2017. 03. 24. péntek - Gábor, Karina 5°C | 16°C Még több cikk.

Kézilabda: Húszgólos győri siker

A címvédő Győr húszgólos győzelmet aratott a vendég Szekszárd felett a női kézilabda NB I vasárnapi játéknapján.

Audi-ETO–Szekszárd  43–23 (24–12)
Győr, NB I-es női mérkőzés, 1000 néző. V.: Natkai, Szalay.

Audi-ETO: Lunde Haraldsen – Mraviková 2, Hornyák, Bradeanu 4, Palkó 3, Amorim 3, VÉRTEN 9.
Cs.: Pálinger (kapus), GROS 6/1, Görbicz 2/1, ORBÁN 5, Kovacsics 3/1, Schatzl 2, Planéta 2, Tóth E. 2, Szölösi.
Edző: Konkoly Csaba.

Szekszárd: Kurucz – Szeker- czés 5/1, Weigel 3, Vasas 3, Gulya, Jankovics, HORVÁTH P. 8.
Cs.: Hegyi 2, Kovács N. 2.
Edző: Kovács Jenő.

Hétméteresek: 3/3, ill. 1/1. Kiállítások: 4, ill. 6 perc.

Az első percekben még tartotta a lépést a győriekkel – akiknél ott volt a tavalyi EB előtt kézsérülést szenvedett Görbicz Anita – a pont nélkül álló sereghajtó (6. perc: 3–3), a folytatásban aztán már fokozatosan növelte előnyét az éllovas. Szünet után az utolsó negyedórában gyakorlatilag az ifista sor játszott az Audi-ETO-ban.

Konkoly Csaba: – Annak örülhetünk, hogy mindenki játéklehetőséghez jutott.

Kovács Jenő: – Becsülettel helytálltunk egy nagyon erős csapat ellen.

GYŐRI AUDI ETO KC - SZEKSZÁRD
Női kézilabda NBI

Ha nem indul a közvetítés, akkor próbálkozzon meg a cunder.hu oldalon (a lejátszáshoz a cunder.hu-n a MS Silverlight lejátszó szükséges)!

A találkozó toronymagas esélyese a győri csapat, melyben Simona Spiridon továbbra sem játszhat, s nagy valószínűség szerint Görbicz Anita visszatérésére is várni kell még.

Nélkülük sem jelenthet azonban gondot a hibátlan győrieknek a pont nélkül sereghajtó, a Magyar Kupában viszont az ETO-hoz hasonlóan negyeddöntős Szekszárd legyőzése.

• 3. Csilluska23 2011. január 11. 09:00
    „Ha jól emlékszem, akkor Vérten 9 gólt dobott, szerintem neki kellene kint lennie a képen.Hornyák nem dobott gólt sem...de kell neki a reklám:DD”
  • 2. kisokoska 2011. január 10. 14:24
    „Hát igen, sem Hornyák , sem Kovacsics (3/1 gól),teljesítménye nem volt kiemelkedő. Kovacsicstól többet vártam a Szekszárd ellen. Jobb irányító és góllövő teljesítményt. Sajnos messze nem tudja a csapatot irányítani. Sok eladott labda, a helyzetfelismerés hiánya volt nála szembetűnő. Egy irányító feladta , hogy helyzetbe hozza társait, illetve saját magát. Ilyen képességű csapatok ellen rögtön a kispadosokkal kezdeném. Mutassák meg, hogy mit tudnak, mert a második félidő hajrájában mikor az ellenfél már fáradt akkor nem kunszt tartani az eredményt.Akkor válik el , hogy ki az igazán reménybeli kézilabdázó.”
  • 1. Hedon 2011. január 10. 10:16
    „A tegnapi mérkőzést Hornyák Ágnessel illusztrálni
    nem kis elfogultságra vagy nagy merészségre vall.

Ugyanis a góllövés tegnap is megoldhatatlan feladatot
    jelentett számára. Pedig volt fenn támadásban is.

A lényeg persze, hogy vele már tavaly több éves szerződést
    kötöttek. Viszont Spiridonnak lapát, és lehet hogy Bradeanunak is.
    Igaz Ők csak a csapat motorja, ill. esze volt, nem pedig a legjobb barátnő!”

Női kosárlabda: Szegeden nyert a Győr

A harmadik negyed közepéig szoros meccset játszott, ám végül 24 ponttal, 98-74-ra nyert a Mediteam… Tovább olvasom