2017. 10. 24. kedd - Salamon 9°C | 13°C Még több cikk.

Két győri győzelem a remek tornán

A döntőkkel befejeződött Győrött a Hungary Cup rangos nemzetközi utánpótlástorna. Az U17-es korosztályt az Integrál-DAC, az U19-est pedig a Győri ETO FC nyerte.
Négy napon át kilenc ország 85 csapata nyolc korosztályban vetélkedett Győrött a Hungary Cup nemzetközi utánpótlástornán.

Négy magyar együttes jutott a fináléba. A legkisebbeknél (U11) a Déli Aprók néven induló Csongrád megyei válogatott nyert, az U17-ben az Integrál-DAC nagy küzdelemben győzte le a lengyel Rzeszów gárdáját. A legnagyobb érdeklődés az U19-ben a Gyirmót–Győri ETO mérkőzést kísérte, amelyet Nyitrai góljával a zöld-fehérek nyertek. A díjátadók között volt Palotai Károly és Keglovich László olimpiai bajnok labdarúgó és dr. Gönczöl László, a Magyar Olimpiai Bizottság volt tagja.
Horváth Zsolt, a szervezőbizottág elnöke:

„Örülök, hogy szakmailag és a város turizmusa szempontjából is sikeres rendezvényt zártunk, bár a hőség rendkívüli feladat elé állított bennünket. Az Eurosportring holland igazgatója is elégedetten nyilatkozott a látottakról."

Papp Győző

Újoncként pályacsúccsal nyert

Atlétika - Nemrég immár ötödik alkalommal adott otthont Ausztria, közelebbről Vorarlberg-Tirol a Montafon Arlberg Marathon hegyi futóversenynek, melyet a Silbertal és St. Anton am Arlberg közötti 42 kilométeres távon rendeztek meg. A nem mindennapi kihívást jelentő versenyen osztrák, német, belga, svájci, liechtensteini és holland futók mellett magyarok is rajthoz álltak. Tovább olvasom