2018. 02. 19. hétfő - Zsuzsanna -5°C | 4°C Még több cikk.

Könnyed Audi-ETO győzelem a Vác ellen

Magabiztos játékkal 37-23-as győzelmet aratott hazai pályán a Győri Audi-ETO együttese a Váci NKSE ellen a női kézilabda NB I alapszakaszának utolsó hazai mérkőzésén.

Látványos mérkőzésen 37-23-ra győzött az Audi-ETO együttese a Váci NKSE ellen a női kézilabda bajnokságban. A győri játékosok gyönyörű gólokkal szórakoztatták a nézőket.

A lefújást követően sportvezetők és szurkolók tortával, valamint virágcsokorral közöntötték a csapatot, hogy hazai pályán száz bajnoki mérkőzés óta maradt veretlen.

Győri Audi-ETO - Váci NKSE 37-23 (20-10)

Vége a mérkőzésnek!

(II. félidő) 29.p. Az utolsó percben Planéta szerzett hatalmas gólt átlövésből. (37-22)

(II. félidő) 28.p. 36-21-es győri vezetésnél időt kért a vendégek mestere.

(II. félidő) 26.p. A kettős emberhátrányt sikerült átvészelni a fiataloknak, sőt Planéta góljával növelni tudták az előnyt. (35-20)

(II. félidő) 23.p. Az elmúlt percekben a győrieknél egyedül Kovacsics volt eredményes, míg a vendégeknél Uhrakova, Petrovics és hétméteresből Klivinyi is. A zöld-fehéreknél két perces büntetést kapott Tóth és Planéta is. (34-19)

(II. félidő) 17.p. A magabiztosa előnynél játéklehetőséget kapott Tóth, Schatzl, Planéta és újra a pályán Orbán Adirenn is. A csapatot ezúttal Hornyák irányítja. (33-16)

(II. félidő) 14.p. Igyekszik kiszolgálni a közönséget az Audi-ETO együttese. Ezúttal Kovacsicsics lőtt bravóros gólt, majd Radivic és Löke kinai figura végén volt eredményes. Az egyik támadás végén Kovacsics, Löke, Radicevic próbált háromszor levegőben úszva passzolni, de ez a próbálkozás már nem sikerült(32-16)

(II. félidő) 9.p. A második félidőben Radivic kapott eddig több lehetőséget a szélen és kétszer is gyönyörű találattal vette be a vendégek kapuját. Az elmúlt percekben több labdát is eladtak a vendégek, amelyek végén Löke és Lekic is kapufás gólt lőtt. (30-15)

(II. félidő) 6.p. Erlt góljaival próbálja tartani a lépést a vendégegyüttes, de védekezésben nem sikerül megakadályozni a győriek „széségdíjas" találatait. Ezúttal Löke vezette végig a pályán a labdát, majd a hátmögötti góllal vette be a váciak kapuját. (25-13)

(II. félidő) 3.p. A második játékrész Uhrakova találatával kezdődött, de nem egészen 7 másodperccel később Kovacsics góljának örülhettek a hazai szurkolók. A győri kapuba Lunde Haraldsen érkezett Pálinger helyére és rögtön egy bravúros védéssel mutatkozott be. (21-11)

Vége az első félidőnek! 20-10-es győri vezetésnél vonulnak az öltözőbe a csapatok.

30.p. Szép támadásokat vezetnek a zöld-fehérek, amelyek végén rendre gól születik. Orbán került kétszer is ziccerbe a szélen és lőtt a kapu jobb felső sarkába. A félidő vége előtt Löke találatával már tíz góllal vezet az ETO!! (20-10)

27.p. Gyönyörű jeleneteket láthattak a nézők. Lekic passzolt pattintva a lábai között Lökéhez, aki estében lőtt bravúrosan Juhász kapujába. A következő támadás végén büntetőhöz jutottak a haziak, amelyet Kovicsics a vendégek kapusába lőtt. (17-9)

24.p. A négy perces gólcsendet Amorim törte meg egy gyönyörú átlövéssel, majd Kovacsics volt ereményes a szélről. A vendégeknél Ivanics szépített, de a Amorim kiállítása miatt emberhátrányban játszó zöld-fehérek Löke és Orbán révén gólokat szereztek. (16-8)

22.p. Az időkérés után Klivinyi szépített, de Orbán leleményes góljával már ismét hat volt a különbség a győriek javára. Egy kétes ítélet után a szurkolók kifütyülték a játékvezetőket és egy kupak jellegű tárgy is bekerült a pályára. (12-6)

18.p. 11-5-ös győri vezetésnél időt kért a vendégek mestere.

17.p. Görbicz Anita érkezett egy hétméteres erejéig, amellyel 9-4-re elhúztak a házigazdák. A találkozó 15. percétől pályára lépett Hornyák és Orbán is, valamint Görbicz irányítja már a csapatot. Löke volt kétszer is erőszakos szerzett szép gólokat, így már 11-5 az ETO együttesének.

14.p. Uhrakova szépített a vendégeknek, ám Amorim ismét érkezett és tovább növelte a győriek előnyét. A találkozón igyekszik gyors lerohanásokat vezetni az ETO, amelyek végén rendre gól születik. Lekic és Radicevic eredményes tudott lenni.(8-4)

10.p. A találkozó 7. percében megszerezhette voln a vezetést a Vác, de Gyetván ziccerét Pálinger bravúrral hárította. A lehetőséggel nem tudtak élni a vendégek. Nem úgy, mint a zöld-fehérek, Amorim kétszer is nagy gólt lőtt Juhásznak. (6-3)

5.p. Kovacsics góljával kezdődött a mérkőzés, amelyre Klivinyi válaszolt az ellentámadásból. A győrieknél Radicevic és Lekic volt még eredményes két egyéni akciót követően, míg a vendégeknél Barján és Uhraková talált Pálinger kapujába. (3-3)

A győriek a Pálinger – Radicevic, Gros, Löke, Lekic, Amorim, Kovacsics összeállításban kezdenek.

GYŐRI AUDI-ETO – Váci NKSE 20-10

Győr, 1000 néző. Vezeti: Nagy F., Túróczy J.

Elkezdődött a csapatok bemutatása!

A győriek már biztosan megnyerték az alapszakaszt két fordulóval a vége előtt, már csak a vendégeknek van tétje a találkozónak, igaz ehhez óriási bravúrra lenne szükségük. Szombaton Győrött, valamint az utolsó fodulóban hazai pályán is győznük kell az Alcoa ellen ahhoz, hogy a rájátszásban a legjobb négy csapat közé kerüljenek.

A mérkőzésről online tudósítást adunk 18 órától.

• 6. BudaiKr 2012. március 18. 19:28
    „4. Lacika62 2012.03.18. 10:07
    irtam én csak valamiért nem jelent meg kiskocos!”
  • 5. 621 2012. március 18. 13:44
    „Neeeem! Most a kisegítő másodikos írásbeli HF-t kellene elkészíteni, de ez sajna harmadik éve kifog rajta...
    Nem mellesleg, gratulálok a százados csajoknak!”
  • 4. Lacika62 2012. március 18. 10:07
    „Jééé!!! A Budaikr, vagy alszik vagy nincs Győrben, de nehogy el kiabáljam...........”
  • 3. xverax 2012. március 17. 19:48
    „grat, jah és olllléééééééééééééééééééééééééééééééé”
  • 2. Lacika62 2012. március 17. 19:20