2016. 12. 11. vasárnap - Árpád -3°C | 8°C

Kiszenvedett győzelem

Családias légkörben kezdődött a férfibajnokság alsóházának rájátszása. A pályán elért eredmények alapján pont nélküli, a bónuszpontos rendszer miatt mégis egy ponttal álló Pécs ellen nem igazán talált fogást a hazai együttes.
Mindkét gárda jól védekezett, így tulajdonképpen nem volt meglepetés, hogy az első negyedórában mindkét kapu csak ötször zörgött. A folytatásban sikerült nagyobb előnyhöz jutni a győrieknek (9–5), s ezt a vezetést a szünetig tartotta is Tóth László együttese.

Fordulás után sokáig nem változott a meccs képe: a Tento-ETO továbbra is három- négy góllal vezetett. Ezt követően azonban egyre több hiba csúszott a zöld-fehérek játékába. Különösen támadásban hagyott ki rengeteg ziccert a hazai együttes, így a nagy akarással küzdő pécsiek felzárkóztak, sőt, három és fél perccel a vége előtt kiegyenlítettek (19–19). A hajrában, ha nehezen is, de a maga javára fordította a mérkőzést a gyenge napot kifogó Tento- ETO.

Ellopták Hannich brazil mezét

Hannich Péter is játszott a legutóbbi magyar–brazilon, 1986-ban. A meccs után mezt cserélt… Tovább olvasom