2018. 04. 26. csütörtök - Ervin 13°C | 24°C Még több cikk.

Kiütötte a Gyirmótot az Ajka

Az NB II. Nyugati-csoportjában a Gyirmót Ajkán 4-1 arányú vereséget szenvedett, és visszaesett a harmadik helyre.
Gaál, Szabó, Mihalecz és Rácz az Ajka négy gólszerzője, míg a gyirmóti csapatból csak Tóth volt eredményes a 89. percben.

A Gyirmót vereségének köszönhetően már csak a harmadik, mivel a a Videoton B csapata 2-1-re legyőzte a Baja együttesét és így feljött a második helyre. Pontokat veszített a listavezető Pécs is a Kozármislennyel szemben.

Eredmények:
Nyugati csoport: Ajka-Gyirmót 4-1 (1-0) Baja-Videoton II. 1-2 (1-0) Kaposvölgye-Ferencváros II 0-2 (0-1) Budapest Honvéd II-FC Tatabánya 0-1 (0-0) Győri ETO FC II-Szigetszentmiklós 2-1 (1-0) korábban: Pécsi MFC-Kozármisleny 1-1 (0-1) vasárnap: Barcs-Veszprém 14:30 ó BKV Előre-Budaörs 14:30 ó

Az élcsoport:
1. Pécsi MFC 36 pont/17 mérkőzés,
2. Videoton II. 34/17,
3. Gyirmót 33/17

• 5. piroskaésabarkasz 2011. március 13. 09:33
    „Friderikusz szavaival:"meglepő és mulatságos"!”
  • 4. nane 2011. március 13. 00:46
    „vigszinháááááááááz !!! beppó.”
  • 3. Vakegér 2011. március 12. 20:22
    „Most időben tesznek róla, nehogy fel kelljen menniük...”
  • 2. dpase 2011. március 12. 20:05
    „Győri ETO FC NBII- Szigetszentmiklósi TK 2-1 (1-0)

Gólszerzők: Lasha Totadze (´3.), Molnár Tibor (´69.)

Összeállítás: Sánta A. - Nagy Á., Domanyik Sz., F. Eugene, L.Totadze, Windecker J., A. Copa, N.Ceolin ( Kálmán A.), T.Sharashenidze (Molnár T.),Varga T. (Markó Á.), Nyitrai Á.”
  • 1. kisokoska 2011. március 12. 19:57
    „Így van, amikor egy csapat nem akar felkerülni a magasabb osztályba!!”

Szombati tipp: Audi-ETO - Volvográd

A női kézilabda BL-ben a győriek a Dinamo Volvográd csapatát fogadják vasárnap. Erre a meccsre… Tovább olvasom