2017. 08. 21. hétfő - Sámuel, Hajna 13°C | 22°C Még több cikk.

Két meccsen csak három gól

Az olasz góllövőlistát 24 találattal vezető, a Bajnokok Ligájában azonban csak másodszor eredményes Christian Vieri révén jutott előnyhöz az Internazionale az FC Valencia elleni negyeddöntőben (1–0).
Hector Cúper jelenlegi és korábbi csapatának összecsapása pikánsnak ígérkezett, s a szerdai eredmény után nehéz az esélyekre tippelni, bár a milánóiak argentin trénere ezt megtette:
– Optimista vagyok, s azt mondom: minden esélyünk megvan az elődöntőbe jutásra. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy könnyű dolgunk lesz.
Vieri a 14. percben fejjel talált Santiago Canizares kapujába, vagyis gyorsan beállította a későbbi végeredményt. A második félidő legfontosabb eseményét az 57. perc hozta, ekkor Emre (Internazionale) és Albelda (FC Valencia) összecsapását jutalmazta két piros lappal Markus Merk német játékvezető.
Rafa Benitez, a spanyolok szakvezetője mérges volt a vereség miatt, annak okát a gyatra helyzetkihasználásban és a hazaiak játékstílusában vélte felfedezni.

Ma este Juventus-Barcelona BL-negyeddöntő

A tegnapi Real Madrid-Manchester rangadó után mára újabb igazi focicsemegét kínál nekünk a Bajnokok… Tovább olvasom