2017. 04. 28. péntek - Valéria 6°C | 10°C Még több cikk.

Kimaradt ziccerek

Százhalombatta - Rába Quelle-ETO 26-21

Az első félidőben jól tartotta magát az ETO, de már ekkor is sok helyzetet hagytak ki a zöld-fehérek. Tóth László 11–8-
as hazai vezetésnél időt kért, és ez használt, hiszen nem nőtt a százhalombattai előny.

A szünetben csak két góllal vezettek a Duna-partiak. A második játékrészben a győriek továbbra sem tudtak mit kezdeni a hazaiak kapujában parádézó Pergerrel. A Százhalombatta már nyolc góllal is vezetett és végül megérdemelten nyert.

Sótonyi László: – Sok hibával, kapkodva játszott mindkét csapat. Újonccsapatként nagyon fontos volt számunkra a két pont megszerzése.
Tóth László: – Az első félidő eldöntött mindent, hiszen ekkor játékosaim, saját bevallásuk szerint, tizenhárom ziccert hagytak ki.
A Rába Quelle-ETO első hazai mérkőzését szerdán 18 órától játssza az Elektromos ellen. A mérkőzésre a belépés ingyenes.
Az Audi-ETO kedden a Békéscsabát fogadja este hatkor. A találkozóra kilátogató valamennyi szurkoló meglepetésajándékot vehet át a találkozó után.