2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

Kiszenvedett győzelem: Érd-Audi ETO 24-25

Érett a meglepetés, de az Audi ETO - borzasztó nehezen ugyan- hozta a kötelezőt az újonc ellen. Görbiczék egy góllal nyertek Érden.

ÉTV-ÉRDI VSE - GYŐRI AUDI ETO KC 24-25 (11-13)
Női kézilabda NBI

Konkoly Csaba: A lagfontosabb játékelem hiányzott ma a csapatból, a lelkesedés. Az eredmény is azt mutatja, hogy egy nagyon lelkes ellenfelet nem tudunk csak a rutinunkkal legyőzni.

60. perc:Időkérés után folytatódik a játék. Burai betalál. 24-25. Vége. Nehezen, de nyert a Győr.

59. perc: Emberhátrányban az ETO. Grost küldik ki. Kuridza lő kétkapufás gólt a jobb szélről. 23-25.

58. perc: Hornyákot nem tudják megállítani. 22-25.

57. perc: Egy rossz indítást szed le Kuridza. Wolf góllal zárja a gyor támadást. 22-24.

56. perc: Mravikova Bradeanu passzából lő Oguntoye feje fölött a hosszúba. 21-24.

55. perc: Pádár találatára Kovacsicstól jön a válasz. Őri beállóból eredmyényes, és két gólosra csökkenti az érdi hátrányt. 21-23.

53. perc: Pálinger véd. Az indításból Mravikova szerez gólt. 18-22. Wolf is betalál. 19-22.

50. perc: Burai ziccerét védi Pálinger!

48. perc: Burairól marad le Mravikova. Érdi gól a bal szélről. 18-21.

47. perc: Vérten Bradeanu indításából megszerzi első találatát. 17-20. Vérten újra. 17-21.

45. perc: Hornyák, két elhibázott támadás után lő gólt. Őri első labdaérinéséből eredményes a túloldalon.17-19.

43. perc: Kisfaludy balátlövőből bombáz a kapuba. 16-18.

41. perc: Átlövésből kapunk, majd beállóból lövünk egyet. 15-17. Közben Pádárt is kiállítják. Hornyák máris gólra váltja az előnyt. 15-18.

39. perc: Bradeanu megy ki két percre. Egyre hangosabbak a hazai szurkolók. A kis sportcsarnokban hatszázan láthatják a meccset. Ennyi a telt ház.

37. perc: Gyetván hatalmas lövésénél nem volt esélye Pálingernek. 14-15. Bradeanu gyorsan válaszol. 14-16.

36. perc: Gros átlövése pontos. 13-15.

34. perc: Kovács lövését blokkolja Bradeanu, de a labda Kisfaludy elé pattan. A beálló Pálinger feje fölött estében ejt a kapuba. 13-14.

32. perc: A mérkőzésen most játszik először az ETO-ban Vérten, Kovacsics, és Mravikova. A kapuban is csere. Az első félidőben pályán lévő Lundét Pálinger váltja. Kovács Anna csökkenti kettőre az Érd hátrányát. 12-14.

31. perc: Mayer góljával és Kisfaludy kiállításával kezdődik a második félidő. 11-14.

A félidőben: 11-13

30. perc: Gros a félidő utolsó másodpercében talál kilencről a jobb alsóba. 11-13.

29. perc: Pádár ad gyönyörű passzt csuklóból a bal szélre. Balog ellövi a hosszúra a labdát. 11-12.

28. perc: Gros kiállítása után emberhátrányban az ETO. Ezt a lehetőséget Kisfaludy használja ki. 10-12.

26. perc: Orbán ejti át a kapust a jobb szélről. 9-12.

25. perc: Oguntoye véd, majd Balogot indítja. Szép gól a bal szélről. 9-11.

24. perc: Görbicz az ex-csapattárs Oguntoye feje fölé lövi a büntetőt. 7-10. Pádár válaszol. 8-10.  Konkoly Csaba időt kér. Spiridont állítják meg szabálytalanul. A büntetőt nem hibázza el Görbicz. 8-11.

23. perc: Újabb hazai hetes, és újabb gól. Wolf eredményes. Kettőre jön fel az Érd. 7-9.

20. perc: Pádár átlövésből akaszt nagy gólt a jobb felső sarokba. 5-9. Wolf értékesíti a büntetőt. 6-9.

19. perc: Kisfaludy tíz perc után újra érdi gólt lő. 4-9.

18. perc: Szegedi idnításból talál a kapuba. 3-9. A hazai csapat edzője, Németh Helga kér időt.

15. perc: Megvan Görbicz első akciógólja, ráadásul emberhátrányból. 3-8.

14. perc: Lunde véd, majd pontosan indítja Szegedit. Gól ziccerből. 3-7.

13. perc: Görbicz ejti be a labdát a falba Spiridonnak. A győri beállót nem tudják tartani. Gól. 3-6.

12. perc: Gros kap jó zárást, és kilencről kilövi a bal felsőt. 3-5.

10. perc: Egy jó indítás a túloldalon is. Orbán a gólszerző. 3-4.

9. perc: Wolf lép ki a falból, és szerez labdát, majd egy visszapassz után ő zárja góllal a lerohanást. 3-3.

