2017. 09. 20. szerda - Friderika 12°C | 14°C Még több cikk.

Kézilabda: remekelt az Etik-ETO

A férfi kézilabda NBI/B-ben nyert az Etik-ETO. A női másodosztályban győzött a VKCSK, kikapott az Audi ETO II.
Etik-ETO–Komló 36–29 (20–16)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 150 néző. V.: Natkai, Szalay.

ETO: SARMON – HAJDÚ 5, Szabó A. 5, Kőhalmi 5, Rivnyák 2, KOVÁCSOVICS 7, HORVÁTH J. 7.
Cs.: Hoffmann, Somogyi (kapusok), Báthori, Schneider 5. Edző: Deáki István.

Jól indult a találkozó győri szempontból, hiszen hamar elhúzott az ETO (5–2, 11–5). Az első játékrész hajrájában egymás után háromszor volt eredményes a Komló, így feljebb zárkózott (19–16). Szünet után két gólnál közelebb nem tudott ellenfeléhez kerülni a vendéggárda, sőt, a vége magabiztos győri győzelem lett.

Deáki István: – A meccs nagy részében betartotta a csapat a taktikát, így sikerült magabiztosan győznünk.

Pécs–Audi-ETO II 30–26 (11–13)
Pécs, NB I-es női mérkőzés, 200 néző. V.: Bóna, Miskei.

ETO: Burghardt – Manga 1, Planéta 8, Kurucz 4, Sirián 2, Bárány 6, K-Pelczéder 1.
Cs.: Németh K. (kapus), Takács 1, Schatzl 2, Virág, Gulyás, Csóka, Tóth G. 1.
Edző: Róth Kálmán.

Róth Kálmán: – Ha meghallgatnák azokat, akik állítólag értenek hozzá, elkerülhetnénk az ilyen kínos vereségeket, s talán embereket, nem csak kézilabdázókat tudnánk nevelni gyerekeinkből. Ismét elveszítettük a második félidőt.

VKCSK–Szent István Építők 24–21 (13–12)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 300 néző. V.: Porogi, Tóbiás.

VKCSK: WUNDERLI – Csiszár 2, IMREFALVI 4, KOVÁCS T. 2, Burghardt L. 2, Vida 8, Fekete 1.
Cs.: Drobnitsch, Horváth D. 5, Karácsony, Schmied. Edző: Csomor Tibor.

Csomor Tibor: – Tíz mezőnyjátékossal egy jó erőből álló csapatot győztünk le. Ezt a küzdeni akarást hiányoltam a korábbi mérkőzéseken. Ezt a győzelmet sérültjeinknek és betegeinknek ajánljuk.

Motokrosszverseny újra Pannonhalmán

Közel háromszáz versenyzőt várnak a már hagyományos motokrosszviadalra a következő hétvégén… Tovább olvasom