2016. 12. 04. vasárnap - Borbála, Barbara -5°C | 3°C

Kikapott a Győrhő-ETO

Balatoni KC–Győrhő-ETO 33–29 (19–13)

Balatonfüred, Budapest Bank férfi kézilabda-liga, rájátszás a 9–16. helyért, 600 néző. V.: Dobrovits, Tájok.

Balatoni KC: SZABÓ I. – TOMBOR 10/1, KOTORMÁN 6/1, Konkoly, Vilovski 3, Salamon 1, Bene 2. Cs.: Szathmári (kapus), Lelkes 1, Bakos, Kányai, MOHÁCSI 10/2, Struhár, Kolep. Edző: Velky Mihály.

ETO: Hoffmann – Székely 4, NAGY T. 6/3, Szabó A., Forrai, BOGNÁR 7, PÁLOS 9. Cs.: Herjeczki 1 (kapus), Petrovszki 1, Józsa T., Szabó B., Németh G. 1, Becker, Kovács Á. Edző: Deáki István.
Hétméteresek: 6/4, ill. 3/3. Kiállítások: 8 perc, ill. 12 perc.

Deáki István: – Győzött a jobbik csapat. Az első félidőben hamar elhúzott a hazai gárda, utána futottunk az eredmény után. Küzdöttünk, de csak ennyire tellett.

Tovább menetel az Audi-ETO

Kézilabda - Az Audi-ETO megszerezte harmadik győzelmét, ezzel hárompontos előnnyel vezeti a… Tovább olvasom