8. perc: Ezt az ETO-akciót nehéz volt követni. Szabálytalanág, hetes. Gól. Görbicz. 2-3.

7. perc: Görbicz második hetese is jó. 1-2. Jó lábmunkával védekezik az Érd. Labdaszerzés után Kovács Anna egyenlít. 2-2.

6. perc: A hazaiak ébrednek előbb és Wolf találatával egyenlítenek. 1-1.

5. perc: Rengeteg hiba mindkét csapatnál támadásban és védekezésben is.

3. perc: Az ETO Görbicz büntetőjével vezet. 0-1.

2. perc: Támadásban Hornyákot Görbicz váltja.

1. perc: A hazaiak kezdték a meccset. Az ETO-ban Lunde előtt Orbán, Gros, Spiridon, Bradeanu, Hornyák és Szegedi a kezdőben.

A győriek egy nagyszerű BL-győzelemmel a tarsolyukban lépnek pályára az újonc vendégeként, s Konkoly Csaba vezetőedző reméli, azon az úton halad tovább együttese, melyre Ljubljanában rálépett.
„Mindenképpen szeretnénk ahhoz a minőséghez tartani magunkat, hiszen a nevünk kötelez erre. Nagy gát szakadt fel a lányokban a hétvégi győzelem után, s bízom benne, hogy ugyanilyen lelkesedéssel játszunk a folytatásban is. Érden is mindenkinek az első perctől száz százalékig oda kell tennie magát. Természetesen csak a győzelem az elfogadható eredmény, de azért az érdiekről el kell mondani, hogy az újoncegyüttesek közül messze a legerősebb, nem lesz egyszerű mérkőzés a szerdai" – fogalmazott a győriek vezetőedzője.

A találkozó bevételét a hazaiak a vörösiszap-károsultak megsegítésére ajánlja fel. A győri klub egyébként ugyanezen célra egymillió forintra egészítette ki a szurkolók és a játékosok által eddig összegyűjtött adományt.

• 12. CsabaKiraly 2010. november 09. 00:32
    „Mivel en erdi vagyok nekem az Eto lufasxt see jelent. Hajra Erd !!! Forever Erd !! :DD”
  • 11. kisokoska 2010. október 28. 21:05
    „Döntetlennél jobban nem állt az Érd. Miféle meglepetés volt születőben? Volt már rosszabb helyzetben is az ETO.”
  • 10. gólkirály 2010. október 28. 12:47
    „Én szeretem a focit!”
  • 9. kisokoska 2010. október 28. 08:35
    „Az ilyen mérkőzések a klasszikusoknál beleférnek. Minden csapatnak más a célja. Érdieknek a bajnok megszorítása volt míg az ETO-nak a Bl. megnyerése. Lehet, hogy a Vác 20 góllal veri az Érdet és akkor azt mondjuk, hogy a Vác jobb csapat mint az ETO? Egy frászt!!! .”
  • 8. Fritz 2010. október 28. 07:00
    „Ha fociban is anno egy góllal elöztünk volna,...ma világbajnok multunk lenne.
    Teljesen mindegy csak a gyöztes csapat a miénk legyen. Tudom egoizmus+anyám tyukja+...Hajrá ETO!”
  • 7. xverax 2010. október 27. 22:41
    „hajrá eto!!!
    mindegy mennyi a vége, nyerni kell minden meccset. később senkit sem érdekel az eredmény...
    szép volt és volt közte 1!!!”
  • 6. pacsibácsi 2010. október 27. 21:43
    „Gólkirály! Oguntoyén és Kisfaludyn kívül ki volt még egykoron győri? Mert szerintem senki. Ha fikázol - márpedig ezt valamilyen szinten annak szánhattad, ismerve a hozzáállásodat a futsalon kívül a többi sportághoz, főleg ha az női -, legalább pontosan, hitelesen tegyed.”
  • 5. háté 2010. október 27. 21:20
    „Érett a meglepetés---szerintem is 3:3-ig.

Hajrá ETO!”
  • 4. gólkirály 2010. október 27. 20:52
    „Az ETO I legyőzte az ETO II-t. A magyar bajnokság abból áll, hogy az ETO legyőzi azokat a csapatokat, ahol volt ETO játékosok szerepelnek. Azaz Győr neveli és tartja fenn az egész női kézilabda bajnokságot...”
  • 3. suti1904 2010. október 27. 20:08
    „Hú, ez nagyon necces lett!!!
    Minden elismerésem az Érdi lányoké,gratulálok nekik!!!!!!!!!!!!

Hajrá ETO!!!!!”
  • 2. alacska 2010. október 27. 19:32
    „Ez nagyin keserves volt egy újonc csapat ellen ! A védekezés vasárnap se volt túl jó- de most sem, ha így alakult az eredmény . Ezen sürgősen javítani kell mert -Podgoricán baj lehet!”
  • 1. nixaa 2010. október 27. 14:03
    „Hol milyen online oldalon közvetítik a meccset??
    Mert az kimaradt a cikkből.
    Ha nem pubikus akkor ide írják meg nixaforever@gmail.com
    köszönöm,”

MK: búcsúzott a Lipót és a Gyirmót is

Tíz perc után 2-0-ra vezetett a Lipót, a második félidőre magára találó Haladás azonban fordítani… Tovább olvasom