2018. 11. 21. szerda - Olivér 4°C | 7°C Még több cikk.

Kézilabda: Pécs-Audi ETO KC 20-35

Kézilabda - A bajnoki címvédő Audi ETO KC tizenöt góllal győzött az újonc Pécs otthonában a bajnokság 3.fordulójában. Konkoly Csaba a második félidőben a fiataloknak adott lehetőséget. A Győrhő ETO a Dunaferr otthonában kapott ki.

Dunaferr SE–Győrhő ETO FKC 37–20 (19–12)

Férfi kézilabda NBI, 3. forduló

Dunaferr: Mikler – Miss 2 (1), Bajusz 1, Kemény, Zubai G. 4, Zubai Sz. 2, Törő 11 (3). Csere: Stochl (kapus), Grebenár 10, Sándor, Bakos 1, Szalafai 5, Rosta, Denmiloud 1.
Vezetőedző: Kolics János

ETO: Herjeczky – Székely 1, Szabó A. 2, Nagy T. 4 (1), Forrai 1, Bognár 3, Széles 4 (1). Csere: Hoffmann, Sarmon (kapusok), Kányai, Horváth A. 1, Kovács Á. 2, Bekcer 1, Konkoly 1. Vezetőedző: Vura József

PTE-PEAC - Győri Audi ETO 20-35 (7-20)

Női kézilabda NBI, 3. forduló

PEAC: Vig – Gráner 6, Weitner 2 (1), Vasas 2, Székely 1, Darányi 1, Horváth P. Cs.: Radochay (kapus), Gulya 5, Tóth B. 1, Gogolák 2, Horváth V. Edző: Tabajdi Ferenc.

Győri Audi ETO KC: Pálinger – Mravikova4, Hornyák 1, Spiridon 2, Bradeanu 3 (1), Görbicz 4 (1), Vérten 6. Cs.: Herr O. (kapus), Tomori 2, Szőlősi 3, Herr A. 5 (4), Kovacsics 3, Mayer 2, Deáki.
Edző: Konkoly Csaba.

60. perc: Vége a meccsnek.  Pécs-ETO 20-35.

59. perc: Herr Anita góljánál hördül fel a közönség, Szölösi okosan oldja meg a ziccert. 20-35.

57. perc: itt is egy-ott is egy. Gulya lövi a sorban az utolsót. 20-34.

55. perc: Gráner, majd Herr Anita. 19-32. Pécsi időkérés. ???

54. perc: Deáki passzából Kovacsics lövi ki a bal felsőt. 16-31.

53. perc: Egyszerre a pályán az ETO-ban Mayer, Herr Anita, Kovacsics, Deáki és Szölösi. Mayer be is talál. 18-30.

52. perc: Gogolák, majd Kovacsics. 17-29.

51. perc: Kapunk is- lövünk is egyet büntetőből. 16-28.

49. perc: Gráner lendületből, átlövésgól. 15-27.

47. perc: Néha csinálnak szép dolgokat a pályán a pécsiek is. Gulya a gólszerző. 14-27.

45. perc: Szölösi szerez szép gólt. 12-27. Gráner találatának tapsol a közönség. 13-27.

43. perc: Öt-egyet védekezünk. Szölösi (rövid "ö"-vel a tudósításban, és a mezén, hosszú "ő"- vel a hivatalos jegyzőkönyvben...) a kilépő. Labdaszerzés, gól, Vérten. 12-26.

42. perc: Herr Anita hetesből. Majd jön Hornyák lendülettel. Senki sem állt elé. Vasas és Vérten is gólt szerez. 12-25.

39. perc: Zsinórban lő négyet a PEAC. Mi most szerezzük az elsőt a II. félidőben. Mayer talált be. 11-21.

37. perc: Sok hiba, hosszú gólcsend. Ezt Gráner töri meg. 10-20. Mintha a mieink az öltözőben maradtak volna.

33. perc: Gogolák Edina is elmondhatja magáról, hogy gólt lőtt a bajnoki címvédőnek. 9-20.

31. perc: Alaposan átalakult az ETO a második játékrészre. Konkoly Csaba a Herr Orsi- Vérten, Bradeanu, Hornyák, Mayer, Herr Anita, Mravikova csapattal kezdte félidőt. A pécsieké az első gól. 8-20.

A két csapat közti tudásbeli különbség látszik a félidei eredményen. Úgy néz ki, csak a gólarány kérdéses, ennek ellenére nem szabad lazán venni a folytatást.

30. perc: Tomori ajándék labdát kap, gólt lö, majd lövet egyet Mravikovával is. 7-20. Ez a félidei eredmény.

27. perc: Jól védekezünk, bár nem állítja megoldhatatlan feladat elé a mieinket a Pécs. Ennyi ingyen "sapkát" kevés helyen osztanak, mint most a PEAC átlövőknek a győri játékosok. Rengeteg a blokkolt lövés.

25. perc: Székely révén pécsi gól. 7-18.

23. perc: Konkoly Csaba kicsit pihenteti az alapembereket. Görbicz helyett Kovacsics irányít, és rögtön gólt is lő. 6-18.

22. perc: A hazai kapus megint eltévedt. René Higuita csinált hasonló vad dolgokat a '90-es foci VB-n...Pálinger indítja Vérent, akinek nincs nehéz dolga. 6-17.

