2017. 10. 18. szerda - Lukács 12°C | 22°C Még több cikk.

Kézilabda NB I/B - Először győzött a VKCSK

Az NB I/B-s bajnokságban a nőknél a VKCSK nagyon fontos két pontot szerzett.
Több forduló nyeretlensége után az Audi-ETO fiataljai is újra győzni tudtak. A férfiaknál az ETO-SZESE II továbbra is pont nélkül áll.

VKCSK–Kozármisleny 30–28 (14–14)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. V.: dr. Driszku, Ónodi.

VKCSK: GYÖRKÖS – Baracskai 2, FARAGÓ 13, KOVÁCS T. 4, KÁRPÁTI 4, Gogolová 2, Papp 3. Cs.: Szalai (kapus), Csupor, Fekete 1, Reider, Borsi, Rozmann, Valyuch 1. Edző: Csomor Tibor.

A győri csapat a szerdai magabiztos Magyar Kupa-siker után a bajnokságban is megszerezte első győzelmét. Érdekesség, hogy a második félidő közepén még négy góllal a vendégek vezettek (16–20), de aztán a hazaiak még kettős emberhátrányban is eredményesek tudtak lenni, ami átlendítette őket a holtponton, s a hajrában a maguk javára fordították a találkozót.

Csomor Tibor: – Gratulálok a csapatomnak, nagyszerűen küzdöttek, s vert helyzetből is többször felálltak. Győzelmünket még a játékvezetők sem tudták megakadályozni...

Audi-ETO II–Marcali 39–33 (18–17)
Győr, NB I/B-s női mérkőzés, 100 néző. Vezette: Ács, Tóbiás.

ETO II: Balog – Sebestyén 3, Csoknyai 3, Bouti 4, SIRIÁN 7, GERHÁTH 6, Korsós 6. Cs.: PUSZTAI P. (kapus), Horváth, Lányi 2, Pusztai G. 3, GUTTYÁN 3, Papp 2. Edző: Danyi Gábor.

Danyi Gábor: – Jó dinamikával támadtunk, viszont nagyon sok gólt kaptunk, ezen javítani kell.

ETO-SZESE II–Ajka 19–25 (10–13)
Győr, NB I/B-s férfimérkőzés, 100 néző. V.: dr. Kozák, Wenzel.

ETO-SZESE II: Kovács Ábris – Egervári 1, Konkoly 3, Sokoray 4, Goór 1, VITÉZ 4, Benkovits. Cs.: SÁNDOR, Dapsy (kapusok), Babiczky 2, Kiss O., Táncos M., Kovács Ákos 3, Menyhárt 1, Tánczos B., Herbert. Edző: Rosta Miklós.

Rosta Miklós: – Elnézést azoktól, akiknek nem sikerült kellemes vasárnapot szereznünk. Huszonnégy óra alatt harmadik meccsét játszotta le a csapat, ráadásul hajnalban jöttek meg Mezőkövesdről, s ez még sok a fiataloknak.

Kosárlabda eredmények - Javított a Sopron

A hétközi veresége után javított a magyar bajnok Uniqa-Euroleasing Sopron a Közép-Európa… Tovább olvasom