2016. 09. 27. kedd - Adalbert 10°C | 21°C

Kézilabda MK: a Debrecennel játszik az Audi ETO a döntőben

A női kézilabda Magyar Kupa fináléjában a Debrecennel játszik az Audi ETO. Görbiczék az Alcoa együttesét, a Loki a Vácot verte az elődöntőben.
ALCOA FKC - GYŐRI AUDI ETO KC  26-35 (13-17)
Női kézilabda Magyar Kupa-elődöntő

60. perc: Mayer, majd Kuhinkó lő gólt. 26-35. Ez a vége.

58. perc: Gyors gólok. Trishchuk, Braeanu, Bízik. 25-34.

55. perc: Gros ejti át a kapust. 23-33.

54. perc: Vincze, Szölösi, Kuhinkó sorrendben a gólszerzők. 23-32.

49. perc: Zsigmond majd Mayer szerez gólt. 21-31.

48. perc: Rádl eredményes beállóból. 20-30. Az ALcoa kér időt.

47. perc: Zsigmond marad le Grosról. Óriási gól kilencről kettős emberhátrányben. 19-30.

46. perc: Kurucz összeszedi második kiállítását. A hetest Trishchuk belövi. 19-29. Eggyel többen vagyunk a pályán. Újabb két perc.

45. perc: Bradeanu estében lő gólt kilenc méterről. 18-29.

43. perc: Gros is tud távolról nagy gólt lőni. 18-27. Orbán góljával megint tíz a különbség. 18-28.

42. perc: Vérten ejt a kapuba a bal szélről. 17-26. Zsigmondra most sem figyelünk. Újabb nagy gól. 18-26.

41. perc: Az első büntető, amit Görbicz kihagy. Zsigmond belejött. Újabb bombagól. 17-25.

40. perc: Zsigmond talál be emberhátrányban. 16-25.

39. perc: Emberelőnyben az ETO. A hetest Görbicz lövi be. 15-25.

38. perc: Vérten szerez labdát. Az indításból Kurucz lő gólt. 15-24.

35. perc: Pálinger indítja Vértent. Gól. 15-22. Mravikova is betalál. 15-23.

33. perc: Spiridon beállóból, Gros jobbátlövőből eredményes. 14-21. Ébred a Fehérvár. Zsigmond a gólszerző. 15-21.

31. perc: Görbicz hetesgóljával kezdődik a második félidő. 14-19.

30. perc: Trishchuk büntetője pontos. 13-17. Kovacsics és Ana Amorim is betalál. 14-18. Vége az első félidőnek.

29. perc: Görbicz megy át könnyedén a védők között. 12-17.

28. perc: Nagy játék! Görbicz teszi fel "kínaira" a labdát a jobb oldalon érkező Grosnak, aki gólt szerez a passzból. 11-16. Turcsányi első gólja a meccsen. 12-16.

27. perc: Emberhártányban az ETO. Kurucz megy ki két percre.

26. perc: Görbicz akaszt szép gólt talpról a bal felső sarokba. A kapus a kezét sem tudta felemelni a lövésre. 11-15.

25. perc: Trishchuk is belövi a büntetőt. 11-14.

24. perc: Újabb hetesgól Görbicztől. 10-14.

23. perc: Trishchuk góljára Gros válaszol. 10-13.

22. perc: Konkoly Csaba kér időt.

21. perc: Horváth Bradeanu mellett veszi át a labdát beállóban. 9-12.

20. perc: Lerohanás, Mravikova ziccerben. Gól. 8-11. Spiridon szerez labdát, Kovacsics rohan a kapuig. 8-12.

19. perc: Trishchuk ejti át Lundét a bal szélről. 8-9. Spiridon beállóból eredményes nagy harc után. 8-10.

17. perc: Görbicz küld el egy csellel három védőt. Nagy gól a balátlövő helyéről a bal felsőbe. 6-9. Ana Amorim válaszol. 7-9.

15. perc: Horváth harcol ki hetest. Trishchuk belövi. 6-8.

