Gyűjtse össze az érdekes cikekket a címek mellett lévő ikonokkal! később elolvasom

Győr-Moson-Sopron - kisalfold.hu

2012. 02. 09. csütörtök - Abigél, Alex

Még több

Itt vagyok: Nyitólap > Sport - labdarúgás, kézilabda, kosárlabda > Kézilabda: Audi ETO-Dunaújváros 32-28

Kézilabda: Audi ETO-Dunaújváros 32-28

A Győri Audi ETO hazai pályán nyert 32–28-ra a Dunaújváros ellen a női kézilabda bajnokság 2. fordulójában.

kisalfold.hu - 2010.09.08. 12:12
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom
GYŐRI AUDI ETO KC - DUNAÚJVÁROS 32-28
Női kézilabda NBI, 2. forduló

Győri Audi ETO KC: PÁLINGER, Lunde - VÉRTEN(5), Mravikova(1), Szegedi(3), GÖRBICZ(12), Kovacsics(1), Bradeanu(1), AMORIM(6), Orbán(2), Mayer, Hornyák(1), Gros, Spiridon

Dunaújváros: VIG, Pisák, Győri - FERLING(3), Gerasz, Vadász, Takács(2), Radulovics(2), Takács, Felső, Erdősi(1), NAGY(10), GÁSPÁR(5), Velky, Balogh(5), Sári

Konkoly Csaba: Még jó, hogy többet edzettünk a héten, mint az Újváros, és jobban bírtuk erővel.

Kiss Szilárd: Jól küzdöttünk, szép teljesítményt nyújtottunk.


További eredmények:

Siófok–Alcoa FKC-RightPhone 29–32
Veszprém-Barabás–FTC 34–37
ÉTV-Érd–SYMA-Vác 26–33
Újbuda–Szekszárd 32–27



A közvetítés elindítása külső lejátszóval



A MÉRKŐZÉS SZÖVEGES ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT IDE KATTINTVA OLVASHATJA.


Könnyed győzelemmel kezdte a bajnokságot a címvédő Audi ETO, miután Konkoly Csaba együttese Szekszárdon 42–21-re nyert. A Dunaújváros elleni első hazai meccsen várhatóan nehezebb dolguk lesz a zöld-fehéreknek, de a vendégek legnagyobb sikereiből oroszlánrészt vállalt játékosok és szakvezető – Ferling, Nagy I., Gáspár, Balogh B., Radulovics és Kiss Szilárd – visszatérte ellenére sem okozhat gondot hazai pályán a győzelem.

„A vendégek rutinjukkal azért megnehezíthetik a dolgunkat, de azért mások a mi céljaink, s mások a Dunaújvárosé is. Ráadásul hazai pályán játszunk, idén először, így mindenképpen olyan mérkőzést szeretnénk, mellyel kiszolgáljuk a közönségünket. Szerencsére a sérültjeink szépen gyógyultak, így nincs akadálya annak, hogy Görbicz és Vérten mellett Lunde is pályára lépjen, s a norvég kapus bemutatkozhasson első győri tétmeccsén a szurkolóknak" – mondta Konkoly Csaba, a győriek vezetőedzője.

Kupameccsek idegenben.

Az NB I/B-s Etik-ETO FKC és a VKCSK is idegenben lép pályára ma a Magyar Kupában.

Deáki István, az ETO férficsapatának vezetőedzője elmondta: elsősorban felkészülési állomásnak tekintik a Pápa elleni, ma 18.30 órakor kezdődő összecsapást, melyen Szabó András játéka kérdéses, Petrovszki Péter viszont biztosan nem léphet pályára. Azt azért reméli, hogy az újak – Kányai Róbert, Kovácsovics László és Hajdú Tamás – játékengedélye rendben lesz, s pályára küldheti őket.

Csomor Tibor, a VKCSK vezetőedzője komoly gondokkal küzdött a nyáron, s ezek csak az elmúlt napokban enyhültek. Ma 18 órakor a Szombathely otthonában azért a győzelemre készülnek a győriek.

„Edzőmeccset alig tudtunk játszani a nyáron, mert nagyon kevesen voltunk, s csak az elmúlt időszakban kaptunk játékosokat az Audi-ETO-tól. Sajnos a kettős igazolással rendelkezők nem léphetnek pályára a kupában, így kissé foghíjasak leszünk. Tavaly egy osztályban szerepeltünk a Szombathellyel, s mindkétszer mi győztünk. Most NB II-es az ellenfelünk, s egyáltalán nem ismerjük őket, ennek ellenére győzni szeretnénk" – fogalmazott a szakvezető.
Nyomtatom E-mailt írok a szerkesztőnek Később elolvasom

Hozzászólok a cikkhez

Kedves látogatónk! A tisztább tartalom érdekében bevezettük a kommentek előzetes moderálását. Ez rövid késést fog okozni a komment megjelenésében, amiért megértését kérjük. Az éjjel 23 és 6.30 közötti kommentek 7-ig jelennek meg. Cserében trollmentes kommenteket ígérünk!

Olvassa el Felhasználási szabályainkat!

Mi tekintettel vagyunk a személyiségi jogokra, elutasítjuk a gyűlöletkeltést és az uszítást. Kérjük, tegyen így Ön is, hiszen a hozzászólást saját felelősségére írja! Ön a(z) 38.107.179.210 IP címről szól hozzá.

Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
Kérem, jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Töltés, kérem várjon!

Moderálásra küldöm 1. 621 2010.09.09. 06:27

Drága szentjeim, többszörösen aranyos lányok!
Valami nagyon nagy öröm volt, hogy végre láttalak benneteket!!!!Ha lehet még csinosabbak lettetek mind a lányok mind az asszonyok...!!! De! Néha - ha ez még valakinek mond valamit - az ember látta eluralkodni a "káhoszt", és olyan jeleneteket amik egy ovodásbulimeccsen is mosolyt fakasztottak volna.. Az érződött , hogy a győzelem meg lesz, de....
Szóval jó hogy nyertünk, és jó hogy elkezdődött... Jobb meg csak lesz...



Töltés, kérem várjon!
ˆaz oldal tetejéreˆ

hirdetés

bezár
asdasd
Kérem várjon, jelentkezését rögzítjük...