Kisalföld logö

2017. 07. 21. péntek - Dániel, Daniella 21°C | 31°C Még több cikk.

Koroncó – Cavaletti Lovas Club Díjugrató verseny

Eredmények - Díjugrató verseny – Megyei Bajnoki Forduló (május 17.) – B1, B2, B3, A1

EREDMÉNYLISTA

B1a – Kezdő lovas

1. hely Balatoni Tímea Nemes Krisztina Lovasudvar
2. hely Németh Eszter Amál Nagycenki Sportegyesület
3. hely Stetzl Matthias Roncalli Cavaletti Lovas Club
3. hely Árvay Nóra Szellő Lajta-Hanság Rt.
5. hely Horváth Vivien Filou Boglárka Cavaletti Lovas Club
6. hely Horváth Zsuzsanna Granada Széplak KSE

B1b – Kezdő ló

1. hely Katona Elisabeth Ginus-Guldenburg Széplak KSE
2. hely Vági Nándor Melanie Pápateszéri SE
3. hely Herczok Zsolt Lundi Sz (E. Csipke) Herczog és Fia Kft.
4. hely Tóth Péter Kalóz Canton Lovas Klub
4. hely Vörös Veronika Altiszt Lajta-Hanság Rt.
6. hely Németh Eszter Amál Nagycenki Sportegyesület

B2 ifi– ifjúsági kategória

1. hely Simon Claudia Gepárd Unicornis Lovasterápiás Egy.
2. hely Fekete Patrícia Zuhatag Szentiváni Lovasudvar SE
3. hely Oláh József Úrfi Baldauf Team
4. hely Fazekas Csilla Pearl Jánossomorjai SE
5. hely Páli Diána Gidran Sebes Contender Kft.
6. hely Szalay Judit Luna Bálint 2001 Kft. LK

Cavaletti Lovas Club Díjugrató verseny - Fotó: H. Baranyai Edina


B2 - nyitott kategória

1. hely Schwarcz Andrea Lola Nagybajcsi Lovas K.
2. hely Peredi Szabolcs Szindi Sába LK
3. hely Schwarcz Andrea Kincső Nagybajcsi Lovas K
4. hely Lendvai Róbert Shíva (Szerény) Baldauf Team
5. hely Reider Balázs Igor-M Terimforg Kft.
6. hely Hovanyecz Zsolt Kincses Kisbéri Magán Ménes

B3 ifi– ifjúsági kategória

1. hely Simon Claudia Gepárd Unicornis Lovasterápiás Egy.
2. hely Páli Diána Gidran Sebes Contender Kft.

B3 - nyitott kategória

1. hely Hovanyecz Zsolt Csalogány Kisbéri Magán Ménes
2. hely Peredi Szabolcs Sába Sába LK
3. hely Szever József Diomed Első Sopron LE
4. hely Rajnai Attila Trónfosztó Mylord Tandem KSE
5. hely Baldauf Attila Sunny Boy Baldauf Team
6. hely Peredi Szabolcs Szindi Sába LK

A1 - nyitott kategória

1. hely Hovanyecz Zsolt Csalogány Kisbéri Magán Ménes
2. hely Szever József Diomed Első Sopron LE
3. hely Fazekas Dániel Betti Halászi LK
4. hely Peredi Szabolcs Sába Sába LK

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Utolsó hazai meccsét játssza a Duna Takarék ETO

Futsal - Hétfő este hét órakor a szezonban utolsó hazai találkozóját játssza a Magvassy-csarnokban a… Tovább olvasom