Kézilabda NB I/B - SZESE, Audi-ETO II: hozták a kötelezőt

A FAB-ETO Veszprémben győzött.
Szigetszentmiklós–Széchenyi ESE 17–29 (7–18)
Szigetszentmiklós, NB I/B-s férfimérkőzés, 100 néző. V.: Csörgő, Vitális

SZESE: SOMOGYI – Kőhalmi 10, Kovácsovics 1, Kányai, Szabó A. 7, BELLA 2, Mátyás 1. Cs.: Schneider, Terenyi 2, Kalmár 2, Horváth A. 3, Németh G. 1. Edző: Deáki István.

A győriek 2–2 után zsinórban négy gólt dobtak, majd a folytatásban már 12–4-re és 17–5-re is vezettek. Szünet után kiegyenlítettebb lett a mérkőzés, de az első harminc percben szerzett előny elegendőnek bizonyult a SZESE magabiztos győzelméhez.
Deáki István: – Fegyelmezetlenül, sok technikai hibával szereztünk két pontot a lelkes Szigetszentmiklóstól.

Audi-ETO II–VKCSK 35–15 (23–7)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 200 néző. V.: Murvai-Buzogány, Szilvási.

Audi-ETO II: SZEMEREY – PELCZÉDER 4, PLANÉTA 7, TÓTH E. 3, Sirián 2, KURUCZ 4, SCHATZL 8. Cs.: PÁSZTOR (kapus), Horváth D. 1, Manga 1, TÓTH G. 5, Gulyás. Edző: Róth Kálmán.

VKCSK: Wunderli – Fekete, Vida 4, Kovács T. 1, Kárpáti 2, Imrefalvi 4, Sarmon 2. Cs.: SOMOGYI (kapus), Schmied, Karácsony 1, Csupor 1. Edző: Csomor Tibor.

Róth Kálmán: – Örülök, hogy a mérkőzésen ismét motiváltan léptünk pályára. Nagyobb arányú győzelmünket csak a gyengén működő játékvezetők akadályozták meg.

Csomor Tibor: – Kicsit túlzottnak tartom a különbséget, az első félidőben sok gólt kaptunk lerohanásból. Utána rendeztük a sorokat, a második játékrész valamivel jobb volt. Gratulálok az ETO-nak, bízom benne, hogy elérik a céljaikat.

Az MKB-Veszprém II–FAB-ETO 22–23 mérkőzésről nem kaptunk tudósítást.

Vettel megdöntötte Schumacher rekordját is

A vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon elért harmadik helyével Sebastian Vettel, a Red Bull német… Tovább olvasom