13. perc: Megint Mravikova indul. Átejti a kapust. 4-8. Horváth lő gólt volt csapatának középről. 5-8.

12. perc: Lunde véd, és Mravikovát indítja. Gól. 4-7.

11. perc: Görbicz második büntetőjét is belövi. 4-6.

10. perc: Görbicz hetesből is pontos. 3-5. Trishchukot Spiridon lerántani sem tudja. Gól beállóból. 4-5.

8. perc: Görbicz csak támadásban játszik, de akkor eredményesen. Átlövésből bombáz a kapus feje fölé. 3-4.

7. perc: Spiridon egyenlít. 3-3. Vashchuk hetesét védi Lunde!

6. perc: A nagy rohanásban Vinczére nem figyelünk. 3-2.

5. perc: Görbicz is a pályán. Máris gólt lő. 2-2.

3. perc: Azari majd Bradeanu is betalál. 2-1.

1. perc: A mérkőzést a fehérváriak kezdték. Az ETO-ban védekezésben Lunde, Mravikova, Hornyák, Spiridon, Bradeanu, Kovacsics és Vérten a pályán. Trishchuk góljával vezet az Alcoa 1-0.

Vezetőedző: Mihályi Attila

Az első elődöntő véget ért. A meccs  28-28-as döntetlennel zárult a Vác és a Debrecen között. Hétméteresekkel dőlt el a fináléba jutás, itt a Loki játékosai voltak a pontosabbak.

Konkoly Csaba, az Audi ETO vezetőedzője:

-Hazai pályán nem lehet más a célunk, mint hogy megvédjük kupaelsőségünket. Az Alcoa ellen felkészültünk, a másik ágról nehéz megjósolni apárharc kimenetelét, de mi leginkább magunkkal foglalkozunk. Több szempontból sem egyszerű a helyzetünk, a sűrű program miatt már az Itxako elleni BL-elődöntőre is készülnünk kell, bár ezt a párhuzamosságot azért már megszoktuk.

„8. Infamous!
    Curling Afrika-liga, Lett ping pong selejtezők, gyorsasági Rubik kocka világbajnokság a teljesség igénye nélkül. ;)”
  • 8. Infamous 2011. április 03. 09:42
    „<moderálva> mondj egy sportágat, amit többen néznek, mint a BL-t vagy Real és Barca meccset! :))”
  • 7. TNA85 2011. április 03. 02:56
    „RickCartman! A Real és a Barca meccseit összesen néznék annyian, mint ezt a kézi négyes döntőt. Hiába adják az európai topligákat a sportcsatornák, még mindig a magyar érdekeltségű eseményekre kíváncsiak a nézők. Legyen az kézilabda vagy labdarúgás.”
  • 6. Ddorf 2011. április 02. 21:55
    „miután befizetnél a xy csatornára,úgy utánna néhány hónapra a b+(+) csatorna közvetiti majd.
    Van ám logika,csak legyen aki követni tudja.
    Ja még el nem felejtem: Hajrá Györ! Örvendetes kezd lenni Gros is.”
  • 5. Hunicum 2011. április 02. 21:35
    „Tudja valaki, hogy a döntőt élőbe kivetítik-e valahol?”
  • 4. H.Gabi 2011. április 02. 21:03
    „de, de ...foci mindenekfelett...fákk:(”
  • 3. RickCartman 2011. április 02. 21:01
    „Nem lehet, hogy Real, és Barca több nézőt érdekel? (sport1, sport2?)”
  • 2. H.Gabi 2011. április 02. 20:57
    „Azért marha jó, hogy megint egy olyan adó adja, amire nem vagyok előfizetve...a Sport1, 2 meg adja a szokásos szarságait....”
  • 1. 2x2l 2011. április 02. 20:01
    „Neten lehet nézni valahol a meccset??
    Köszi”

BL: Real-Tottenham, Inter-Schalke kedden

A szombati hazai bajnoki kudarc után a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntős párharcának keddi… Tovább olvasom