2018. 01. 22. hétfő - Vince, Artúr -7°C | 2°C Még több cikk.

Kézilabda: egy győzelem, egy vereség

Kézilabda - Huszonkét góllal verte a Győri AUDI ETO a Vasast a női NB I 9. fordulójában. A férfi bajnokságban a Győrhő ETO a Gyöngyöstől kapott ki.
GYÖNGYÖS-GYŐRHŐ ETO FKC 29-27 (13–12)

Gyöngyös, Budapest Bank-férfiliga, 800 néző. V.: Kisfalvi, Péli.

Gyöngyös: PERGER, Nigrinyi, Bendó 5, HABUCZKI, CZINA, Kocsis, Kleis 6/3
Cs.: Lencsés (kapus), SZABÓ P. 11, Hímer 4, DIMITROVSZKI, Kopco, Hantak 3
Megbízott edző: Mezei Richárd

Győrhő ETO FKC: HOFFMANN 1, Székely I. 4/2, NÉMETH G. 6, Kovács Á. 2, Forrai, BOGNÁR 5, Széles 3
Cs.: Herjeczki (kapus), Kányai, Struhár, Horváth A. 1, Szabó A. 3/2, Konkoly 2
Edző: Vura József

Hétméteresek: 6/4
Kiállítások: 14 perc

Szinte az egész mérkőzésen fej fej mellett haladt a két csapat, hiszen a 6. percben 1–1, a 12.-ben 4–4 volt az állás. Egy-két góllal tudott csak vezetni a hazai gárda az első harminc percben, hiszen a lelkesen játszó zöld-fehérek részéről mindig érkezett a válasz.

Szünet után a 48. percben 22–19-nél jutott némi lélegzetvételnyi előnyhöz a hazai együttes. Ez a távolság nagyjából már meg is maradt a két gárda között, bár kis szerencsével azért egy pontot szerezhetett volna a vendég-
együttes.

Mezei Richárd: – A görcs még látszott a csapaton, de az akarással nem volt probléma. Ez vezetett a sikerhez.

Vura József: – Végig partiban voltunk a Gyöngyössel, végül a kevesebbet hibázó csapat nyert.

GYŐRI AUDI ETO – VASAS SC 42-20 (19-10)

Győr, 1000 néző. Vezette: Árokszállási Z., Jalláky Cs.

Audi ETO KC: Herr O. – Mravikova 2, Tomori 4, Spiridon 7, Görbicz 3 (1), Bradeanu 4, Vérten 10.
Csere: Oguntoye (kapus), Herr A. 5 (1), Kovacsics, Mayer 4, Hornyák, Deáki 3 Vezetőedző: Konkoly Csaba.

Vasas: Kószó – Kolos 3, Kovács B., Mikó, Balog B. 8 (1), Szeberényi 4, Turcsányi 1. Csere: Antóni (kapus), Roszinszki 1, Mocsai 1, Takács O. 1, Klivinyi, Krizsán 1.
Vezetőedző: Papp György.

Az Audi-ETO a hétközi Debrecenben elszenvedett vereségét rögtön kijavíthatja a Vasas ellen. Konkoly Csaba együttese toronymagas esélyese az összecsapásnak, s a szakvezető bízik benne, hogy ezúttal látványos, jó játékot nyújt csapata. Igaz, azzal tisztában van, hogy a mostani ellenfél nem azt a játékerőt képviseli, mint a Loki.

A Győrhő-ETO az esélytelenek nyugalmával, de nem a pontszerzés reménye nélkül léphet pályára Gyöngyösön. A házigazdák hazai botladozása Janó Pál edző állásába került. Vura József, a győriek szakvezetője elmondta: nem foglalkoznak az ellenfél gondjaival.

„Bármi is történt, a Gyöngyös jó csapat. Ennek ellenére remélem, az elmúlt két meccsen tapasztalt küzdeni tudással játszunk, és sikerül újabb pontokat szereznünk. Továbbra is gondot jelent, hogy Nagy Tamás nem tud játszani. Struhár Péter már a legutóbbi meccsen is csak védekezni tudott ujjsérülése miatt. Bár javult az állapota, lövőedzéseket még nem tud végezni. Horváth Adrián viszont teljesen felépült sérüléséből" – adott helyzetjelentést csapatáról Vura József.

• 1. HAJRÁ GYŐR! 2008. október 28. 09:48
    „GÖRBE HATALMAS 3/1!”

A Vidi nyerte a gólpárbajt: Fehérvár-ETO FC 3-2

Labdarúgás - Kemény, izgalmas meccsen nyert a Fehérvár a Győri ETO FC ellen. Sitku góljára Bajzát,… Tovább olvasom