(14–11, 7–20, 15–12, 18–16)

Győr, NB I-es női mérkőzés, 200 néző. V.: Földházi, Pálla, Tőzsér.

Győr: Gambiraza 5/3, Koch, Laklóth 15/9, Tinkle 10, Diamant 5. Cs.: Semsei 3/3, IVANOVIC 16/3, Török Á. Edző: Bencze Tamás.

PINKK: Iványi 9/3, Katona, HOLT 14/3, Őri 4, TOMLINSON 17. Cs.: Pascua 6, Kováts N., Kennedy 2, Ruják 3/3, Erős, Győri 4. Edző: Roberto Hernandez.

A meccs elején fej fej mellett haladtak a csapatok (4. perc: 4–4), majd megugrottak a győriek (14–8). Az első negyed végén és a teljes második negyedben a PINKK egy 23–7-es szakasszal szerzett megnyugtató előnyt.

Ezt a negyedik szakasz közepéig tartották a vendégek, ekkor sorozatos triplákkal egy pontra feljött a Hat Agro-UNI Győr (34. perc: 50–51). A fordulat azonban nem jött, így hiába nyert meg ismét három negyedet a győri gárda, mint korábban Diósgyőrben, a végén fejet kellett hajtaniuk az ellenfél előtt.

Bencze Tamás: – Öt perc rövidzárlatunk volt a második negyedben, melyet egy ilyen szintű csapat kömyörtelenül kihasznál. Ilyet nem engedhetünk meg a későbbiekben. Maradt még bennünk tartalék, nem lesz lefutott a rájátszás.

Roberto Hernandez: – Összességében nem játszottunk jól. A győri nagyon jó csapat, így elégedett vagyok a győzelemmel.