2018. 07. 16. hétfő - Valter 17°C | 28°C Még több cikk.

Kézilabda: Audi ETO-Dunaújváros 42-22

Kézilabda - Húsz góllal verte az Audi-ETO a Dunaújvárost a női kézilabda NB I. harmadik fordulójában.
AUDI ETO KC - DUNAÚJVÁROS 42-22

Győr, NB I-es női mérkőzés, 1500 néző. V.: Bóna, Miskei.
Audi-ETO: PÁLINGER - Orbán 1, Amorim 2, KOVACSICS 10/7, SPIRIDON 10, TOMORI 7, VÉRTEN 5. Cs.: Oguntoye (kapus), Mraviková 1, Szegedi 3, Deáki 1, Kisfaludy 2. Edző: Konkoly Csaba.
Dunaújváros: Győri - Balogh B. 4/2, Jókai 2, Gáspár 2, SÁRI 6, Takács F. 2, Nagy I. 5. Cs.: Pisák (kapus), Felső, Takács D., Erdősi 1. Edző: Rapatyi Tamás.
Hétméteresek: 10/7, ill. 4/2. Kiállítások: 6, ill. 14 perc. Kizárva: Jókai (45.)

Nagy lendülettel kezdett a győri csapat, s tíz perc után már hatgólos vezetésre tett szert (9-3). A folytatásban is a hazai csapat dominált, az újvárosiak nem tudták tartani a lépést Spiridonékkal, így a találkozó gyakorlatilag harminc perc alatt eldőlt. Talán ez volt az oka, hogy a második játékrészben már nem tudott annyira felpörögni az Audi-ETO, a nagyarányú győzelem azonban így sem forgott veszélyben.

Konkoly Csaba: - A második félidőben nyújtott teljesítményünk éles kontrasztban az első félidejivel.

Rapatyi Tamás: - Becsülettel küzdöttünk Európa egyik legjobb csapata ellen. Ez pedig most erre volt elég.

Konkoly Csaba: Remélem hasonló minőségű játékot nyújtunk majd támadásban és védekezésben is mint Kiskunhalason. Ezek a meccsek arra mindenképpen jók, hogy összerázódjon a társaság, és a hamarosan kezdődő Bajnokok Ligájára felkészüljünk. Jó hír, hogy a sérültek állapota javul, ráadásul a héten Aurelia Bradeanu is elkezdte az edzéseket.

• 7. lali84 2009. szeptember 15. 16:44
    „én mennék...mi a feltétel mi be kerülne?előre is köszönöm”
  • 6. Mona7 2009. szeptember 14. 07:51
    „Szép volt csajok! :) Lealáztátok a Dunaferrt!”
  • 5. hablaty 2009. szeptember 14. 07:37
    „Ez a Szurkolói Egyesület hivatalos oldala?”
  • 4. Jarjar 2009. szeptember 13. 20:47
    „Ja és még valami: Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete megfelelő számú jelentkező esetén autóbuszt indít az ASA Consolis HNKC - Győri Audi ETO KC bajnoki mérkőzésre, illetve a csapat Bajnokok Ligája mérkőzéseire. A részletekről minden a szurkiolói klub oldalain: http://etokc.network.hu/”
  • 3. Jarjar 2009. szeptember 13. 20:41
  • 2. kukori1972 2009. szeptember 13. 20:31
    „Csak az etooooo!!!!!”
  • 1. kovacsgeri 2009. szeptember 13. 19:45
    „42-22 az már-már megalázó, idén (is) egyeduralom lesz a bajnokságban.”

NBII: a rutin csak a döntetlenre volt elég

Labdarúgás - Hazai pályán játszott döntetlent a 6. fordulóban a Győri ETO FC B csapata. Tovább olvasom