Kézilabda - Magabiztos mosonmagyaróvári továbbjutás a kupában

A mosonmagyaróváriak már az első félidőben eldöntötték a továbbjutás kérdését.

Kozármisleny–Mosonmagyaróvár 22–31 (9–16)
Kozármisleny, női Magyar Kupa-mérkőzés, 200 néző. V.: Baranyai N., Baranyai Zs.

Másod osztályú ellenfél ellen debütált a mosonmagyaróvári gárda a Magyar Kupában. A mérkőzésen érvényre jutott a tudáskülönbség, és néhány hibával ugyan, de sikerült magabiztos győzelmet kiharcolni.

Mosonmagyaróvár: Szemerey – Knedliková 1, Gyimesi, Tóth G. 6, Dombi 5, Filipovic 8, Hajtai 3. Cs.: Schneck (kapus), Kiss K. 1, Élő 4, Hanczvikkel 3, Bardi, Bíber, Marincsák. Edző: Róth Kálmán.

A vendégek már az első félidőben eldöntötték a továbbjutás kérdését, az NB I/B-s Kozármisleny megszorítani sem tudta Tóth Gabrielláékat.

Róth Kálmán: – Nagyon közepes játékkal hoztuk a kötelezőt. Kijött a két csapat közti osztálykülönbség. Valamivel jobb játékra és nagyobb arányú győzelemre számítottam. Túl sok technikai hibát és ziccert vétettünk, ennek ellenére hoztuk a kötelezőt és továbbmentünk a következő körbe.

Szemerey Zsófi: - A hosszú út érezhetően rányomta bélyegét a mérkőzésre. Kicsit fáradtan léptünk pályára, és ez, ahogy a támadásainkon, úgy a védelmünkön is éreztette hatását. Ennek ellenére a papírforma érvényesült a két csapat között.

A szövetség kedden sorsolja a következő körös összeállatást.

A mérkőzés

2. félidő

4. perc: 11-18
6. perc: 11-20
10 perc: 13-23
15. perc: 17-23
21. perc: 18-28
20. perc: 20-29
28. perc: 20-30
30. perc: 31-21 - Végeredmény: 22-31

1. félidő

6. perc: 1-4
10. perc: 3-6
15. perc: 6-8
23. perc: 7-12
29. perc: 7-16
30. perc: 9-16

Román-magyar: mindkét szövetséget büntetheti az UEFA

A magyar felet a vendégdrukkerek nézőtéri rendbontása, tűzijátékozás és a magyar futballisták túl… Tovább olvasom