2017. 08. 22. kedd - Menyhért, Mirjam 12°C | 22°C Még több cikk.

Kiütés és last-minute győzelem

Fergeteges gólparádé az Old Traffordon, fordulatos mérkőzés Valenciában - igazán nem lehetett oka a panaszra a focirajongóknak...

MANCHESTER UNITED - AS ROMA: 7-1 (4-0)

11. p: Carrick 17 méterről váratlanul a kapuba csavart. 1–0.

17. p: Smith a 16-os vonaláról a vendégkapu bal oldalába lőtt. 2–0.

19. p: Rooney 9 méterről a kapu jobb alsó sarkába perdített. 3–0.

44. p: Ronaldo tört be a 16-oson belülre, s 15 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 4–0.

49. p: Giggs adott középre, Ronaldo pedig az ötös sarkáról a kapu bal oldalába helyezett. 5–0.

60. p: Carrick 17 méterről a kapu bal felső sarkába bombázott. 6–0.

69. p: De Rossi kapásból lőtt 10 méterről a bal alsó sarokba. 6–1.

82. p: Evra 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 7–1.

Fantasztikusan futballoztak a Vörös Ördögök, s negyvenöt perc játék után eldöntötték a továbbjutást. Összesítésben 8–3-ra nyertek.

VALENCIA - CHELSEA: 1-2 (1-0)

32. p: Joaquín beadását Morientes becsúszva juttatta a hálóba. 1–0.

52. p: Drogba lövése még lepattant Canizaresről, Sevcsenko azonban egyenlített. 1–1.

92. p: Essien eldöntötte a párharcot. A ghánai játékos lapos, erős lövéssel mattolta Canizarest, aki hiába mutatott be korábban két csodálatos védést, ezúttal benne volt a gólban. 1–2.

A Chelsea utolsó pillanatban szerzett góljával győzte le a Valencia együttesét (összesítésben: 3-2), és a Liverpool–PSV Eindhoven páros továbbjutójával találkozik a legjobb négy között.

Megvan az első soproni kupagyőzelem

Esélyeshez méltón kezdte a kupameccset a Sopron, az első percekben „darabokra szedte" ellenfelét. A szegediek mestere két és fél perc elteltével 10–0-ás eredménynél kért időt. Ebbe a kezdeti rohamba Branzova középtávoli találata, Honti triplája és Matovic szokásos kosara centerposztról foglaltatott bele. Tovább olvasom