21. perc: Gulya Krisztina beállóból, Herr Anita hetesből eredményes. 6-16.

19. perc: A 15-ös Bradeanu szerzi a 15. gólunkat. A pécsiekét Gráner. 5-15.

17. perc: Bradeanu, ha már ott van, belövi. Aztén Pálinger fog ziccert, de az újabb akcióból már lesz pécsi gól. Darányi lőtte. 4-14.

16. perc: Emberhátrányból lövünk gólt, nem is akármilyet. Vérten a saját kilencesünkről talál be. A pécsi kapus ki tudja hol volt. 3-13. Tíz közte...

15. perc: "Félkínai" gól. Mravikova és Spiridon hozta össze. 3-12.

13 perc: Görbének tapsol a pécsi közönség is. Ritka az ilyen gól erre felé. Csípő magasságban, a kezek alatt, villámgyorsan. A győriek ezt jól ismerik. Mravikova is gólt szerez. 3-11.

12. perc: Gráner teszi el a jobb alsóba. 3-9.

10. perc: Belelendült a PEAC. Gulya is betalál, de máris indul Vérten. Az meg tudjuk, hogy mit jelent... 2-9.

9. perc: Megvan az első pécsi gól, már egy kicsit szurkoltam a hazaiaknak... Vasas Edina. Nem sokáig tart az öröm, jön Bradeanu. 1-8.

8. perc: Pálinger véd, indítja Mravikovát. 0-7.

7. perc: Bradeanu hetes-góllal tér vissza. 0-6. Hazai időkérés.

6. perc: Görbicz lép ki jó ütemben a falból, labdát szerez, és belövi. 0-5.

4. perc: Görbicz hetesből. 0-4.

3. perc: Beragadt a rajtnál a Pécs. Már hárommal megy az ETO. Görbicz is megszerzi első találatát. 0-3.

2. perc: Szép védés Pálingertől, gyors idítás, gól. Megint Vérten. 0-2.

1. perc: A meccset a hazaiak kezdték. Nálunk Pálinger a kapuban, Mravikova, Hornyák, Görbicz, Spiridon, Bradeanu és Vérten pedig a kezdőben. Vérten Orsi az első támadásból betalál. 0-1.

A bajnokság 3. fordulójának mérkőzése rövidesen kezdődik a pécsi sportcsarnokban. A csapatok már melegítenek a játéktéren. Az ETO keretében ott van Aurelia Bradeanu is.

Vezetőedző: Tabaldi Ferenc

Várhatóan visszatér a korábban az Achillesével bajlódó Aurelia Bradeanu. A győriek egy évre kölcsönadták a Fehérép-Alcoának Szegedi Orsolyát.

2004.11.10. Graboplast ETO KC - PEAC-PIKKER 37-15

A bajnokságban a győriek két győzelemmel kezdtek, a pécsiek vereséget szenvedtek Nyíradonyban, majd meglepetésre legyőzték a Vác csapatát.

A férfiak a Dunaferr otthonában ellenkező előjellel lépnek pályára. Ott ugyanis a hazai gárda az esélyes. Vura József vezetőedző Gheorghe Romanra sérülése miatt biztos nem számíthat, s kérdéses a lázas beteg Struhár Péter szereplése is.

2007.12.08. Győri ETO FKC - Dunaferr SE 28-29

A mérkőzés előtt a Dunaferr a tabella 2. helyén áll, a lejátszott 2 mérkőzését megnyerte, míg a Győrhő ETO FKC csapata a 11. helyen áll 2 vereséggel.

A mérkőzést a Szegedi Zsolt, Unyatinszki Tamás páros vezeti.

• 9. faragoG 2008. szeptember 21. 17:32
    „Aki a világ egyik legjobb kapusának a nevét tiszteletlenül a szájára veszi az a csapat ELLENSÉGE!”
  • 8. valaki1 2008. szeptember 19. 19:12
    „Kíváncsi lennék, Kati mit tudna nyújtani, de hát elé a rutinos sor kell, mert különben megint nem védene 30%-ot se.... :-(”
  • 7. Tatyó 2008. szeptember 19. 19:09
    „"Kellemes" lehet az ifi mögött védeni próbálni...”
  • 6. valaki1 2008. szeptember 19. 19:02
    „Na, megint "összeállt" a védekezésünk a II. félidőre... :-((((”
  • 5. suti1904 2008. szeptember 19. 19:02
    „hajjjjjjjjjrá ETO”
  • 4. Kósa Lajos 2008. szeptember 19. 19:00
    „Ezek szerint Pécsett sem sikerült elolvasni a nevét Szőlőnek a jegyzőkönyv írásakor... Remek.”
  • 3. sárkány 2008. szeptember 19. 18:57
    „Mindent bele Csajok!!!”
  • 2. sárkány 2008. szeptember 19. 18:38
    „Nem valami megerőltető egy meccs, de legalább a fiatalok is szóhoz juthatnak. Hajrá Lányok! :-)”
  • 1. Kósa Lajos 2008. szeptember 19. 17:56
    „Kedves "Munkatársunk", Szőlő még mindig Szölösi Patrícia, és nem Szőlősi, Szöllősi vagy mittudomén, miket láttam már...”

Esélyesek a megyei együttesek az NB II-ben

Labdarúgás - Mindhárom megyei csapat esélyesként lép pályára ma az NB II Nyugati csoportban. A… Tovább olvasom