2017. 06. 28. szerda - Levente, Irén 22°C | 33°C Még több cikk.

Kiizzadták a győzelmet: Győrhő-ETO FKC-Mezőkövesd 28-25

Kézilabda - Győrhő-ETO FKC-Mezőkövesd 28-25 (16-8)
Győr, Budapest Bank-férfiliga, rájátszás a 9-16. helyért, 600 néző. V.: Baranyi, Szloska.
Deákis István: - A szünetben az öltözőben maradt a társaság. Szerencsére sikerült győzni. Megyünk tovább ezen az úton.
ETO: HOFFMANN - SZÉKELY 5/1, Szabó A. 4, NAGY T. 9/3, Forrai, BOGNÁR 3, PÁLOS 5. Cs.: Herjeczki (kapus), Józsa 2, Kovács Á., Németh G., Széles. Edző: Deáki István.
Mezőkövesd: Teremy - Gilan, Fekete, Vujovic 3/1, Papp 1, Nyikes 2, MOLNÁR 5. Cs.: BAKOS (kapus), Kocsis 3, PETŐ 6, Fülöp 3, Fügedi, Ölschléger. Edző: Juhász István.
Hétméteresek: 5/4, ill. 3/1. Kiállítások: 8, ill. 6 perc.

Nagyszerű első félidő után a második harminc percben szétesett a hazaiak játéka, de a hajrát jobban bírták idegekkel, így nagyon fontos győzelmet arattak.