2018. 07. 21. szombat - Dániel, Daniella 17°C | 30°C Még több cikk.

Kézilabda: Értékes pont ellenszélben Füreden

Némi játékvezetői segdélettel dolgozta le a hátrányát a Balatoni KC a Győri ETO FKC ellen. A meccs vége döntetlen lett.
Balatoni KC - Győri ETO FKC 29 - 29 (14–17)
Balatonfüred, Budapest Bank-férfiliga, 600 néző. V.: Kisfalvi, Péli.

Hétméteresek: 6/4 - 6/5
Kiállítások: 14 perc - 16 perc

Balatoni KC: Szathmári - Tombor 4/1 - PÁL 3 - Corej 1 - KOTORMÁN 9/1 - Salamon 3 - Kolep 1
Cs.: Cziráki (kapus)- LELKES 5 - Kányai - Vilovszki - Bene 1 - STRUHÁR - Gelley 2/2 - Edző: Velky Mihály

Győri ETO FKC: SZABÓ I. - PÁLOS 7 - Bognár 4 - Szabó A. 5 - NAGY T. 9/5 - Széles 1 - Miss 2
Cs.: Hoffmann (kapus) - Székely 1 - Józsa T. - Szabó B. - Forrai - Horváth A. - Németh G. - Edző: Deáki István

A 6. percben ugyan még 3–2-re a hazaiak vezettek, a folytatásban átvette a vezetést a győri gárda, sőt, szép lassan el is húzott ellenfelétől.

A 19. percben hat gól volt a zöld-fehérek előnye (13–7), s ez a különbség megmaradt a 38. percre is (25–15), innen kezdte meg némi játékvezetői segédlettel a felzárkózást a hazai gárda, s ez olyannyira sikeres volt, hogy végül az ETO-nak meg kellett elégednie az egy ponttal.

Igaz, ez is remek eredmény, s sokat érhet ez a pont a végelszámolásnál, ám a látottak alapján a győri győzelem megérdemelt lett volna.

Velky Mihály: – Csapatunk akaraterejét és tartását mutatja, hogy másodszor álltunk talpra hatgólos hátrányból.

Deáki István: – Győzelmet érdemeltünk volna, de túl nagy volt az ellenszél.

Eredmények

A csoport: PLER-Airport–Debrecen 29–22, Pick-Szeged–Nyíregyháza 38–23, Mezőkövesd–Százhalombatta 22–28, Hort SE–Tatabánya 23–28. B csoport: MKB Veszprém–Tata 44–25, Békés–Dunaferr 27–29

Női NB I: FTC–Cornexi-Alcoa 38–27, Vác–Óbudai Goldberger 29–17, Kiskunhalas–Hódmezővásárhely 30–29.

Krasznai-kupa: Kijött az osztálykülönbség

Kosárlabda - A csúfos kudarccal zárult Európa-bajnoki pótselejtező után felajánlotta lemondását… Tovább olvasom