Hat Agro–UNI Győr meccse már az első félidőben eldőlt.
Schio-Hat Agro–UNI Győr 87–49 (25–8, 24–10, 19–20, 19–11)
Schio, női Euroliga-mérkőzés.

Schio: Vandersloot 7, Masciadri 11/3, NADALIN 14, Macchi 11/9, Larkins 6. Cs.: Reggiani 2, SOTTANA 13/6, Spreafico 9/3, GODIN 9, Ress 5/3. Edző: Miguel Martinez Mendez.

Győr: Czirják 2, IVANOVIC 10/6, LAKLÓTH 11, Tinkle 6, Diamant 7. Cs.: Fejes 3/3, Koch, Pénzes 2, Mansaré 4, Lengyel 4. Edző: Bencze Tamás.

Az első negyed a hazaiaké volt, 5–0 után a 2. perc végén Ivanovic volt eredményes, de 9–2-nél jött Bencze Tamás időkérése. Nem sokat változott ezután a játék képe, 19–6-nál Mansaré faragott a hátrányból. A negyed végén azonban beesett két Schio-hármas, így jelentős hazai előnnyel zárult a negyed (25–8). A második tíz perc 8–0-ás hazai rohammal kezdődött, az időkérés után Ivanovic triplával jelentkezett (33–11). Laklóth hiába volt újra eredményes, lassan harminc pont volt a különbség (42–13), amit a szünetig el is ért a Schio (49–18).

Kiegyensúlyozottabb volt a harmadik negyed. Tinkle kétpontosa, majd Laklóth két büntetője és duplája, valamint Tinkle pontos dobása az addigi legjobb győri időszakot jelentette. A 8–2-es rohanással 30 pontra jöttek vissza a vendégek (64–34). Ezt a tíz percet megnyerte Bencze Tamás együttese, s több pontot szerzett, mint az első félidőben összesen (68–38). Pénzes, majd Diamant kosarára 8–0-val „válaszolt" a Schio. A rossz szériának Ivanovic vetett véget előbb egy duplával, majd egy triplával. A negyed második fele a hazaiaké volt, de a találkozó igazából az első félidőben dőlt el.

Belekben az ETO FC csapata

A szombati meccs kezdési időpontja török idő szerint 15 óra, a győriek ellenfele a szerb Radnicki… Tovább olvasom