2018. 01. 21. vasárnap - Ágnes -1°C | 3°C Még több cikk.

Kick-box - Sikerek Olomoucból

A győri Unicentral Bulls SE nagyszerű szerepléssel képviseltette magát a csehországi Olomoucban megrendezett nemzetközi tornán.
A felnőtteknél a K–1 –75 kg-osok mezőnyében Mednyánszky Ádám a harmadik helyen végzett.

Bajnoki címet szerzett Nardelotti Zoltán junior –81 kg K–1-ben, a döntő mérkőzésen egyhangú pontozásos győzelmet aratva lengyel ellenfele felett. Őt követte és bajnoki címet szerzett –63,5 kg K–1-ben Grónai Sándor, aki a döntő mérkőzés első menetében TKO-s győzelmet aratott cseh ellenfelével szemben egy gyönyörű térdrúgás nyomán. A Fertőszentmiklósi SE csapatából Simon László fullcontact –67 kg-ban állhatott a dobogó legmagasabb fokára. Simon a negyeddöntőt pontozással, a döntőt KO-val nyerte.

Röplabda - A játékkal nem volt gond

A múlt heti Dág elleni vereség – 0:3 (–17, –19, –26) – után ismét… Tovább olvasom