2017. 09. 22. péntek - Móric 11°C | 17°C Még több cikk.

Könnyű meccset tettek nehézzé a gyirmótak

Kaposvölgye–Gyirmót 1–2 - Az első félidőben jól játszó Gyirmót eldönthette volna a mérkőzést, azonban az öngóllal felhozta a Kaposvölgyét. A második félidőben a hazai csapatnak voltak lehetőségei az egyenlítésre, azonban a lehetőségek kimaradtak.
Kaposvölgye, NB II-es labdarúgó-mérkőzés, 50 néző. V.: Pintér Cs.
Stublics – Szabó Sz., Jagodits, Vinicius, Huzmi (Gellér), Szabó L., Károlyi S. (Barics), Juhász Gy., Godslove, Nikolic, Kerek (Schmatovich). Edző: Horváth Lajos.

Boros – Pirka (Varga), Kozmér, Pék, Szabó Cs., Török, Horváth (Tóth N.), Baumgartner, Nyári (Szabó Zs.), Oross, Németh L. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Pirka (öngól), ill. Oross (2, egyet 11-esből).

Hannich Péter: – Egy könnyűnek ígérkező mérkőzést tettünk nehézzé az öngóllal.

Tarkón vágta a játékvezetőt

Labdarúgás - A játékvezető bántalmazása miatt szakadt félbe egy alacsonyabb osztályú mérkőzés. A… Tovább olvasom