt az MTK-előny, de csak a 7. percig, 13–8 után már csak győri kosár született a negyedben. A második tíz percet Koch hármasa nyitotta (13–24), a 16–0-ás győri szakaszt Svitlica zárta le egy középtávolival. A folytatásban állandósult a tíz pont körüli különbség, bár a 18. percben ötre feljött az MTK (21–26), az első félidő hajrája a vendégeké volt.

A második játékrészben Ivanovic kezdte a pontgyártást, amire Szabó Vivien büntetőből válaszolt (25–35). Ezt azonban újabb győri „kosárzuhatag" követte, az újabb 12–0-ás roham után eldőlni látszott a találkozó. Annak ellenére, hogy az MTK egy 7–0-val közelebb jött a győri csapathoz (32–47), de Ivanovic és Tinkle gondoskodott róla, hogy túlzott reményeket ne tápláljanak a hazaiak (32–52). Az utolsó felvonásban is a zöld-fehérek irányították a játékot, a különbség fokozatosan nőtt, a végére kis híján a 30 pontos differencia is meglett. Ám amiatt, hogy ez végül nem jött össze, senki sem bánkódott, hiszen nagyszerűen sikerült az új győri edző, Bencze Tamás bemutatkozása a csapat élén.

Bencze Tamás: – Voltak gondjaink, hiszen Diamant vírusos gyomorbántalmak miatt a héten még nem edzett. A siker kulcsa a védekezésünk volt, s bár az eredmény alapján könnyűnek tűnhetett a meccs, valójában nem volt az. Minden elismerés a lányoknak, nagyszerűen dolgoztak.

Australian Open: Fucsovics újabb győzelemmel a főtábla küszöbén